جک نیکلاس شمارش خود را 'lucky' جان سالم به در برده coronavirus پس از آشکار او در این بیماری

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

جک نیکلاس 18-زمان گلف عمده برنده کرد و گفت که او بیمار با Covid-19 در اوایل این سال و همسرش باربارا نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در 80 سال سن نیکلاس است که در گروه خطر بالاتر برای اینکه به طور جدی بیمار مبتلا به این بیماری که به کشته شدن بیش از 140 ، 000 نفر در ایالات متحده است. او گفت: او در شمارش خود را خوش شانس را از طریق یک نسبتا خفیف مورد.

صحبت در آب و تاخیر در نهایی-بازی دور از یادبود مسابقات که او میزبان نیکلاس گفت که در حالی که او تا به حال علائم بیماری همسرش بود بدون علامت. زن و شوهر خود جدا شده و در خانه خود در جنوب فلوریدا از 13 مارس تا 20 آوریل است.

"باربارا بود بدون علامت من تا به حال گلو درد و سرفه را نمی آخرین طولانی" گفت: نیکلاس در مصاحبه با CBS. "ما بسیار خوش شانس بودیم, خوش شانس.

"باربارا و من هر دو از سن هر دوی ما 80 سال است که این خطر در سن," او گفت:. "دل ما را به افرادی که از دست دادن زندگی خود و خانواده شان ما فقط یک زن و شوهر از آنهایی که خوش شانس."

نیکلاس گفت که او تا به حال آزمایش مثبت چهار بار و همسرش باربارا سه. هر دو پس از آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی.

ایسناtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن