'این باغ بسته بندی شده با مد افتاده گیاهان احساس می کند حق": چگونه به پرورش روح باغ

Wکلاه می دهد یک باغ روح خود را? آن را ساده سوال با پاسخ پیچیده. یک باغ می شود آن ضروری شخصیت از طریق تعدادی از

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

Wکلاه می دهد یک باغ روح خود را? آن را ساده سوال با پاسخ پیچیده.

یک باغ می شود آن ضروری شخصیت از طریق تعدادی از عناصر: فضاهایی هستند که حک شده تا راه انداز هستند و قاب و مراجع به محیط اطراف از جمله توپوگرافی. زمان عامل مهمی است به دلیل آن طول می کشد چند سال برای درختان و درختچه ها هجز و انگور برای رسیدن به خود معماری ،

بیشتر از همه یک باغ تنها می تواند به زندگی می آیند با ادامه دخالت یک باغبان. یک روح باغ ممکن است طراحی حرفه ای; حساس طراح می تواند ضروری وضوح و انسجام. اما یک باغ است که صرفا ساخته شده – فوری, و پر از شکوفه و مشتق – را پیدا خواهد کرد که روح گریزان. روح باغ خصوصیات مورد آنها است که آنها را نه تنها منحصر به فرد اما همچنین به یاد ماندنی است.

چشم انداز سازان و نظریه پردازان در طول تاریخ درک کرده اند نیاز به "مشورت" زمینه کیفیت سایت و سپس به تقویت شخصیت خود را از طریق بیمار توسعه باغ.

این ایده ها زیر بنای یک کتاب جدید روح از محلتوسط بیل شریف یک طراح باغ و چشم انداز preservationist که صرف تقریبا سه دهه در حال توسعه باغ خود را در اطراف یک 1830s یونانی احیای خانه رعیتی در ورمونت با دور آرام, سفید کوه در همسایه, New Hampshire.

او زندگی با شریک زندگی خود را, James تاتوم در زمین به نام برگ تپه. ملک متشکل از 10 هکتار hayfield یکی دیگر از 10 هکتار از زمین های جنگلی و در هسته خود یک باغ از دو هکتار یا بیشتر در اطراف خانه. در اینجا اصیل و دیرین باغبانی دستیار سوزان هاوارد کاشته اند, بهینه سازی و نگهداری ویژگی های باغ.

اموال را تجسم قبلی به عنوان یک مزرعه های لبنی به اطلاع کار: قدیمی باغ سبزی گسترش یافته است که شامل بلند پروازانه باغ گل و سنگی باقی مانده از قدیمی لبنی انبار منجر به یک باغ سنگ با پژواک از دور پشته کوه.

نجیب باغ گل شامل بسیاری از رجعت اضافه شده به آن را حس مکان

مناطق دیگر شامل یک مرز طولانی از شاخ و برگ گیاهان آرام باغ-اتاق عقب نشینی از تسخیر زمین را پوشش می دهد, یک, جنگل, باغ و تلطیف علفزار چمن و گوشتخوار ،

باغ گل و باغ سنگ خود را ایجاد و گیاه انتخاب صحبت به باغ اشکال که در حال حاضر passe اما این اتصال به منطقه باغ تاریخ است.

قبلا در شغل شریف مشغول به کار در تاریخی باغ Cornish, New Hampshire, یک قرن 19 هنرمند مستعمره به ویژه حل و فصل توسط مجسمه ساز آگوستوس Saint-Gaudens. بعد شریف شد مدیر مناظر در Fells یک خانه تاریخی و باغ در نوبوری, New Hampshire. اخیرا و برای 15 سال او مدیر حفظ برای باغ و محافظت از جایی که او مشغول به کار در پروژه های سراسر کشور.

کار خود را غوطه ور او در دو باغ در خاص است که به نظر می رسید که بیشتر موفقیت دست یک روح مکان و الهام بخش او را در باغ خود. برای اولین بار بود Fells که مرمت شامل یک سنگ بزرگ باغ که شریف می نویسد: "به نظر می رسید به رشد ارگانیک از گرانیت پوشیده از تپه."

دوم شد و یک باغ پروژه حفاظت تعقیب باغ در اورتینگ واشنگتن در سایه کوه رینیر و آبشار که در آن یکی دیگر از باغ سنگ مراتع و جنگل ادای احترام به نمایشی بدون تلاش به outcompete آن است.

ورود هر دو باغ "ضربان قلب من تغییر خواهد کرد و احساس من, منحصر به فرد, با ویژه تجارب" نجیب می گوید.

قدیمی از مد افتاده مانند گل باغ phlox, bearded iris و delphiniums کت و شلوار مد افتاده تنظیم

در خود باغ گل برخی از کارخانه انتخاب قطعا از مد افتاده و شامل باغ phlox, bearded iris و delphiniums. آنها اذعان منطقه تاریخی باغ و علاوه بر این نجیب شخصی و حرفه ای سفر را از طریق آنها. او می نویسد: "این باغ یک کشور مجموعه ای در اطراف یک خانه رعیتی قدیمی و از مد افتاده باغ بسته بندی شده با مد افتاده گیاهان احساس می کند درست است."

و در عین حال او به من می گوید: "من قطعا نمی خواهید برای دریافت در گذشته گیر کرده." منطقه او خواستار "جدید علفزار" است که خود را معاصر گیاهی باغبانی. گیاهان خود را, همه, همراه, شده اند وجود دارد به رسم گرده پرندگان و دیگر حیات وحش قبل از آن عمل مرسوم شد.

من او را پرسید که چگونه ممکن است او را خراب کرد تا تلاش برای گرفتن روح از محل. یکی راهی شده اند که به نوبه خود آن را به یک کوتوله conifer باغ (بحث در مورد یک انفجار از گذشته) و یا به سادگی بی ربط گیاه جمع آوری باغ.

نجیب تشویق افراد جوان به ویژه برای کشف روح باغ خود را

دام دیگری است که برای رفتن به دریا با دیوار تراس و باغ معماری. "خوشبختانه بودجه من هرگز به من اجازه داد به انجام این کار است," او می گوید.

این کتاب به عنوان یک پیشنهاد گفتمان تاریخی حفظ اما ناشر او را متقاعد به آن را در مورد باغ خود. او نگران این امر به نوبه خود به یک غرور پروژه اما پس از آن آمد به ارزش های آنچه که او انجام داده است.

"من واقعا آگاه است که بسیاری از باغ که من مشغول به کار در باغ محافظت نمی خواهید به آخرین مگر اینکه افراد جوان علاقه," او می گوید. با نگه داشتن باغ خود را به عنوان الهام بخش, "من می توانید سعی کنید به تشویق مردم برای پیدا کردن خود را در شور و شوق در مورد محل خود را و به باغ آنها می خواهند را".

باغبانی نکته:

گیاهان گوجه فرنگی رسیده اند که بالای قفس خود و سهام را می توان کمرنگ از بالا تشویق به سمت رشد خواهد شد که تولید اضافی میوه. در ادامه به حذف معیوب برگ برای جلوگیری از گسترش بیماری است. گوجه فرنگی خوراک با افزايش سطح فسفر را ترویج باردهی بیش از رشد برگ.

© واشنگتن پستtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب