NASA Juno Spacecraft New Jupiter Photos
عکس های اعتباری: ناسا/JPL-CALTECH/SWRI/MSSS/KEVIN M. GILL
ناسا فضاپیمای جونو در حال حاضر 500 میلیون مایل دور از زمین و سفر در 127,000 مایل در ساعت. آن را نشانه چهار سال در مدار اطراف سیاره مشتری و این خورشیدی فضاپیما منتقل کرده و حتی بیشتر تصاویر شگفت آور از گاز لوله. هنگامی که در مدار اطراف سیاره مشتری این فضاپیما دریافت تنها 4 درصد به مقدار زیادی از نور را به عنوان آن را بر روی زمین. ادامه مطلب برای یکی دیگر از عکس و اطلاعات بیشتر.


NASA Juno New Jupiter Photo
با توجه به ارتباطات از راه دور limitiations جونو تنها قادر به انتقال حدود 40 مگابایت JunoCam داده ها در هر 11 روز مداری دوره محدود کردن تعدادی از تصاویر است که دستگیر شده و انتقال در هر مدار به جایی بین 10-100 بسته به سطح فشرده سازی استفاده می شود. اما به طور کلی مقدار زیادی از داده ها آپلود شده در هر مدار به طور قابل توجهی بالاتر و استفاده برای ماموریت ابزار علمی.

Celestron - PowerSeeker 127EQ Telescope - Manual German Equatorial Telescope for Beginners - Compact and Portable - BONUS Astronomy Software Package - 127mm Aperture
Celestron - PowerSeeker 127EQ تلسکوپ - دستی آلمانی استوایی تلسکوپ برای مبتدیان - جمع و جور و قابل حمل - جایزه نجوم بسته های نرم افزاری - 127 mm دیافراگم
  • کامل مبتدیان تلسکوپ: این Celestron PowerSeeker 127EQ است که آسان برای استفاده و قدرتمند تلسکوپ. این PowerSeeker سری طراحی شده است را برای اولین بار تلسکوپ کاربر ترکیب کاملی از کیفیت و ارزش امکانات و قدرت.
  • دستی آلمانی استوایی کوه: حرکت در آسمان با ما نیوتنی تلسکوپ بازتابنده. آن را ویژگی های یک آلمانی استوایی کوه با یک حرکت آهسته ارتفاع میله صاف و دقیق اشاره شده است. تنظیم راد به موقعیت مورد نظر و سپس به راحتی امن با سفت کردن صلیب دستگیره.
  • جمع و جور و قابل حمل: این تلسکوپ برای بزرگسالان و بچه ها با هم استفاده می شود که جمع و جور و سبک وزن و قابل حمل است. نگاهی به تلسکوپ های مورد علاقه خود را اردوگاه یا تیره آسمان مشاهده سایت و یا به سادگی حیاط خلوت.
  • چند لوازم جانبی: این Celestron PowerSeeker 127EQ تلسکوپ همراه با دو eyepieces (20 میلی متر و 4 میلی متر) به علاوه یک 3x بارلو لنز به سه گانه قدرت هر یک از. کاربران همچنین می توانید دانلود جایزه پرستاره شب ستاره شناسی بسته نرم افزار.
  • بی نظیر و پشتیبانی از مشتری: Buy با اعتماد به نفس از جهان #1 تلسکوپ با نام تجاری مستقر در کالیفرنیا از سال 1960. شما همچنین دریافت خواهید کرد 2 سال و دسترسی نامحدود به پشتیبانی فنی از تیم ما از ما مبتنی بر کارشناسان.


به عنوان نیروی محرکه آن را با استفاده از یک LEROS 1b موتور اصلی با hypergolic سوخت. این هیدرازین و نیتروژن tetroxide نیروی محرکه فراهم می کند یک محوری از 645 نیوتن و موتور بل محصور شده است در باقی مانده سپر ثابت به بدن فضاپیما استفاده می شود فقط به صورت عمده می سوزد.