تاتنهام میزبان وستهام در روز سه شنبه شب لیگ برتر kick-off به عنوان خوزه مورینیو را به سمت هدف احیای امید خود را از یک محل اروپا.

اسپرز محروم بودند پیروزی برابر منچستر یونایتد در اولین بازی خود پس از استراحت بعد از برونو فرناندز' دیر گل از نقطه پنالتی. با این حال وجود دارد دلیلی برای خوش بینی و با تمام قدرت حمله به خط در حال حاضر در رئال مادرید را دفع عنوان Dele Alli در بازگشت از تعلیق.

West Ham تسلیم به بدبختی و شکست در برابر گرگ ها در افتتاحیه خود را ثابت و خیره کردن بشکه از سقوط در حال حاضر فقط در خارج از پایین-سه راه هدف تفاوت دارد. دنبال تمام عمل زندگی می کنند پس از پایان لستر مقابل برایتون:

53 min: نهایی توپ فاقد دوباره برای لستر که با صبر و حوصله کار آن را به رنگ خاکستری در سمت راست. اما خود را قطع و دوباره به جعبه است که مستقیما به یک پیراهن سبز. خلاقیت به عنوان آن را برای دوره از بازی در واتفورد به نظر می رسد مسئله به سمت خانه در حال حاضر.

دقيقه 50: Lamptey است تحت تاثیر قرار برای برایتون و او نیز دوباره به تصرف محروم کردن Maddison و دریبل های دور با توپ. برایتون در ادامه به نگاه مطمئن و به خوبی سازماندهی شده و احتمالا هنوز هم شناور پس از آن در اواخر پیروزی آرسنال.

47 min: توپ قطره به Maupay که تلاش می کند تا شانس خود را در نوبه خود میکشد اما توپ با پای چپ خود را. بدون هیچ تغییری (در عین حال) از لستر که کوتاه الهام بخش در نیمه اول.

تبلیغات

لگد کردن

لستر ما در جریان است!

یک یادآوری از تمام بازی ها به بیش از چند هفته آینده:

نه مرد شما می خواهید به چهره از نقطه ای در لحظه...

تبلیغات

نیمی از زمان

لی میسون به ارمغان می آورد و نیمه اول به پایان رسید. برایتون به خوبی در بالا برای بیشتر از آن و احتمالا نا امید می شود و نه منجر به خصوص پس از Maupay را پنالتی از دست رفته. آن باقی مانده تساوی بدون گل اما لستر خواهد بود که طرف به دنبال تغییر همه چیز به طور قابل توجهی پس از شکستن.

45+5 min: یک بی دست و پا برای جاستین که مجبور به مقابله با توپ را در جعبه. او سر پشت یک گوشه از آن Vardy می کند دفاعی خود را وظیفه.

45+1 min: خاکستری میدارد Ndidi با ضربه آزاد و شوت او منحرف شده به مسیر Soyuncu. آن را کثیف و دشوار فرصتی برای مرکز بازگشت اما او باید انجام دهید بهتر است تنها مدیریت برای هدایت یک هدر گسترده ای از محدوده نزدیک است.

وجود دارد می تواند شش ساعت از زمان اضافه شده است.

تبلیغات

45 دقیقه: این زمان Stephens برو از راه دور. او نمی تواند خود را به ضرب گلوله از طریق دریا از بدن و لستر روشن با استفاده از Vardy خود را از توپ. او نژادها پایین سمت راست و پایین آورده است توسط Lamptey فقط در خارج از جعبه. اواخر فرصتی برای لستر شاید.

44 min: نزدیک! برایتون کار توپ را به خوبی به لبه لستر جعبه که در آن Mooy دریل پایین شات در هدف. آن را منحرف دقت و از گوشه غوطه دادن یک فرصت به سر منزل از محدوده نزدیک است. جاستین به خوبی به بلوک اما بازدید کنندگان را یکی دیگر از گوشه.

41 دقیقه: تقریبا لحظه ای شرم آور برای رایان که پرتاب توپ به بیرون waywardly و بسیار نزدیک به گرفتار توسط Vardy. رایان بازیابی و به توپ هر چند برای اولین بار.

تبلیغات

دقيقه 40: نیمه اول است petering کردن کمی. آن را یک شب گرم در لستر و آن را یکی دیگر از کسانی که پست-مستند افتتاح 45 دقیقه که واقعا به زندگی می آیند.

کارت زرد

36 min: یکی دیگر از اواخر سنگین چالش می رود در این زمان از Stephens. روشن رزرو و هیچ شکایتی از برایتون ،

کارت زرد

34 min: Lamptey درد است این بار به دلیل دیر چالش از Ndidi که می رود به کتاب است.

تبلیغات

32 min: لستر فقط شروع به بازی با یک کمی بیشتر فوریت فشار بالاتر و کنترل در اختیار داشتن. برایتون هنوز هم نگاه تشکیل شده و راحت ،

30 دقیقه: Vardy درگیر است برای اولین بار به عنوان Chilwell عبور از سمت چپ. لستر را بهترین گلزن تنها می تواند حلقه یک هدر به سمت هدف, هر چند, و رایان ادعا می کند به راحتی.

27 دقیقه: آمار نشان می دهد که لستر هنوز به رکورد تلاش در هدف. که عهد به شروع برایتون ساخته شده اند. آنها نزدیک دوباره هم به عنوان Connolly مسابقات به جعبه و یک شات که Soyuncu می کند درخشان برای به دست آوردن یک پا در و منحرف گسترده است.

تبلیغات

26 دقیقه: اولین حمله واقعی از هر توجه داشته باشید برای میزبان به عنوان خاکستری درایوهای پایین سمت راست پهلو و برنده یک گوشه. استفن سر دور Maddison مجموعه قطعه.

25 دقیقه: Lamptey است که در واقع بازگشت در حال حاضر به لطف مقررات جدید در محل پس از راه اندازی مجدد. خود را قطع و وصله شده است تا او را به خوبی ادامه می دهند.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.