افراد مشهور, اسنوپ داگ نقد و بررسی: خالص ابراز ناامیدی از schedulers

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 7 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مستند ممکن است کاهش برای بقیه از ما که در حال جشن گرفتن با مبارزه در سواحل و فرود زمینه اما برای کانال های تلویزیون را فشار coronavirus تنها فقط شروع به گفتن. وجود شکاف بین علت و معلول بنابراین راه اندازی معضلات مارس تنها در حال حاضر حباب بر روی صفحه نمایش ما.

افراد مشهور, اسنوپ داگ (Channel 4) است که به عنوان خالص بیان ناامیدی به عنوان شما را ببینید در 23 دقیقه فرمت. ما نمی خواهد بیش از حد صحبت در مورد این عنوان که به نظر می رسد مانند یک آزمون برای دیدن اینکه آیا رپرهای وکلا اما ما باید به تاکید راست در شروع این است که یک جنس بنجل برنامه و یقین نیست ارزش خود را در حالی که حتی در یک "خنده دار" است. این کمتر از یک سری بیشتر زوم جلسه که از دست شدم.

با این وجود شما می توانید تصور کنید که روح نیوتنی وحی زمانی که تولید کنندگان متوجه آنچه که آنها در حال ایجاد یک نور سرگرمی ایده که نیاز نیست فیلمبرداران و که ترکیبی از سگ مشاهیر و ملک با خودت طعمه و آشکار ساختار. سگ ها مجهز به کوله پشتی دوربین و ارسال در سراسر مرموز خواص. ما سعی می کنید به حدس زدن که صاحبان در حالی که تماشای سگ نشستن روی مبلمان خر خر کردن مربیان و به طور کلی زیر و رو کردن در اطراف محل.

این فیلم از houndcams تعجب است لرزان و پس از آن مخلوط شده است تا این فیلم با برخی از خارجی و از راه دور دوربین های داخلی عکس, برای جلوگیری از بینندگان احساس دریازده. حتی یک کمی اتنبرا-سبک "ساخت-از بخش" در پایان که در آن ما یاد بگیرند که coaxing سگ در اطراف یک اتاق نشیمن نیاز به گسترده رفتار میکند.

قهرمانان در اولین قسمت در حال چارلی چهار سال Lhasa Apso و آنی هفت سال, لابرادور صلیب. من نمی خواهم به خراب کردن هیچ شگفتی, اما من امیدوارم که آن است که نه بیش از حد از یک اسپویلر به نشان می دهد که صاحبان در قسمت اول نیست و باب دیلن و میشل اوباما.

در یک معنا, افراد مشهور, اسنوپ داگ یک مشکل بینش دولت جزئی از بریتانیا در طول یک بیماری همه گیر. گرسنگی از رژیم غذایی معمول خود را از 24/7 obsequiousness و simpering flunkies آنها در حال رفتن به آرامی دیوانه, توقف خود را در خود راهرو به درخواست برای عکس های سلفی و گفت: بله به هر چیزی – به معنای واقعی کلمه هر چیزی که آنها را کمی از اعتبار.

راوی کوین McCloud مجموعه به حداکثر هام. اگر چه شما می توانید شنیدن تحقیر چکیدن از صدای خود را زمانی که او می گوید: چیزهایی مانند "اگر چه خانه ساخته شده در سال 1980 وجود دارد قطعی گرجستان عطر و طعم در اینجا" یا "کلی زیبایی شناسی گسترده است و با دقت انجام نگرفته" در کل او را نگه می دارد چیزهای سطحی مثبت است. این شرم آور است چرا که واقعی سگ' شام در اینجا داخلی. وجود دارد مومی pleather سفس مبلمان کوچک برای سگ نامتجانس بیانیه چراغ. تا آنجا که من می توانید ببینید وجود دارد نه یک کتاب یافت می شود در هر دو ملک. از طریق طرح بزرگ McCloud بیشتر دیده می شود خطرناک لمینیت طبقه از هر voiceover هنرمند امروز کار به جز احتمالا دیو بره از Come Dine With Me. ما در حال مرگ به دانستن آنچه که کو واقعا فکر می کند. شاید که می تواند عاقبت: Kevin McCloud مشهور عوضی.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن