مراسم عروسی از 30 نفر از اوت 1: تمام قوانین جدید برای ازدواج در انگلستان

بوریس جانسون اعلام کرده است که مراسم عروسی به 30 نفر می تواند از 1 اوت. روز جمعه نخست وزیر برگزار شد خیابان دا

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

بوریس جانسون اعلام کرده است که مراسم عروسی به 30 نفر می تواند از 1 اوت.

روز جمعه نخست وزیر برگزار شد خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی که در آن او مجموعه ای از آخرین قسمت از دولت را "نقشه راه" از مستند.

در علاوه بر این به بازگشایی بولینگ کوچه و قمار نخست وزیر گفت که دولت "نیز اجازه می دهد مراسم عروسی تا 30 مردم".

در حالی که مراسم تا 30 مهمان مجاز بودند به محل از 4 جولای پذیرایی شده اند ممنوع با دولت "به شدت مشاوره" است که هر گونه جشن ها که به طور معمول به دنبال یا همراه ازدواج انجام نمی گیرد.

به جای آن پیشنهاد کرد که کوچک جشن می گیرد اگر به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل مانند گروه های دو خانواده در داخل خانه و یا تا شش نفر از خانواده ها در خارج از منزل.

آپدیت جدید آمده بعد از دولت منتشر شد جزییات مراسم عروسی چگونه نگاه خواهد کرد در هفته های آینده با یک سری از قوانین که ممنوع, همه چیز از صدای بلند آواز سنتی شامپاین توست.

مشاوره برای انگلستان اعلام کرد که بیش از 30 نفر باید حضور در یک ازدواج یا مشارکت مدنی که در آن این می تواند با خیال راحت جایگزین اجتماعی فاصله در یک Covid-19 محل امن. این حداکثر تعداد شامل تمام کسانی که در این مراسم از جمله زن و شوهر, شاهدان, officiants و مهمانان. این همچنین شامل هر گونه کارکنان که شاغل در محل که ممکن است شامل عکاسان طراحان عروسی و یا مواد غذایی.

اجتماعی فاصله قواعد حداقل دو متر یا یک متر با خطر کاهش نیاز به رعایت همه مهمانان و سالن که غالبا برگزاری مراسم عروسی در حال خواسته به علامت گذاری مناطق با استفاده از کف نوار و یا رنگ برای کمک به مردم یادآوری کند.

مراسم باید نگه داشته شود "به عنوان کوتاه که ممکن است منطقی" و محدود به فقط بخش هایی که از نظر قانونی الزام آور با جوامع مذهبی خواسته بودن برای انطباق سنتی جنبه های مذهبی به خصوص که در آن جشن خواهد در غیر این صورت جای گرفته اند بیش از چند ساعت یا حتی چند روز.

زوج نیز در حال خواسته به شستن دست های خود را قبل و بعد از تبادل حلقه ها و حلقه ها باید به کار گرفته شود به عنوان تعداد کمی از مردم به عنوان امکان پذیر است.

دستورالعمل اضافه کنم که صحبت در این مراسم انجام شود باید در یک صدا مطرح است و مردم باید به جلوگیری از آواز و فریاد و یا پخش موسیقی در یک حجم است که باعث می شود مکالمه عادی دشوار است به دلیل پتانسیل برای افزایش خطر انتقال از آئروسل و قطرات است. بازی از ابزار است که در حال دمیده شده را به طور خاص باید اجتناب شود به این دلیل.

دولت مشاوره نیز نشان می دهد تغییر عروسی سنتی طرح بندی برای جلوگیری از چهره به چهره و صندلی را ممنوع کرده است هر غذا یا نوشیدنی از مصرف به عنوان بخشی از این رویداد.

پس از اعلام این که مراسم عروسی خواهد بود قادر به گرفتن محل از 4 جولای در انگلستان سارا Mullally اسقف لندن گفت: در آنجا خواهد بود "شادی واقعی به عنوان ما شروع به گرد هم می آیند دوباره – اگر حتی در یک فاصله فیزیکی".

با این حال او اذعان کرد که بسیاری از مردم باقی خواهد ماند و با احتیاط در این خبر اضافه کرد: "ما نمی خواهد به بازگشت به حالت عادی یک شبه.

"ما برنامه ریزی شده اند و دقت در ساخت مشاوره دقیق در دسترس برای کلیساها به آنها را قادر به آماده شدن برای برگزاری خدمات زمانی که آن را بی خطر است و عملی به انجام این کار است."

اگر شما تا به حال به تعویق انداختن یا لغو عروسی خود را با توجه به همه گیر شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد چگونه به حرکت گزینه های خود را در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب