شعار: Christopher Nolan فیلم کشیده از Warner Bros انتشار تقویم به طور نامحدود

Warner Bros تاخیر انتشار از شعار به طور نامحدود به معنی آن است که در حال حاضر مشخص نیست که این فیلم منتشر خواه

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

Warner Bros تاخیر انتشار از شعار به طور نامحدود به معنی آن است که در حال حاضر مشخص نیست که این فیلم منتشر خواهد شد.

جدید کریستوفر نولان فیلم تا به حال در اصل نگه داشته و تاریخ انتشار آن از 17 جولای با وجود اینکه مشخص نیست که آیا سینما را بازگشایی در زمان.

به عنوان مستند دستورالعمل کاسته شد هر چند به نظر می رسید که شعار خواهد بود اولین فیلم جدید کارگردان سینما پس از همه گیر.

اما به دلیل نگرانی های ایمنی و بهداشت, فیلم عقب رانده شد توسط دو هفته و سپس بیشتر از دو هفته تا 12 ماه اوت است.

آن را در حال حاضر کشیده شده است از Warner Bros' برنامه در دسترس نباشد با استودیو اشاره است که این فیلم منتشر خواهد شد در روز های مختلف در سراسر جهان قبل از سال است.

Toby Emmerich رئیس Warner Bros pictures گروه در بیانیه ای گفت: "اهداف ما در طول این فرایند شده است برای اطمینان از بالاترین شانس موفقیت برای فیلم های ما در حالی که همچنین در حال آماده شدن برای حمایت از تئاتر ما همکاران با محتوای جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند با خیال راحت بازگشایی شده است."

او ادامه داد: "ما سپاسگزار برای حمایت از ما و دریافت شده از شرکت کنندگان و ثابت قدم باقی می ماند در تعهد ما به تئاتر تجربه در سراسر جهان است.

"متاسفانه همه گیر همچنان به تکثیر باعث ما به داد ما تاریخ انتشار. در میان این همه ادامه داد: عدم اطمینان ما تصمیم به تخلیه زمان تاریخ را برای ما دو بعدی منتشر شده است."

دیگر انتشار Emmerich اشاره به عاقبت ترسناک The Conjuring 3است که نقل مکان کرد و از سپتامبر تا ژوئن 2020 2021.

او گفت که این طرح به انتشار شعار در نامشخص تاریخ در سال 2020 اما افزود: "ما در حال درمان [فیلم] سنتی مانند روز جهانی-و-تاریخ انتشار و آینده ما بازاریابی و توزیع برنامه های که منعکس خواهد کرد."

معلوم نیست چه Emmerich معنی اما اعتقاد بر این است که این فیلم می تواند باز در سرزمین های هستند که به عنوان آسیب دیده توسط coronavirus قبل از مکان های کلیدی از جمله ما.

برخی منابع پیشنهاد شده برای انواع مختلفی است که این فیلم می تواند باز در آمریکا که Covid-19 رای پایین تر از دیگران است.

نولان در جاسوسی, هیجان انگیز, شعار, ستاره جان دیوید واشنگتن رابرت پتینسون و Elizabeth Debicki.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب