فضای میکروب ها از سیارات دیگر می تواند مطرح تهدید به انسان, ایمنی, سیستم, دانشمندان هشدار می دهند

فقط به مریخ در HG ولز رمان جنگ دنیاها در نهایت کشته شده توسط "بیماری باکتری" در زمین دانشمندان در حال حاضر نشا

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

فقط به مریخ در HG ولز رمان جنگ دنیاها در نهایت کشته شده توسط "بیماری باکتری" در زمین دانشمندان در حال حاضر نشان می دهد انسان و سایر پستانداران می تواند در تلاش برای مبارزه با میکروب ها از دیگر سیارات.

با توجه به شرایط مناسب و ترکیبی از عناصر آن قابل تصور است که میکروارگانیسم هایی مانند باکتری ها و ویروس ها می تواند وجود داشته باشد فراتر از زمین و وجود برنامه ای برای جستجوی نشانه هایی از آنها را در مریخ و زحل و قمر مشتری.

اشکال مختلف زندگی بیگانه از لحاظ نظری می تواند متشکل از اسیدهای آمینه مختلف برای کسانی که آشنا به ما بر روی زمین است.

اسیدهای آمینه اساسی ترکیبات آلی که به صورت پایه ای برای تمام زندگی به عنوان ما آن را می دانم, و ساخته شده از نیتروژن, کربن و هیدروژن و اکسیژن است.

دانشمندان از دانشگاه آبردین و اکستر آزمایش چگونه پستانداران سلول های ایمنی بدن در پاسخ به پپتید حاوی دو اسید آمینه است که نادر در زمین اما معمولا در شهاب سنگ ها.

اسیدهای آمینه "isovaline" و "آلفا-aminoisobutyric اسید" معرفی شدند به موش است که سیستم ایمنی بدن شبیه به انسان است.

آنها دریافتند که آن دسته از موش ها سیستم ایمنی بدن در پاسخ به "بیگانه" پپتید در راه است که "کمتر کارآمد" نسبت به میکروب ها از این سیاره است.

این تیم تحقیقاتی به بررسی پستانداران سلول های T که به طور معمول کار می کنند به کشتن پاتوژن بدن می تواند جذب سلول های دیگر برای مبارزه با تهاجم بیماری است.

اما زمانی که دانشمندان معرفی اسیدهای آمینه موجود در شهاب سنگ ها به سلول T پاسخ کمتر کارآمد با سطح فعال از 15 درصد و 61 درصد – در مقایسه با 82 درصد و 91 درصد زمانی که در معرض پپتید ساخته شده به طور کامل از اسیدهای آمینه است که مشترک بر روی زمین است.

"زندگی بر روی زمین متکی ضروری 22 اسیدهای آمینه گفت:" منجر نویسنده Dr Katja شافر از دانشگاه اکستر, در بیانیه ای. "بررسی ما نشان داد که این exo-پپتید هنوز خام و سلول های T هنوز هم فعال است اما این پاسخ بودند کمتر کارآمد برای 'عادی' زمین پپتیدهای."

"بنابراین ما حدس و گمان است که در تماس با extra-terrestrial میکروارگانیسم ها ممکن است مطرح ایمنی خطر برای ماموریت های فضایی با هدف بازیابی موجودات زنده از سیارات فراخورشیدی و قمر" دکتر شافر اضافه شده است.

"جهان در حال حاضر تنها بیش از حد آگاه ایمنی بدن و چالش های مطرح شده توسط ظهور نام تجاری جدید پاتوژن" گفت: پروفسور نیل Gow معاون معاونت در دانشگاه اکستر.

پژوهش منتشر خواهد شد در در مجله میکروارگانیسم هابا عنوان 'ایمنی بدن را ضعیف پاسخ به مصنوعی, exo-پپتید پیش بینی پتانسیل امنیت زیستی در معرض خطر در بازیابی exo-میکروارگانیسم ها'.

کشف آب مایع در مکان های مختلف در منظومه شمسی را افزایش می دهد احتمال این که زندگی میکروبی می تواند داشته باشد [نیز] تکامل یافته در خارج از زمین و در نتیجه می تواند به طور تصادفی از معرفی به زمین اکوسیستم.

موضوع بیگانه میکروب ها رو به افزایش است اولویت به عنوان ماموریت به سیارات دیگر در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است.

امارات متحده عربی به تازگی راه اندازی اولین ماموریت به مریخ ارسال امیدواریم که کاوشگر از ژاپن برای هفت ماه سفر.

چین نیز فرستاده "سوالات به بهشت" مریخ نورد برای 90 روز اکتشاف سیاره سرخ.

ناسا اخیرا به Seti Institute قرارداد به اطمینان حاصل شود که زندگی بیگانه آلوده کند زمین است.

قرارداد را پوشش می دهد مریخ در 2020 ماموریت و Europa Clipper ماموریت که ارسال کاوشگر به ماه مشتری.

محققان در حال حاضر می گویند وجود دارد می تواند بیش از 30 بیگانه تمدن در کهکشان ما. که برآورد می آید از این فرض که زندگی را توسعه در سیارات دیگر به عنوان آن را بر روی زمین.

دانشمندان از همسان شرایط زمین به سیارات دیگر است که می تواند مشابه تاریخ.

"ایده این است که به دنبال تکامل اما در یک مقیاس کیهانی. ما به این محاسبه Astrobiological Copernican حد" کریستوفر Conselice از دانشگاه ناتینگهام گفت: در آن زمان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب