Sony Reon Pocket Air Conditioner
سونی crowdfunded خود Reon جیب تهویه مطبوع در سال گذشته و فقط در این هفته است رفته بر فروش در ژاپن است. به جای یک میز دستگاه این شرکت تصمیم گرفتند برای کسی است که می تواند جمع شود به طور مستقیم تحت یک پیراهن ویژه با یک شیار در پشت گردن. پوشنده لباس و سپس با استفاده از یک برنامه گوشی های هوشمند برای کنترل دما به عنوان دستگاه طراحی شده است که جذب و یا تولید گرما. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.سونی نوجوان جیب کمپین crowdfunding در تابستان گذشته تولید شده ¥66,000,000 ($612,000 دلار) در یک هفته و با توجه به این که آنها تصمیم به تولید انبوه این دستگاه به جای استفاده از تنها به حامیان شانس داشتن یک است. دستگاه خود را به قیمت ¥13,000 ($121 دلار) و پیراهن ¥1,800 ($17 دلار). فوجیتسو به طور کلی در حال حاضر خود را قابل حمل دستگاه خنک کننده در بازار است که میپیچد در اطراف گردن. اما این یکی است که تنها در دسترس برای اجاره به کسب و کار برای کارگران در, سایت های بدون تهویه مطبوع.

Personal Space Air Conditioner, Personal Space Air Cooler - 4 in 1 Mini USB Air Conditioner Fan, Purifier, Sterilizer, Humidifier, Desktop Cooling Fan with 3 Speeds for Home Room Office
فضای شخصی و تهویه مطبوع و فضای شخصی کولر – 4 in 1 USB مینی کولر فن تصفیه ضدعفونی کننده, مرطوب کننده, دسکتاپ, فن خنک کننده با 3 سرعت برای خانه و اتاق منشی

  • Tamil【سریع خنک کردن】: انبار هوا خنک می کشد هوای گرم از اتاق از طریق آن تبخیر آب فیلتر برای ایجاد فضای شخصی خود را با هر دو مرطوب و سرد.
  • Tamil【هوا استريلايزر و PRUIFICATION】: تصفیه هوا, از نزدیک, اجازه دهید این قابل حمل AC واحد خود را به نوبه خود گرم فضای شخصی به کولر و بیشتر طراوت جو است. لذت بردن از یک سالم اتاق در محیط سرد و مرطوب هوا تولید شده در هیچ زمان. این مینی ac انجام بهترین در عرض 6 پا فاصله.
  • Tamil【قابل حمل دسته】: قابل حمل طراحی کوچک اندازه شما می توانید به راحتی حمل آن را بسیار مناسب برای منازل و دفاتر عمومی, پیک نیک, و غیره. در تابستان فقط سوئیچ را فشار دهید برای لذت بردن از هوا سرد است و تابستان خود را در زندگی بهترین شریک زندگی.
  • Tamil【دوستدار محیط زیست و انرژی صرفه جویی 】: مصرف انرژی پایین همان قدرت مصرف یک لامپ بدون استفاده از فر بسیار ارزان تر از در حال اجرا یک فر تهویه مطبوع در روز گرم تابستان است.هیچ تیغه در معرض هیچ امکان به صدمه زدن به مردم و کاملا امن برای استفاده توسط بچه ها یا حیوانات خانگی.
  • Tamil【متعدد تغذیه روش】: سه منبع تغذیه روش شما می توانید با استفاده از پورت USB از دستگاه های تلفن همراه مانند لپ تاپ ها برای تامین برق. استفاده از این شارژر برای تامین برق از طریق پریز برق. با تلفن همراه منبع تغذیه 12 ساعت زمان کار از طریق 2000mAh قدرت بانک نگران نباشید در مورد قدرت شکست.