Tekashi 6ix9ine به شکایت توسط کنسرت مروج برای £4.2 میلیون

رپ Tekashi 6ix9ine است به شکایت دو کنسرت مروج در مجموع $5.3 m (£4.2 m).

شاکیان Benhur Tesfalidet و آنتون الکساندر هستند را متهم 6ix9ine از نقض قرارداد و افترا.

با توجه به پیچیدههای مروج ادعا می کنند که 6ix9ine که نام واقعی است Daniel هرناندز لغو یک گیگ بدون اطلاع قبلی پشت در سال 2018 قبل از بازی در محل دیگری در همان شب.

او برنامه ریزی شده بود به انجام در واشنگتن دی سی Echostage باشگاه در ماه اکتبر 2018 اما در عوض به نظر می رسد در قدرت 105.1 این نیروگاه کنسرت در نیوجرسی.

هرناندز تا به حال گفته شده است پرداخت می شود $58,470 (حدود £46,000) در پیشبرد هزینه های اگر چه پیچیده گزارش می دهد که هنرمند موسیقی ادعا می کند او هرگز دریافت پرداخت.

مروج در اصل واصل طرح دعوی در دادگاه در سال 2018 اما از آن کناره گیری کرد و شش ماه بعد.

دیگر متهمان ذکر شده در مدارک هستند هرناندز مدیر Kifano “Shotti” اردن MTA, رزرو, رزرو عامل Cornish و هرناندز مدیر قبلی مسیحی Ehigiator.

کت و شلوار نیز مدعی است که هرناندز ساخته شده توهین آمیز در مورد اظهارات شاکیان در رسانه های اجتماعی.

هرناندز از زندان آزاد شد در ماه آوریل است. او زندانی شده است برای طیف وسیعی از جرائم ناشی از دخالت خود را با یک باند نیویورک.

با وجود مسائل حقوقی هرناندز در ادامه به انتشار موسیقی جدید تحت 6ix9ine moniker. آخرین تک “Trollz” است که با همکاری Nicki Minaj منتشر شده در 12 ژوئن.

اعلام انتشار در اوایل این هفته هرناندز و Minaj گفت که تمام درآمد حاصل را به سمت وثیقه پروژه Inc, یک سازمان است که کمک می کند تا با ارائه وثیقه پول کم درآمد زندانیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید