برا لین: این رکورد چشمگیر ثابت کرد که او محبوب تر از بیتلز

بیش از این دوره از Dame ورا لین زندگی این خواننده به دست آورد بسیاری از تخصص قابل توجه – که یکی از آنها در سال

توسط FARDAALEFBA در 30 خرداد 1399

بیش از این دوره از Dame ورا لین زندگی این خواننده به دست آورد بسیاری از تخصص قابل توجه – که یکی از آنها در سال 2009 رخ داده است.

پس از انتشار خود 'بهترین...' مجموعه ما دوباره ملاقاتخواننده – درگذشت در سن 103 – شد قدیمی ترین هنرمند زندگی برای همیشه شماره یک آلبوم. او در 92 در زمان.

این دستاورد است و حتی بیشتر چشمگیر با توجه لین نمودار رقبا – خود را ضبط و منتشر شد و همان روز به عنوان بسیار به اطلاع عموم remastered مجموعه ای از بیتلز آلبوم

نه تنها لین outsell اخیر منتشر شده از قطب شمال میمون ها (فریب) جیمی T (پادشاهان و ملکه) and Kings of Leon (تنها توسط شب) اما او نیز موفق به ضرب و شتم هر آلبوم بیتلز به موقعیت شماره یک.

"من بسیار شگفت زده و خوشحال و بزرگ 'با تشکر از شما به تمام طرفداران من برای قرار دادن من وجود دارد" لین گفت: در آن زمان.

در حالی که لین در زمان بالا نقطه بیتلز دست آورد و رکورد خود را با گرفتن 11 آلبوم در بالای صفحه 40 – چهار که در بالا 10.

لین خانواده اعلام خبر مرگ او در یک بیانیه خواندن: "[ما] هستند عمیقا غمگین برای اعلام عبور از یکی از بریتانیا بهترین دوست داشتم هنرمندان در سن 103.

"Dame ورا لین که زندگی در Ditchling, East Sussex, گذشت اوایل امروز 18 ژوئن 2020, احاطه شده توسط او."

لین به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان "نیروهای' یار" به اجراهای او الهام گرفته و امید به نیروهای نظامی در مصر و هند و برمه در جنگ.

این آهنگ ها بیشتر در ارتباط با او عبارتند از: "ما دوباره ملاقات" و "صخره های سفید دوور".tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب