لیورپول در مقابل استون ویلا نتیجه: بازیکن رتبه بندی به عنوان Sadio یال نمرات قاطع در نیمه دوم هدف

لیورپول با شکست استون ویلا 1-0 در آنفیلد به عنوان Jurgen Klopp طرف امن اولین پیروزی خود را پس از اینکه یکچهارم

توسط FARDAALEFBA در 15 تیر 1399

لیورپول با شکست استون ویلا 1-0 در آنفیلد به عنوان Jurgen Klopp طرف امن اولین پیروزی خود را پس از اینکه یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا.

Drab نیمه اول ارائه فرصت چند به هر دو طرف با داگلاس لوئیز امیدوار فریاد مجازات رفتن بدون جواب.

که الگوی ادامه به دوم تا Sadio یال ناگهان فنر به زندگی لکه بینی باز بین تایرون Mings و Kortney کس پیر, چفتی کردن بر روی Naby کیتا را تصویب و تند توپ در کردن زیرین میره. جوانی Curtis جونز سپس اضافه دوم با نزدیک محدوده منحرف تلاش ویلا تعقیب یک گل در لحظات پایانی.

از دست دادن محکوم ویلا به حال بیشتر بدبختی با دین اسمیت طرف در گیر در 18 و در عین حال به نفع خود پس از راه اندازی مجدد.

در اینجا ما بازیکن رتبه بندی از بازی:

Sadio یال جشن با ویرژیل van Dijk (ایسنا)

لیورپول

Alisson – 7: شد به طور معمول قابل اعتماد در یک روز آرام با چند چالش صرفه جویی اجباری از او را قبل از ساخت یک نجات به انکار گریلیش در اواخر.

الکساندر-آرنولد – 6: خطرناک بود مثل همیشه رفتن به جلو و بازی تعدادی از برش crossfield توپ به سمت رابرتسون در سمت چپ پهلو.

Van Dijk – 6: رهبر در دفاع اگر چه یک سیار در نیمه دوم اشتباه تقریبا ثابت پرهزینه است.

گومز – 6: Bounced بازگشت و پس از یک دامداری 45 دقیقه در برابر Raheem Sterling در اوایل این هفته. جامد اگر تا حد زیادی untroubled در سراسر.

رابرتسون – 5: تکان داد شیاطین از وخیم عملکرد در برابر منچستر سیتی بود اما پیدا کردن خود را گرفتار در یک زن و شوهر از موارد توسط Trezeguet و ال قاضی. رزرو برای یک بدبینانه ناپاک در نیمه اول.

کیتا – 5: دیدم بسیاری از توپ اما اغلب تلاش برای ایجاد هر گونه فرورفتگی در ویلا دفاع.

Fabinho - 6: مترونوم در پایه لیورپول هافبک به خوبی محافظت و ارائه لینک رفتن به جلو.

اکسلاد-چمبرلین – 5: موفق به ارائه پاره ای از سرعت و یا نافذ عبور از بین خطوط است که معمولا با اضافه کردن ابعاد مختلف به لیورپول هافبک.

Mane – 7: کمی کردن رنگ از عملکرد این جناح که به نظر می رسید از دست داده و در نقاط در هنگام چرخش به عنوان یک مهاجم با منشاء هر ایمیل های نا در نیمه اول اما پشت سر هم به زندگی در دوم را به ثمر رساند و به هدف تعیین

Salah – 6: خطرناک بود که قادر به شکستن بلکه فاقد معمول زهر خود را در بازی.

منشاء هر ایمیل های نا – 4: تلاش برای ترک هر گونه تصور در این بازی پس از اینکه با توجه به فرصت پیش رو از روبرتو Firmino.

استون ویلا

لیورپول جشن Sadio یال هدف (AP)

رینا – 6: بود قابل اعتماد و آواز, حضور, ساخت اولین حضور خود را پس از راه اندازی مجدد.

Konsa – 6: قوی بود در دفاع و رفتار تهدید یال و منشاء هر ایمیل های نا خوبی.

کس پیر – 5: تا به حال شده است به شدت موثر و منظم در طول تنها به خاموش کردن لحظه ای اجازه می دهد یال به افشای فضای بین خود و Mings.

Mings – 6: ویلا رهبر در پشت نگه داشته و منشاء هر ایمیل های نا آرام در طول نیمه اول اما تلاش کمی با ورود Firmino به ویلا تبدیل شد کشیده تعقیب بازی.

تیلور – 6: رو سخت تر کار که Konsa با الکساندر-آرنولد شارژ به جلو در با هم همپوشانی دارند اما سازگار هست.

Luiz – 7: شد قلب ویلا هافبک ارتباط بین حمله و دفاع و hounding لیورپول بازیکنان زمانی که خارج از اختیار. یکی دیگر از عملکرد چشمگیر از یک بازیکن که به طور مداوم رشد در قد و قامت.

McGinn – 6: ارائه یک تهدید برای رفتن به جلو بود اما اغلب دوخته بازگشت و موفق به ارائه لیورپول با بیش از حد غذا برای فکر.

گریلیش – 7: بود, ویلا تعیین شده توپ-حامل رانندگی به جلو در لیورپول که با توجه به فرصت و تلاش برای انتخاب سوراخ در لیگ قهرمانان' دفاع. تلاش برای پیدا کردن یک قاطع باز با وجود بهترین نیات ،

Trezeguet – 5: ارائه سرعت و فوریت رفتن جلو اما فاقد کیفیت نهایی توپ را به کسانی که چند شانس دفعات مشاهده شده است.

ال Ghazi – 5: شکست در لیورپول پشت را پر پشت, خوبی بیش از حد, اما همچنین تلاش برای ارائه تلاقی با هر دقت اشاره کردن که با توجه به فرصت.

Davis - 6: کار خستگی ناپذیر به جلو نگه داشتن توپ و فشار دادن اما فاقد نوع هدف تهدید است که باعث می شود هر گونه وحشت واقعی برای لیورپول مدافعان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن