تیمو ورنر: Jamie Carragher, سهام تئوری چرا لایپزیگ که در این مجموعه برای چلسی انتقال بیش از لیورپول

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

Jamie Carragher معتقد است تیمو ورنر بود به مقصد لیورپول به جای چلسی تا coronavirus آمار ،

این RB لایپزیگ ستاره به نظر می رسد مجموعه ای برای پیوستن به پاریسنژرمن در یک معامله به ارزش £49 میلیون (€55m) پس از آزادی از بند فعال است.

اگر آلمان به جلو به مدت طولانی-از آنجا مرتبط است با پیوستن به هموطن Jurgen Klopp در آنفیلد.

اما Carragher معتقد است که پویایی و انتقال بازیکن چشم انداز در Merseyside پس از تغییر Covid-19.

آسمان ورزشی دانشمند معتقد است که زیدان در حال حاضر قادر به خود بدهیم مقابل سه روبرتو Firmino, محمد صلاح و Sadio یال یک استراحت بسیار مورد نیاز.

تیمو ورنر به نظر می رسد مجموعه ای برای پیوستن به چلسی بر لیورپول (گتی)

و که همراه با امکان ژانویه جام ملت های آفریقا در حال به تعویق افتاد مانند قهرمانی اروپا المپیک و بازی های کوپا امریکا ممکن است دیده ورنر را از فرصت های بالقوه در فصل آینده کاهش می یابد.

“من صادقانه بر این باورند که اگر همه گیر نشده بود پس از آن اتفاق افتاد تیمو ورنر شده اند لیورپول, بازیکن,” Carragher گفت آینه.

“من فکر نمی کنم آن همه چیز در مورد پول است. وجود خواهد داشت یک المپیک مسابقات یک جام ملت های آفریقا یا کوپا آمریکا است. اگر ورنر امضا کرده بود برای لیورپول او نمی توانست برای اولین بار انتخاب به این دلیل که مقابل سه است آنچه در آن است.

“اما صرف £50 متر بر کسی که نمی خواهد انتخاب اول یک تصمیم بزرگ است. اگر وجود داشته است بازی های المپیک و جام ملت های آفریقا در فصل آینده و پس از آن تیمهای شده اند که قادر به تضمین ورنر مقدار زیادی از بازی های که صلاح و یال از دست رفته بودند.

“او می خواهم که احتمالا رو 25-30 بازی اما با کسانی که مسابقات در حال به تعویق افتاد, آن را سخت تر برای متقاعد کردن ورنر برای ورود به این دلیل که مقابل سه را از دست ندهید بسیاری از بازی ها.”

لیورپول می دانم که آنها نیاز به تنها دو برنده به برنده شدن در لیگ برتر و پایان 30 سال منتظر یک عنوان قهرمانی لیگ.

زیدان را در کنار سر گرفته خواهد شد خود را در لیگ کمپین یکشنبه آینده زمانی که آنها چهره Merseyside رقبای اورتون در 19:30-لگد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید