Man City 'آماده' برای یورش ها به لیگ برتر برمی گرداند و می گوید پپ گواردیولا

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 28 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

منچستر سیتی مدیر پپ گواردیولا می گوید که او نمی داند که چگونه بازیکنان خود را آماده برای راه اندازی مجدد از لیگ برتر و سیل از مسابقات آمده است.

دوم قرار می گیرد, شهر بازی آرسنال موفق توسط گواردیولا سابق دستیار باکاری سانیا در آرسنال روز چهارشنبه در بالا پرواز دوم به بازی برگشت.

شهرستان و سپس میزبان برنلی دوشنبه آینده, سفر به چلسی زیر پنج شنبه و در سراسر به نیوکاسل در روز شنبه.

"راه ما در حال حاضر ... ما نمی دانیم که" گواردیولا به خبرنگاران گفت: در یک زوم تماس بگیرید. "اگر شما از من بپرسید که چگونه است که تیم من نمی دانم. فردا خواهیم دید که چگونه است که سطح این تیم است.

"من فکر می کنم ما در حال آماده به بازی یک بازی. اما سه روز بعد یکی دیگر و چهار روز پس از یکی دیگر. ما آماده هستند و نه فقط مرد شهر همه تیم است."

گواردیولا گفت: بازیکنان خود را در شکل خوب است اما ابراز نگرانی کرد که آنها تا به حال تنها سه هفته از گروه آموزش به آماده شدن بعد از ماه بدون بازی. باشگاه در آلمان و اسپانیا تا به حال پنج یا شش.

"تمام تیم های لیگ برتر باید سه – ما آن را می دانم کافی نیست بلکه آن است که آنچه در آن است" گفت: گواردیولا.

گواردیولا خواهد بود در مواجهه با یک دوست قدیمی در Arteta و گفت که او امیدوار است او می توانست زمان را به عقب با هموطن خود بعد از بازی.

هر دو رنج برده اند در ماه های گذشته با گواردیولا از دست دادن مادر خود به Covid-19 همه گیر در حالی که Arteta گرفتار بیماری خود و تا به حال به خود منزوی.

"خیلی هیجان زده برای دیدن او ... او می داند که کاملا همه چیز را از ما او فوق العاده مهم است بخشی از موفقیت های ما در سال گذشته او به ما کمک کرده بود که به ما گفت:" گواردیولا.

"ما ارسال یک پیام حدود یک ساعت و نیم پیش ... آن را در مورد شراب, ما در حال رفتن به نوشیدنی بعد از بازی اگر فاصله اجتماعی اجازه می دهد تا."

ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب