را که هاوارد دونالد می رود, عجیب و غریب, بیهوده گویی در مورد facemasks

نگاهی که عضو هاوارد دونالد نوشته شده یک رشته از عجیب و غریب توییتهایی مربوط به جریان coronavirus همه گیر است که در آن او برافراشته در برابر نیاز به پوشیدن facemasks.

در نوشته های این خواننده و ترانه سرا در زمان هدف از نگاه بیل گیتس بیش از اختراع ثبت شده در واکسن و سوال نیاز به پوشیدن ماسک در هنگام خارج است.

“چه شده است این جهان به تازگی؟!!” 52 سال است. “مردم به تنهایی در ماشین با پوشیدن ماسک هم من رانندگی پایین جاده های کشور آرام و بانوی دوچرخه سوار با پوشیدن ماسک در حالی که سوار؟! [sic]”

در طول بیهوده گویی او پیشنهاد امید مردم برای جلوگیری از ابتلا به Covid-19 می تواند “افزایش ایمنی بدن, قرص های گیاهی و مواد غذایی غنی از ویتامین”.

“بیل گیتس دارای اختراع ثبت شده در واکسن و ویروس ها!!!! چرا اختراع ثبت شده در ویروس ها؟”

دونالد نظرات در مورد دروازه ممکن است ناشی از یک آمریکایی تئوری توطئه که به دروغ ادعا می کند که گیتس با استفاده از Covid-19 pandemic به عنوان راه خود را به فشار واکسن. این نظریه ادعا می کند دروازه این واکسن شامل یک ریزتراشه قادر به ردیابی افراد و در نتیجه جمعیت جهان است.

“واکسن مشکوک هستند!” هوارد ادعا کرد. “به ویژه هنگامی که آن را واکسیناسیون جهان برای سود خالص. آیا تو فکر می کنم بیل گیتس [sic] می خواهد به صرفه جویی در جهان و یا نشانی از او می خواهد به یک زن و شوهر بیشتر میلیارد؟”

دروازه خود را به تازگی در پاسخ به برخی از نظریه ها در مورد دخالت خود را در گیر گفتن Business Insider: “این تقریبا سخت به انکار این مسائل به دلیل آن را بسیار احمق و یا عجیب و غریب است که حتی به تکرار آن می دهد و آن را اعتبار.”

“من هرگز درگیر در هر ریزتراشه نوع چیزی که گیتز گفت:” با توجه به سیمی. “این خوب است بدانید که بچه ها را تا به حال واکسن سرخک و که نمی, بنابراین وجود سیستم های اطلاعات و… پرونده سلامت است که مردم برای پیگیری که… اما هیچ چیپس یا هر چیزی شبیه به آن.”

دونالد به این نتیجه رسیدند بیهوده گویی خود را نشان می دهد او ممکن است پاک کردن حساب توییتر خود را.

“من فکر می کنم من میخوام حذف توییتر برای چند هفته قبل از اینکه من واقعا می گویند آنچه که من فکر می کنم,” او نوشت. “نمی گویم همه چیز به باد مردم من فقط گفت: این به دلیل وجود یک تصویر بزرگتر در پشت این و اگر ما آموزش, انسان باید آزادی دور گرفته شده است. من مراقبت برای انسان و به خصوص کودکان و نوجوانان است.”

مستقل است تماس دونالد نماینده برای نظر.

دیدگاهتان را بنویسید