سوفی ترنر و جو جوناس در حال پدر و مادر برای نوزاد دختر, گزارش ها می گویند

سوفی ترنر و جو جوناس استقبال کرده اند اولین فرزند خود را یک دختر بچه. روز دوشنبه TMZ اولین گزارش داد که ترنر د

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

سوفی ترنر و جو جوناس استقبال کرده اند اولین فرزند خود را یک دختر بچه.

روز دوشنبه TMZ اولین گزارش داد که ترنر داده بود تولد به زن و شوهر اولین فرزند خود را در یک بیمارستان در لس آنجلس در روز شنبه ،

با توجه به خروجی این زوج به نام دختر خود را Willa.

بیانیه ای از بازی تاج و تخت ستاره و برادران جوناس از اعضای گروه به اشتراک گذاشته دوشنبه گفت: "سوفی ترنر و جو جوناس خوشحال به اعلام تولد نوزاد خود را."

در حالی که پدر و مادر جدید نیست انتشار هر گونه اطلاعات دیگر یک منبع گفت:" سرگرمی امشب "آنها در طول ماه".

"این زن و شوهر است که در حال حاضر وسواس و نمی تواند متوقف gloating در مورد خود, علاوه بر جدید," منبع ادامه داد. "زن و شوهر در نظر گرفتن زمان برای لذت بردن از این لحظه خاص و فقط به اشتراک گذاشتن اخبار و به روز رسانی خود را با خانواده و دوستان است. با همه گیر جو و سوفی شده اند بسیار محتاط در مورد کسی است که در اطراف آنها و دختر کوچک خود را."

این زوج که ازدواج کرده اند پس ممکن است 2019 هرگز تایید کرد که ترنر باردار بود زمانی که آن را برای اولین بار منتشر شده در ماه فوریه این عکس از بازیگر زن در طول ماه های اخیر نشان داده اند او را با معده است.

در مارس ترنر باز کرد تا در مورد quarantining با شوهرش در کالیفرنیا گفتن کونن اوبراین که "همه چیز به نظر می رسد کار من به نفع".

"همه چیز به نظر می رسد به کار در نفع من در اینجا به دلیل جو اجتماعی واقعی, پروانه, پس, من در تلاش برای قفل کردن او و او را فقط به صرف زمان با من پس از آن مانند زندان برای او [که در قرنطینه] اما این برای من," او گفت: میزبان اضافه شده است که آن را آسان به ماندن در خانه به خاطر او است "درونگرا".

"اگر من می تواند به ماندن در خانه در تمام طول روز من این فوق العاده است برای من" او ادامه داد. "من ترک خانه یک بار در روز به هر حال برای پیاده روی سگ من و پس از آن که آن را بسیار. من را ببینید که چگونه مردم در حال پیدا کردن آن دشوار است اما من درک نمی کنم که چگونه مردم واقعا تلاش به عمل اجتماعی فاصله. من مثل همه شما باید انجام دهید این است که در خانه بماند و مانند دریافت, مست, در خانه, راست?"

در رسانه های اجتماعی که زن و شوهر تا به حال استقبال از اولین فرزند خود را ملاقات کرد و با شادی از طرفداران.

"من بسیار خوشحال هستم که جو جوناس و سوفی ترنر به حال نوزاد خود را. آن را عجیب و غریب با توجه به من آنها را نمی دانم, اما من امیدوارم که آنها می دانند که من برای آنها" یک فن است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن