طرفداران سیمپسونها باید گفت که سری “پیش بینی” از سر بریدن یک مجسمه کریستف کلمب در بوستون ماساچوست در این هفته.

در فصل یک قسمت “ثبتشده سر” بارت سیمپسون است که دیده سر بریدن یک مجسمه Jebediah Springfield, بنیانگذار داستانی کارتون شهر اسپرینگفیلد.

مجسمه کلمبوس در بوستون اسکله پارک مورد حمله قرار گرفت توسط معترضان در 10 ژوئن. مانند مجسمه Jebediah Springfield, سر برداشته شد یک شبه.

کلمبوس در حال حاضر بحث برانگیز رقم در ایالات متحده تا حد زیادی با توجه به جرم خشونت ایتالیایی اکسپلورر در برابر بومیان آمریکایی است.

سیمپسونها طرفداران شد و سریع به نقطه ای از شباهت ها در رسانه های اجتماعی. “سیمپسون ها آن را انجام داده دوباره” نوشت: یک دیدگاه. “این پیش بینی درست بود.”

یکی دیگر از شوخی: “با تشکر از کریستف کلمب اما سیمپسونها آیا آن را برای اولین بار.”

طولانی در حال اجرا کارتون مشهور است برای توانایی خود را به “پیش بینی” آینده با مناجات جهانی اخبار و رویدادهای بودن به ظاهر پیش بینی شده در صحنه هایی از نمایش قابل توجهی به عقب کاتالوگ قسمت.

انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده اختراع ساعت هوشمند و دیزنی-فاکس ادغام در سال 2019 هستند و فقط برخی از حوادث که به تصویر کشیده شد در سری قبل از آمدن در زندگی واقعی است.
در اوایل سال جاری برخی از طرفداران ادعا کرد که این سری تا به حال پیش بینی شیوع کروناویروس در اوایل قسمت به نام “مرگ در زنجیر”.

این سناریو به تصویر کشیده شده در قسمت درگیر عفونی ویروس سفر به آمریکا از اوزاکا ژاپن – نه ووهان چین که در آن برخی از theorised coronavirus نشات گرفته است.

به تازگی یک کلیپ از هومر سیمپسون و گفت: “این وحشتناک سال هرگز پایان ؟” شده است به شوخی تفسیر به عنوان یک پیش بینی از متعدد بحران جهانی است که رخ داده است در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de