خرید رپورتاژ

Tesla Cybertruck Supercar
عکس های اعتباری: Khyzyl Saleem
خودرو طراح Khyzyl Saleem شده است یک فن از تسلا Cybertruck همیشه از Elon Musk ارائه آن به عموم مردم اما او احساس وجود دارد نیاز به نسخه دیگری از آن است. بنابراین او با استفاده از کامیون به عنوان پایه تغییر چند بدن خطوط کمی فقط آن را کمی جالب تر و سپس به آن جایزه کامیون-مانند استعداد. آنچه که او به پایان رسید تا با یک اینده سوپراسپرت است که نمی خواهد نگاه از محل در Bladerunner. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.تولید Cybertruck داخلی را از ویژگی های 17″ مرکز نمایش صندلی برای 6 با استفاده از دو نیمکت با صندلی های جلو صندلی میانه بودن برابر پایین مرکز arm rest دیجیتال عقب-مشاهده دوربین های مبتنی بر آینه یک ماشین مسابقه سبک فرمان یوغ و سنگ مرمر-الهام داشبورد. این کوپه نسخه تنها دارای دو کرسی با توجه به محدودیت فضا.

Hot Wheels id Tesla Model S {Factory Fresh}
داغ چرخ id تسلا مدل S {کارخانه تازه}

  • داغ چرخ id طول می کشد خودرو بازی به یک سطح جدید از پالس تپش هیجان ارائه اولین از نوع خود مخلوط-بازی تجربه.
  • پیگیری سرعت و تعداد دور خود را با کلاسیک Hot Wheels track و داغ چرخ مسابقه پورتال. با هر نقطه عطف فتح بچه ها مسابقه دلاوری افزایش است.
  • ساخت یک گاراژ مجازی ظالمانه وسایل نقلیه مانند این تسلا مدل S برای پرش و سقوط به رقابت بپردازند. باز کردن افزایش عملکرد نژادها و راد پاداش.
  • اتومبیل های مسابقه در مجنون دیجیتال, مسابقات, باز کردن پاداش و سطح بالا با رایگان موبایل برنامه. NFC را فعال کنید دستگاه یا داغ چرخ مسابقه پورتال (فروش جداگانه) مورد نیاز برای اسکن در اتومبیل.
  • آن را به سطح بعدی و با استفاده از چرخ های جدید id های هوشمند ردیابی (فروش جداگانه).

Tesla Cybertruck Supercar
Tesla Cybertruck Supercar
Tesla Cybertruck Supercar

من اضافه شده گلگیر که اضافه کردن یک بیت از انحنای به کامیون, اما هنوز هم تلاش برای حفظ اینده عنصر به آن است. برتون الهام هنوز هم همان اندازه/مقیاس به عنوان اصلی فقط در بالاترین ارتفاع تنظیم واقعا تا به حال یک انفجار با این یکی و خوشحال با نتیجه من را بیشتر کدها برای نشان دادن جزئیات به درستی گفت:” deisgner.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im