منچستر یونایتد اد وودوارد وعده قوی-ضد نژادپرستانه پیام در اولدترافورد پس از "سفید زندگی از ماده" بنر حادثه در اتحاد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 4 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اد وودوارد گفته منچستر یونایتد را نشان می دهد قوی ضد نژادپرستانه موضع در طول چهارشنبه شب لیگ برتر بازی مقابل شفیلد یونایتد.

پس از بازگشت از لیگ برتر بازیکنان را فرسوده پیراهن با کلمات "Black Lives Matter" در پشت در اکثر بازی ها و گرفته اند یک زانو بر باز سوت از هر چیز ثابت است.

اما منچستر سیتی را 5-0 و خرمن کوبی برنلی در دوشنبه شب بود خدشه دار یک حادثه که در آن یک هواپیما بکسل "سفید زندگی ماده – برنلی" بنر, پرواز بر فراز ورزشگاه اتحاد.

برنلی شد و سریع به محکوم کردن این عمل و وودوارد عهد کرده است که ایالات متحده ادامه خواهد داد به درایو خانه یک پیام در حمایت از برابری نژادی زمانی که آنها خوش آمدید تیغه به اولدترافورد در روز چهارشنبه.

"شما ببینید قدرتمند ضد نژادپرستی پیام در بازیکنان پیراهن و در غرفه" ایران است معاون اجرایی رئیس وودوارد نوشت: در ایران نقد و بررسی.

"ما مفتخریم به اتحاد با بازیکنان ما و بقیه لیگ برتر پشت این مهم شود.

"تنوع ورود و مبارزه با نژاد پرستی در هسته از ارزش های ما به عنوان یک باشگاه که حمایت از دهانه نژادی و فرهنگی حد و مرز است.

"این شده است یک تعهد درازمدت از این باشگاه به عنوان بخشی از ما All Red همه برابر کمپین و حمایت از ما برای گروه هایی مانند ضربه به آن است.

"وسعت و تنوع از ما fanbase نشان داده شده است توسط بیش از 40 ، 000 طرفداران از 193 کشور که با ارسال تصاویر خود را برای دیدنی فن موزاییک خواهد شد که در این غرفه برای اولین بار [چهار]."

وودوارد اذعان کرد که محیط زیست در اولدترافورد متفاوت خواهد بود و بدون طرفداران در حال حاضر به عنوان اثرات coronavirus بحران همچنان احساس می شود.

ایالات جلب 1-1 با تاتنهام در بازی اول خود بازگشت (PA)

"در حالی که هر کس در منچستر یونایتد هیجان زده است به بازگشت به بازی فوتبال ما تاسف است که طرفداران ما نمی تواند در ورزشگاه و تشخیص این زمان دشوار برای بسیاری از مردم در سراسر جهان" وودوارد نوشت.

"ما با سوگواری تمام کسانی که جان خود را از دست به کروناویروس و افتخار سپاه از خط مقدم قهرمانان – از پرستاران به سوپر مارکت کارگران به محله داوطلبان – که کمک کرده اند جوامع ما از طریق این بیشتر به چالش کشیدن از دوره.

"من نیز با افتخار از بازیکنان ما و فردی خود کار ساخته شده است که تفاوت در طول بیماری همه گیر."

ایالات مهاجم مارکوس Rashford این ماه مبارزات انتخاباتی علیه دولت را برای پایان دادن به یک مدرسه رایگان وعده های غذایی کوپن سیستم و تلاش های او منجر به نخست وزیر بوریس جانسون معکوس تصمیم به قراضه این طرح است.