Ricky Gervais, Steve Carell and Billie Eilish به ویژگی های جدید Spotify پادکست در مورد دفتر

Billie Eilish است به ویژگی های جدید پادکست جشن ما طنزهای دفتر. میزبانی توسط برایان Baumgartner که بازی کوین ما

توسط FARDAALEFBA در 17 تیر 1399

Billie Eilish است به ویژگی های جدید پادکست جشن ما طنزهای دفتر.

میزبانی توسط برایان Baumgartner که بازی کوین مالون در این مجموعه تاریخ شفاهی از دفتر نیز از ویژگی های مصاحبه با ستاره ها از جمله Steve Carell, John Krasinski and Ricky Gervais.

12-بخش مجموعه های صوتی را پوشش تاریخ این سری به ترتیب زمانی زیر این دفتر از آغاز آن به عنوان یک اسپین آف از Gervais و Stephen Merchant منی انگلستان کمدی طریق به بزرگترین داستان و لحظات.

با توجه به Entertainment Weekly, Baumgartner دعوت کرده است بازیگران و خدمه به گفتگو بپیوندید و از جمله Rainn Wilson, Jenna Fischer and Angela Kinsey.

این سری است که بخشی از یک روند رو به رشد تلویزیون نگر پادکست – سری جمله سوپرانوها و غرب گرا نیز بازبینی در پادکست توسط اعضای اصلی بازیگران.

فیشر و کینزی نیز در حال حاضر میزبانی re-پخش پادکست به نام دفتر بانواناست که با تمرکز بر روی تک تک قسمت از سری.

در ماه مه Eilish به نظر می رسد در Instagram پاسخ دادن به سوالات در مورد دفتر ناشی از سری star ویلسون. پس از اعتراف است که او تا به حال به تماشای طنزهای تلویزیونی در مجموع 15 بار ویلسون به شوخی به او گفت به "حرکت". "پسر بد" خواننده و ترانه سرا نیز نمونه های صوتی از NBC سری در سال 2019 آهنگ "اعتیاد عجیب من".

سه قسمت از یک تاریخ شفاهی از دفتر منتشر خواهد شد Spotify در سه شنبه 14 جولای, با قسمت های جدید پس از رسیدن هفته پس از آن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن