نگاهی که ستاره هاوارد دونالد سهام, عجیب و غریب, Instagram photo with David Bowie ویرایش در

نگاهی که عضو هاوارد دونالد به اشتراک گذاشته است عجیب و غریب عکس در Instagram که جایگزین Gary Barlow صورت که از David Bowie.

در این عنوان همراه با تصویر, که همچنین ویژگی های را که اوون علامت دونالد ادعای او صرف زمان با اواخر نوازنده و نماد فرهنگی.

او نوشت: “برای من بسیار عصبی بود نشست @davidbowie به عنوان من تا به راحتی در اطراف دیگر افراد مشهور و می توانید ستاره زده به راحتی اما او خیلی عادی و پایین به زمین ساخته شده است که من در سهولت احساس. علاوه بر آن یک فرصت بود من هرگز تو را از دست ندهید و خیلی خوشحالم که من تا به حال توپ را بپرسید.”

یک کاربر توییتر است پس از اشاره به این که بویی چهره شده است سوار بر روی تصویر اصلی که در واقع نشان می دهد دونالد بارلو و اوون در راه اندازی از موسیقی پیدا کردن نورلند در نیویورک در ماه سپتامبر 2015.

دونالد است در پاسخ به نظرات از خود گیج followers on Instagram.


دونالد پست های اخیر می آید تنها چند هفته پس از او به اشتراک گذاشته یک رشته از عجیب و غریب توییتهایی مربوط به جریان coronavirus همه گیر است که در آن او برافراشته در برابر نیاز به پوشیدن facemasks.

نگاهی تشکیل شده است که در سال 1989 و لذت بردم موفقیت بزرگ تا Robbie Williams چپ در سال 1995.

هنگامی که گروه تقسیم در فوریه سال 1996 دونالد تلاش برای راه اندازی یک حرفه انفرادی خود ناموفق بودند. او بعدها نشان داد او در نظر گرفته خودکشی پس از گروه تقسیم می شود.

در اواخر سال 2006 را که اصلاح و ویلیامز بعد از آن دوباره در سال 2010 برای این گروه ششمین آلبوم استودیویی پیشرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید