نادین شاه: "من نمی دانم چه gaslighting شد'

Wمرغ نادین شاه برای اولین بار به لندن نقل مکان کرد و در اواخر نوجوانی, او استفاده می شود به کشیدن در اطراف کمد

توسط FARDAALEFBA در 22 تیر 1399

Wمرغ نادین شاه برای اولین بار به لندن نقل مکان کرد و در اواخر نوجوانی, او استفاده می شود به کشیدن در اطراف کمدن با امی واینهاوس. آنها زندگی می کردند پایین جاده از هر یک از دیگر – هر دو jobbing جاز خوانندگان هر دو نیروهای طبیعت. آنها به مبارزه برخیزند. نوشیدن اصحاب. بگیرید و یاد دهید. "این واقعا شدید رابطه" به یاد می آورد 34 ساله خواننده و ترانه سرا در حال حاضر صحبت کردن بیش از زوم از پدر و مادر خود را' اتاق نشیمن. "ما می تواند outdrink اکثر مردم در میخانه در هر شب و فقط می خواهد آواز در مردم است. ما احتمالا بسیار آزار دهنده است. او خیلی شوخ و خیلی خنده دار. او می تواند جذابیت هر کسی است."

و سپس آنها سقوط کرد. شاه ساخت اولین مراحل آزمایشی در کسب و کار موسیقی بود قرض گرفته شده واینهاوس گروه و "نیست در مورد آن را در یک راه بسیار سرد". او کاملا نمی تواند به یاد داشته باشید واینهاوس نهایی کلمات به او "بود اما چیزی در امتداد خطوط از" من هرگز صحبت کردن به شما دوباره, شما, گاو,'". چند سال گذشت. سپس در یک جشنواره جاز واینهاوس از طرف شاه از مرحله. در حال حاضر تبدیل شدن به واجد شرایط ستاره واینهاوس winked سابق خود را دوست و منفجر او یک بوسه. "که به اندازه کافی برای من." چند سال بعد در سن 27, واینهاوس درگذشت.

در کوتاه مدت اگر چه آن شاه اعتبارات است که دوستی با الهام حرفه خود – که اکنون هشت سال پس از اولین EP دهانه چهار آلبوم گوتیک پاپ و پست-پانک. "امی عظیم الهام" enthuses شاه. "عظیم." او خیلی بیش از دگرگون زمانی که واینهاوس با بازی او بسیار زود دموی از سال 2003 اولین فرانک که آن را "قرار دادن آتش در شکم من و من می خواهم به نوشتن در ترکیب خود من. من به یاد داشته باشید که بسیار حسود است. بسیاری از چیزهایی که امی به نوشتن در مورد در نظر گرفته شده بسیار مبتذل برای یک زن به بحث و پس از آن طراوت بود."

شاه زمان که اخلاق و با آن زد. متولد در شهر ساحلی وهیتبورن در, South Tyneside به زبان انگلیسی و پاکستانی پدر او دارای یک استعداد برای verisimilitude, تعمق به این نوع موضوعات – هراسی پیری پناهندگان بحران خودکشی یک دوست پسر سابق – چند خواهد تلاش برای قرار دادن به آهنگ. موسیقی او وجود دارد در همان noirish عوالم به عنوان PJ Harvey و نیک غار شده است اما از هم جدا شده توسط یک شوخ طبعی طعنه آمیز و ضخیم Geordie لهجه که فریم آن نیرومند و درشت هیکل, جاز, تن. نه برای هیچ چیز او بود آلبوم سوم – دولت-of-the-world آدرس مقصد تعطیلات – نامزد دریافت جایزه عطارد در سال 2018 است. آن را باید به دست آورد.

سینک آشپزخانه, شاه, آخرین رکورد به عنوان پر جنب و جوش بسته بندی شده با عکس های شرح داری مثل همیشه; در این زمان تمرکز بر تبدیل داخل به سوی خود نگرانی در اطراف زن بودن او در اواسط سی سالگی. یک آلبوم از هیپنوتیزم پست-پانک ریتم آن را پر از عمیقا شخصی, شعر نوشته شده است تا حد زیادی در قطار بین لندن و جنوب شرق هنگامی که او نقل مکان کرد خانه برای مراقبت از یکی از پدر و مادر خود را. در قطار و او احساس می کند در برزخ و "uncontactable" بنابراین با حومه انگلیسی پردان و لوکس از زمان او بود غوطه ور در یک فرایند پالایش و بازسازی. وجود دارد یک سرود همیشه در ذهن خود: "چه کسی شما را به صحبت کردن? شما چه می خواهم بگویم؟"

افتتاح خط تولید رکورد ممکن است مورد علاقه او در شعر او تا کنون نوشته شده است. "Call me pretty/ خود را به مانور" او آواز می خواند در بمب افکن بازکن "باشگاه وحشی", "یک سال مسن/ تماس با من یک بچه." این موضوع او چوب با. "اصلاح پاهای من/ توقف من تخم مرغ" می رود آشفتگی مصنوعی-لادن "سنتی". "شما هنوز هم می خواهید من وقتی که من هستم؟" شاه است و او تنها یکی از دوستان او در غرب به هنوز کودکان است. "چند روز من هرگز در مورد آن فکر می کنم و من کاملا خوب با آن" او می گوید. "روز دیگر من واقعا در مورد آن به درستی ناراحت است. من واقعا نگران آینده من در خود من و به خصوص اینکه در خانه در حال حاضر و در حال حمایت به دو پدر و مادر مسن, من تعجب می کنم در مورد زمانی که من هستم ، من هرگز مورد بحث با پدر و مادرم چگونه تحت فشار احساس می کنم که یک کودک یا ازدواج. من تعجب می کنم اگر آنها احساس می کنید متاسفم برای من است."

او را بهتر در پنبه حلاجی شده و دور از هر گونه مواد سوزاننده افکار, اما می گوید او هنوز هم خودش جلب بودن بیش از حد خود مهم است. بسیار گرامی دوستی با Brix اسمیت شروع سابق گیتاریست از سقوط برجسته او تغییر چشم انداز.

"وجود دارد از جمله عدم زنان مسن, دید از زنان در موسیقی," او می گوید. "این شرم آور واقعی است چرا که آن را فقط به تقویت این ایده که ما تبدیل شدن به بیشتر نامرئی ما یا که جوانان است ارز. مادرم گفت: چیزی سال پیش که همیشه با من گیر کرده و آن افتضاح است. او گفت که او می شود بیشتر به او احساس نامرئی. و من فکر کردم که غم انگیزترین چیز.' مادر من بسیار زیبا و فریبنده است. Brix اسمیت شروع هر چیزی است اما نامرئی است. اگر او قدم به اتاق شما دنبال آن هستید در Brix."

'مادر من گفت که او می شود بیشتر به او احساس نامرئی. و من فکر کردم که غم انگیزترین چیز' (Fraser تیلور)

شاه متفاوت است. او فقط به عنوان کاریزماتیک شوخ و بی محابا در فرد به عنوان او در شعر و یا در Instagram سری Payback, جایی که او تبدیل می شود جدول, روزنامه نگاران, خلع سلاح آنها را به اندازه کافی به فاش کردن آبدار داستان: گریس جونز snogging میراندا Sawyer; مت Everitt را غیر قابل استفاده دبی هری مصاحبه; Laura Snapes را شرح مفصلی از تیلور سویفت, Nashville, آپارتمان (بله وجود دارد کپور کوی برکه در اتاق نشیمن); Michael Azerad راه رفتن به اتاق مصاحبه Kurt Cobain تنها برای پیدا کردن او را در رختخواب.

او بیش از حد سهام حکایات به آسانی. آهنگ "Buckfast" است که در مورد gaslighting او می گوید:. "من یک بار مورخ کسی که شکستن با من, اما او گفت: من تا به حال این فرصت را به ماندن با او اگر من نوشت او چیزی مسخره مثل 5000 یا 10000 کلمات که چرا ما هنوز هم باید با هم," او می گوید. من مبهوت. "من آن را انجام داد. و من از آن پشیمان بوده است. من حتی به خود جلب کرد تصاویر در آن است. این به من ثابت شده برای این روز است که من به آن. من خیلی عصبانی به خودم – اما در واقع او یک بیت از یک قلدر." چه مدت بود که او با او را پس از آن ؟ "من نیست! آن را به اندازه کافی خوب نیست." به شاه کمک یک دوست بعد از تهیه این سند از سابق. حاصل آهنگ بود که تا حدودی در مورد تجربه خود را و تا حدی در مورد آن از دوستان نزدیک را به عنوان نماد در نظر گرفتن قدرت بازگشت. "از آنجا که موسیقی است بنابراین جنبشی و انرژی آن را می سازد آن را بیشتر توانمند سازی," شاه می گوید پیروزمندانه.

او تا به حال هیچ ایده چه چیزی gaslighting بود که آن را برای اولین بار به او اتفاق افتاده است. "و هنگامی که شما یاد بگیرند که از یک کلمه که توصیف برخی سوء استفاده خواهم که آن را آسان تر برای شما و سپس به شناسایی اگر چیزی برای شما اتفاق افتاده است. این است که چرا من ممکن است از بین بردن شما خیلی خوب است." Michaela Coel را BBC و HBO کمدی, درام, بررسی پیامدهای تجاوز جنسی و blurred lines از رضایت. "درست مثل من نمی دانم چه مدت gaslighting بود من نمی دانم که این یک جرم جنایی به حذف خود را از کاندوم در حالی که داشتن رابطه جنسی با کسی یا نه. من در حال حاضر به لطف او."

شاه شد با وسواس نشان می دهد در طول مستند یک زمان است که او اذعان می کند بزرگ شده او ناامنی است. قبل از او جابجا یک تخت خواب, تخت, در, لندن, برای, South Tyneside ديد کوه, منظره دریا در خانه و خانواده, او در بر داشت خودش را مرور Rightmove برای خواص او می خواهم به جای قرنطینه می شود و در. ما در مورد آن خنده و معتقدند که رسانه های اجتماعی مقصر است – هیچ چیز بدتر می آید به مقایسه خود را به افراد دیگر از حرفهاى خود را به تازگی خریداری خانه های عظیم آشپزخانه و یا با شکوه داخلی. سرگرم کننده فیلم ها از صفحه اصلی-تحصیل در ضمن باعث چنگال برای یک مستند عزیزم. و یا حتی یک توله سگ است.

"من در نهایت احساس متاسفم برای خودم," او می گوید. "اما پس از آن من را به یاد خودم ساخته ام, چهار, آلبوم, من خیلی خوش شانس به کار به عنوان یک نوازنده حرفه ای چیزی است که من همیشه می خواستم برای انجام آنجایی که من بود جوان. من شروع به درک بیشتر و بیشتر هر روز که آن را به طور کامل و به طور کامل ممکن است به یک زندگی کامل و شاد زندگی بدون ازدواج یا داشتن فرزند. یک پایان خوش, نیست, همیشه, ازدواج, عروسی و یا تولد یک کودک است. کسانی که چیزهای زیبا. اما وجود دارد خیلی بیشتر است که می تواند انجام شود."

سینک آشپزخانه است که در حال حاضرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب