تاتنهام پیشنهاد طرفداران فرصت به نظر می رسد در ویدئو زندگی می کنند در مقابل منچستر یونایتد

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 27 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

تاتنهام در حال دادن به طرفداران خود این شانس را به نظر می رسد در یک ویدئو زنده فن دیوار خواهد شد که جریان به ورزشگاه برای بازی در برابر منچستر یونایتد.

با تمام لیگ برتر را سرگیری حال بازی در پشت درهای بسته باشگاه به دنبال راه هایی برای به دست آوردن یک مزیت برای خانه خود را منطبق است.

و اسپرز تغذیه در فیلم از برخی از طرفداران خود را در حمایت از این تیم در نقاط مختلف در طول برخورد خود با منچستر یونایتد.

طرفداران باید وارد یک رقابت نشان دادن خود kitted از روی مبل و تشویق خواهد واکنش نشان می دهند به حوادث در این بازی به عنوان آنها رخ می دهد هر چند هیچ صوتی برگزار خواهد شد به ورزشگاه.

یک باشگاه بیانیه آمده: "ما در حال دادن هواداران این شانس را به بخشی از یک ویدئو زنده فن دیوار در اول ما همیشه پشت-بسته-درب های لیگ برتر بازی برابر منچستر یونایتد در شب جمعه.

تاتنهام میزبان منچستر یونایتد به راه اندازی مجدد خود را در لیگ برتر (گتی)

"اسپرز در داخل دیگری است که برای اولین بار برای این باشگاه به صورت زنده در ما غول صفحه نمایش های ویدئویی در ورزشگاه کاسه به طور متناوب در طول بازی به طوری است که بازیکنان را می دانم که طرفداران در حال تماشای و تشویق آنها ،

"ما در حال ارائه یک انتخاب تعداد بلیط فصل دارندگان و اجرایی اعضای – به طور منظم ما مطابقت نفر – این فرصت را به بخشی از این تجربه منحصر به فرد."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن