هنر ضروری خدمات – به عنوان حیاتی به عنوان, بهداشت, آموزش و پرورش, دفاع

تیوی دولت اعلام £1.57 میلیارد دلار کمک مالی برای بخش فرهنگ است اذعان – اگر تا حدودی دیرتر از اهمیت هنر در زندگی ملی ما. “قلب تپنده ملت” بالندگی نخست وزیر. و در صورتی که به سختی subtlest استعاره برای هنگامی که جانسون آن را اساسا درست است.

وجود دارد, تمایل به فکر می کنم از تئاتر هنر گالری ها و سالن های کنسرت به عنوان اختیاری تجملات در سطح وسیع تری در مبارزه زندگی: احمق add-ons که جوامع را می توانیم به لذت بردن از هنگامی که آنها پرداخت می شود برای چیزهای واقعا مهم: بهداشت و درمان و آموزش و پرورش زیرساخت دفاع. در واقع هنر و فرهنگ – هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید – انجام یک عملکرد حیاتی در جامعه ما فقط به عنوان ضروری به نظر من به عنوان هر یک از این به اصطلاح خدمات ضروری بوده ایم شنوایی بسیار مورد.

در حالی که چهار ماه گذشته را ترک کرده اند با ما احساس عمیقا و کل درستی سپاسگزار به بیمه خدمات درمانی و حرفه ای اختصاص داده شده که خطر انداخته اند – و در برخی موارد معین – زندگی خود را به نگه داشتن سیستم رفتن, این دوره است به همان اندازه نشان داده مطلق مرکزیت هنر به سلامت جسمی و روانی از ملت است.

در حالی که ما شده ایم cooped ما در مساکن و محروم از حیات اجتماعی مخاطب قرار داده و در کردند, از دست دادن شغل ما و عزیزان ما آنچه را که ما در واقع انجام شده است ؟ در حالی که برخی از آنها رانده شده از کوره در رفته تلاش به homeschool فرزندان خود در حالی که حفظ خواستار شغل از روی میز آشپزخانه, بسیاری از بیشتر پرتاب شده است به عقب به طور کامل در خود احساسی منابع است. زمانی که ارزیابی نهایی ساخته می شوند Covid-19 همه گیر و مستند خواهد بود و به عنوان یک بحران روانی به سلامت جسمی. و همه چیز ما در بر داشت برای پر کردن که وحشتناک معنوی و عاطفی فاصله – که حس ورطه خمیازه کشیدن در زیر ما شده اند تا حد بسیار زیادی و در وسیعترین مفهوم فرهنگی است.

تماشای تلویزیون و ارسال ساله, تعطیلات, جرقه بزند و یا گوش دادن به مورد علاقه خود را در آلبوم ها روی Facebook ترین ممکن مرتفع فرهنگی, حرفه, اما آنها تهیه و در راه مختلف برای تخیلی و رسا ضربه است که در ریشه همه اشکال هنر و است که می تواند خود را در بسیار مخرب و همچنین بسیار مثبت – راه اگر به درستی پرورش: از جنون و قتل و خودکشی به سوء استفاده جنسی, مواد مخدر و اعتیاد به الکل.

عمومی است و علاوه بر این به کنسرت از طریق زوم اغلب در یک نمونه سطح نوشتن شعر (بسیار بسیار کمتر از نمونه اگر من تلاش بودند چیزی به توسط), باغبانی, سازماندهی مجدد خود عکس archives اتمام رمان های انجام جدول بالا هنر تمرینات مجموعه توسط هنرمندان مشهور است. بسیاری از دومی بود piffling – من برای یک, نمی توانید صبر کنید برای نجات از گریسون پری باشگاه هنر – اما آنها نشان می دهد ما فقط نیاز به انجام این مسائل. ما شده ایم در گالری مجازی تورهای دیده شاهکارهای بزرگ قفل شده دور از نگاه با احساس قطعا در ارتفاع مستند زمانی که ما بی وقفه شنوایی که “همه چیز را هرگز به بازگشت به راه آنها بودند” که این به عنوان نزدیک به گالری مراجعه کنید همانطور که ما همیشه می توانید دوباره.

در حال حاضر مستند به آرامی بلند کردن اجسام از موزه ها و گالری ها در میان نهادهای فرهنگی برای باز کردن درهای خود را – با گالری ملی اجازه می دهد خود را برای اولین بار بازدید کنندگان شنبه گذشته – و آنها در حال باز شدن بر روی یک جهان بسیار متفاوت به یکی از آنها بسته و آنها را در مارس. فیلم های پرفروش نمایشگاه کسانی که منابع سنگین ستونهای بزرگ گالری را در تامین کوتاه مدت در تضاد و نزديكان پست-Covid چشم انداز در حالی که بیش از 50 درصد از موزه و گالری مدیران مورد مطالعه از موزه خیریه صندوق هنر شک آینده زنده ماندن از خود موسسات: از جذب بازدید کننده به حفظ ارزش مجموعه.

این قبر سوال. ما رشد استفاده می شود به داشتن فرهنگ در شیر به عنوان آزادانه در دسترس به عنوان آب یا گاز و در واقع بسیار ارزان تر به مصرف کننده. ویکتوریایی به ما داد ما بزرگ ملی و شهرداری ها گالری ها که هنوز هم رایگان را وارد کنید. این دوره پس از جنگ به ما شورای هنر و تمام آثار خود را در حالی که اواخر دهه نود و اوایل Noughties به ما یک قایق تمام دنیای جدید معماری قابل توجه استانی گالری – تیت St Ives, Hepworth Wakefield, مرگت ترنر معاصر – که اضافه شده اند به مراتب نه تنها به درخواست تجدید نظر از ما در شهرها و شهرستانها اما به خلاق, فرهنگی و اجتماعی, بله, حیات اقتصادی کشور است.

آینده از این منبع ملی است و به هیچ وجه تضمین شده است. این ایده از موزه ها و گالری رفتن راه بارها بانک ها و پمپ بنزین به کار برکنار تکه های املاک و مستغلات است که وحشتناک به تامل.

پاییز گذشته شاهد £100 تزریق از دولت پول نقد به فرو ریختن پارچه از ما ملی موزه ها و گالری های یک ژست است که در حالی که بسیار استقبال شد و به عنوان دیده می شود بیشتر از یک چسبیده گچ از درمان دائمی. در این زمینه فعلی £1.57 متر و نجات در سراسر بخش فرهنگی – تفکیک چگونه از آن استفاده خواهد شد هنوز اعلام می شود – احساس می کند بیشتر شبیه به یک جعبه band-ایدز از یک زندگی-صرفه جویی در انتقال خون.

وجود دارد, از جان گذشته, زمان پیش رو برای بخش فرهنگی. هنوز در مورد جذب مخاطبان پشت من شخصا خوش بینانه است. پس از چهار ماه از آنلاین فرهنگ موثر تحت بازداشت خانگی است که احساس یک عمر مردم خواهد شد و فریاد به عقب بر گردیم به زندگی واقعی فرهنگی فضاهای واقعی و فیزیکی آثار هنری که در آن دستور “لطفا دست نزنید نمایشگاه” احساس خواهد شد فوق العاده لوکس. ما نیاز به حمایت ما موزه ها و گالری ها نه فقط با دادن کمک های مالی و پول خرج کردن در کافه و فروشگاه اما با استفاده از آنها را, آنها را ما به عنوان بنیانگذاران نظر گرفته شده است. این تنها زمانی که شما بوده ام محروم از تجربه بودن در یک گالری یا موزه با افراد دیگر حتی اگر شما نمی دانید که آنها صحبت می کنند به آنها و یا حتی به آنها نگاه کنید که شما متوجه چه قیمتی زندگی افزایش و اساسا تجربه اجتماعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>