مغلوب ساختن پیشی جستن به 'اقدام' در Infinite بان کی مون, وزیر امور خارجه, هشدار

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود را به "عمل" در برابر Infinit

توسط FARDAALEFBA در 13 مرداد 1399

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود را به "عمل" در برابر Infinite و دیگر چینی نرم افزار در روزهای آینده پس از رئیس جمهور را تهدید در 31 جولای به "بان کی مون" در این برنامه از عامل در ایالات متحده بیش از نگرانی های امنیت ملی هر چند که مشخص نیست که او چگونه این کار را انجام دهید و چه چنین دستوری را به دنبال دارد.

در ظاهر در فاکس نیوز روز یکشنبه آقای Pompeo ادعا کرد که برنامه "تغذيه اطلاعات به طور مستقیم به حزب کمونیست چین ملی خود دستگاه امنیتی – می تواند صورت خود را به رسمیت شناختن الگوی آن را می تواند اطلاعات خود را در مورد اقامت خود را به شماره تلفن دوستان خود را که آنها متصل به".

"رئیس جمهور تهمت است گفت:" به اندازه کافی " و ما در حال رفتن به آن را تعمیر," او گفت:. "او اقدام خواهد کرد در روزهای آینده با توجه به یک آرایه وسیعی از امنیت ملی است که خطرات ارائه شده توسط نرم افزار متصل به حزب کمونیست چین."

پس رئيس جمهور در سخنان روز جمعه شرکت رد این اتهامات تاکید بر این که آن کاربر داده های ذخیره شده در آمریکا "با سخت کنترل دسترسی کارکنان".

"این حقایق: 100 میلیون آمریکایی آمده Infinite برای سرگرمی و اتصال به خصوص در طول همه گیر" بیانیه ای گفت:. "ما تا به استخدام نزدیک به 1000 نفر به ما و تیم ما در این سال به تنهایی و افتخار به استخدام یکی دیگر از 10000 کارکنان به شغل پرداخت در سراسر ایالات متحده ... ما $1bn خالق صندوق پشتیبانی از ما سازندگان که در حال ایجاد معیشت از پلت فرم ما ... Infinite بزرگترین سرمایه گذاران را از ما. ما متعهد به حفاظت از حریم خصوصی کاربران و ایمنی به عنوان ما در ادامه کار به شادی را به خانواده ها و معنی دار مشاغل به کسانی که در ایجاد پلت فرم ما."

"ما در حال برنامه ریزی در رفتن در هر نقطه" Infinite مدیر ونسا Pappas گفت: در یک پیام ویدئویی. "ما اینجا هستیم برای دراز مدت است."

یکشنبه شب گزارش شد که ما فن آوری های غول پیکر مایکروسافت تایید کرد این است که ادامه مذاکرات برای خرید با ما عملیات Infinite.

خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin همچنین ادعا کرد در روز یکشنبه که یک توافق است که اجازه می دهد تا ویدئو های نرم افزار تلفن همراه به باقی می ماند در آن زمان فرمت خواهد خطر ارسال داده ها به دولت چین.

ما در کمیته سرمایه گذاری خارجی که دبیر صندلی است که بررسی برنامه که تعداد تقریبا 80 میلیون ماهانه کاربران

"من می گویند که علنا کل کمیته موافق است که Infinite نمی توانید اقامت در قالب فعلی به دلیل خطرات آن ارسال اطلاعات بر 100 میلیون آمریکایی گفت:" ABC. "این نمی تواند وجود داشته باشد به عنوان آن می کند."

اتهامات علیه این شرکت و دولت مبارز پاسخ باید تأکید آمریکا و چین تنش ها که در هفته های اخیر را افزایش با بسته شدن چین کنسولگری در هوستون زیر جاسوسی اتهامات تحریم ها علیه عالی رتبه مقامات چینی و یک ماه ژوئن در آن سخنرانی آقای Pompeo به نظر می رسد به اصرار مردم برای سرنگون کردن دولت خود را.

چین نیز دستور تعطیلی یک کنسولگری آمریکا در چنگدو.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن