المپیک 2012 را به ارمغان آورد بریتانیا هم در غرور و وحدت – نگاه ما در حال حاضر

Do شما به یاد داشته باشید که زمانی که همه خوشحال بود و کشور با هم در یک روح خوش بینی و خوب تشویق ؟ وقتی غریبه

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

Do شما به یاد داشته باشید که زمانی که همه خوشحال بود و کشور با هم در یک روح خوش بینی و خوب تشویق ؟ وقتی غریبه ها لبخند زد در هر یک از دیگر partied به شب و دست تکان داد اتحادیه جک های بدون تهدید یا بیمار خواهد شد ؟ آن را در اواخر ماه ژوئیه در سال 2012 و در آن همه آغاز شد و با مراسم افتتاحیه در لندن بازی های المپیک است. به کارگردانی فیلمساز دنی بویل چهار ساعت پر زرق و برق شد و دو سال در ساخت و هزینه £27m – که به نظر می رسد بسیاری تا زمانی که شما در نظر بگیرید که دولت فقط صرف بیش از نیمی از آن در یک قرارداد برای تضمین خدمات کشتی برای هیچ-مقابله Brexit با یک شرکت است که هیچ کشتی.

این که بریتانیا نه هر کس در هیئت مدیره از قبل. هنوز هم آسیب دیده توسط فجيع ملکه جشن 10 سال قبل از آن بیشتر از پیش بینی یک ادم بیکار و تنبل-clenching عینک که نشستن در جایی بین یوروویژن سلطنتی تنوع عملکرد و مرغ پس از میخانه لگد کردن زمان. تصور کنید که تعجب ما زمانی که آن را تبدیل به پر از جادویی داستان سرایی اشوبگرانه شوخ طبعی و مبتکر stagecraft و جشن های کارگری و کشاورزی و هوادارنش و چند فرهنگی و بیمه خدمات درمانی. های جنسی در تپانچه Dizzee Rascal, چند, مریم Poppinses, Isambard پادشاهی برونل و عظیم کلاه Emeli Sandé دیوید بکهام smirking در یک قایق با سرعت واقعی ملکه در یک کمدی کمدی با جیمز باند دودکش افزایش خارج از زمین شایر اسب غازها و یک گله گوسفند آن را کاملا bonkers در بهترین راه ممکن است. یک میلیارد نفر گوش به تماشای.

این اعلامیه از خارج از کشور نوسان بین خوشحال bafflement و بی شرم لذت. The Sydney Morning Herald آن را به نام "در یک بار خرابکارانه و متعالی", فرانسه , Le Parisien گفت: آن را "با شکوه و مبتکر و نامتعارف" و نیویورک تایمز تصمیم گرفت از آن "hilariously دمدمی". پس از آن نماینده محافظه کار مجلس برای Cannock Chase, Aidan Burley, بهترین و شناخته شده برای داشتن حضور نازی ها با مضمون انجام گوزن توییتی که آن را "leftie فرهنگی تلخه" اما شما نمی توانید همه لطفا. متعاقب آن دو هفته و نیم شد همین شادی به عنوان بریتانیا hoovered تا مدال و مفسران جمعیت و بینندگان whooped و roared کفش ورزشی تعالی. مبادا ما را فراموش کرده ام در این تابستان بود و آن را طبیعی در نظر گرفته شده به "انجام Mobot" در مقابل غریبه در حالی که کاملا هوشیار.

در آنچه که هر یک از سکته مغزی از نبوغ و یا یک عمل شنیع و ستم این شب جمعه بی بی سی پخش این مراسم با اضافه شدن تفسیر از بیل. من را اگر چه از آن خواهد شد سخت به ساکن نه در آمریکا که در آن ما شد و که در آن ما خودمان را پیدا کنید در حال حاضر. مدت کوتاهی قبل از روز بزرگ بویل به بی بی سی گفت که چشم انداز خود را برای ایجاد "یک تصویر از خودمان به عنوان یک ملت". خوب به این عکس نگاه کرده. چهل و پنج هزار مرگ و میر ناشی از Covid-19; یک اقتصاد ویران; زیست محیطی فاجعه; شکستن رکورد نابرابری; خونین Brexit. قطعا آن خواهد بود تلخ و شیرین را زنده مراسم که مورد ستایش قرار داد صنعت بریتانیا در زمانی که تعداد رکورد کسب و کار در حال رفتن به پایین تابه و کارگران در حال از دست دادن معیشت خود و به حمام افتاب گرفتن در بریتانیا پیشگام موسیقی و تئاتر میراث زمانی که زنده موسیقی و تئاتر است که درد و رنج را مانند قبل از هرگز. و چه می گویند در مورد بیمه خدمات درمانی یک موسسه به زانو در آورده در دهه گذشته توسط رهبران مصمم به از بین بردن آن و در عین حال که کف آن کارگران در درب خانه خود در طول مستند? آن را به اندازه کافی به شما گریه.

البته, آن را آسان به عقب نگاه آنگونه عینک در چه بود و واقعا یک لحظه کوتاه در زمان شکوه چند هفته از آفتاب و ورزشی دلاوری. از ما زمان دیدگاه های المپیک 2012 به نظر می رسد نقطه مقابل Brexit بریتانیا به نمایندگی از یک دوره که در آن ما متحد شدند و نه تقسیم و هنگامی که عبارت "غرور ملی" نمی التماس کردن تصاویر از blinkered سخت-مناسب jingoism.

آن را آسان به را فراموش کرده ام هر چند که اجرای این مراسم بود هم خوشحال. این کشور را در چنگال بی رحم اقدامات ریاضت و فقط یک سال قبل از شورشهای انگلستان برانگیخته شده توسط تیراندازی توسط پلیس مارک دوگان حال پرتاب نژادی و کلاس تنش به گریم امداد. سه ماه پیش از المپیک نگهبان نویس جان هریس آن را به نام "جنون شگفت انگیز" بازتاب چه بسیاری از احساس در مورد هزینه های آشکار مصرف گرایی و نمرات از شرق لندن مجبور به خروج از کسب و کار خود و خانه ها راه را برای بولدوزر. بی بی سی حتی بیست-دوازدهیک نمایش مسخره نادانی از برگزارکنندگان یک سال کامل قبل از این رویداد. همچنین نبود یک تابستان از آفتاب در همه. برای بسیاری از بازی های المپیک آن بارید. زیادی است.

با اینحال بویل مراسم اعلام ناگهانی تغییر است. آن ترغیب ما به نگاه با محبت در کشور ما و با این حال به طور خلاصه به نمایش شیشه ای به عنوان نیمه پر. ما تحسین کارکنان و داوطلبان و همچنین رقبا – و نه فقط خود ما است اما کسانی که ما در برابر رقابت. به عنوان مدال طلا انباشت اشیاء بدست آمده تا ما نیز تجربه عجیب و غریب احساس جدید – که برنده شدن. در قلب ما می دانستم که آن را نمی خواهد آخرین بنابراین ما از آن لذت می برد در حالی که ما می تواند. بنابراین شاید در حال حاضر این همه سال بعد ما باید به تماشای این مراسم نه از طریق لنز از آنچه ما از دست داده اند اما از آنچه ما می دانیم این است که ممکن است. که حتی در bleakest بار یک کشور می آیند با هم چند نوشیدنی و جشن دستاورد بشر. در ژوئیه 2012, ما fleetingly دیدم بریتانیا پیوند در شادی و سخاوت. اگر این اتفاق افتاد پس از آن می تواند دوباره اتفاق می افتد.

'لندن 2012 – مراسم افتتاحیه' است که reshown در بی بی سی یک روز جمعه 17 جولای در ساعت 10.45tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن