Sony PSR PlayStation
عکس های اعتباری: اندی Suh از طریق Yanko Design
آن را تنها یک ماده از زمان قبل از اینکه کنسول های بازی با ساخته شده است در پروژکتور و ممکن است چیزی شبیه به سونی پلی استیشن R (PSR). این دستگاه دارای یک ساخته شده در 4K HDR پروژکتور تبدیل می شود که کل اتاق خود را به تجربه بازی همهجانبه شبیه به RAZR پروژه آریانا. چگونه کار می کند ؟ خوب اول شما را اسکن و پس از آن بازی های نمایش داده شده بر روی تمام دیوار های 3D با استفاده از پروجکشن. ادامه مطلب اضافی برای تصاویر.


Sony PSR PlayStation
Sony PSR PlayStation
Sony PSR PlayStation
Sony PSR PlayStation
نقشه برداری پروجکشن تکنولوژی اساسا پروژه اشیاء بر روی سطح و بر خلاف صفحه نمایش مسطح نقشه برداری آنها نه فقط پیش بینی شده بر روی یک سطح صاف اما طراحی شده برای قرار دادن در اطراف ساختمان. درست است که این تصاویر می توانید قالب را به اشکال مختلف تبدیل اشیاء مشترک را به تعاملی 3D نمایش می دهد.

APEMAN NM4 Mini Portable Projector, Video DLP Pocket Projector for Home and Outdoor Entertainment, Support 1080P HDMI Input Built-in Rechargeable Battery Stereo Speakers with Upgraded 360° Tripod
APEMAN NM4 قابل حمل مینی پروژکتور ویدئو DLP پروژکتور جیبی برای خانه و سرگرمی, پشتیبانی 1080P HDMI ورودی ساخته شده در باتری قابل شارژ بلندگوهای استریو با به روز رسانی 360 درجه سه پایه

  • بسیار سبک وزن و به عنوان گوشی: اندازه جیبی مینی پروژکتور (3.86×3.86×0.85 اینچ) و وزن کم (0.44 پوند). آسان و به کار گیرند. آن می آید با یک سه پایه با یک عملکرد به طور کامل 360 درجه چرخش و استوار ایستاده است. این پروژکتور ایده آل و محبوب هدیه!
  • ویژگی های عالی: فوق العاده کم سر و صدا است که به سختی به گوش هنگامی که شما در حال تماشای یک فیلم است. مینی پروژکتور مناسب برای خانه سینما احزاب و یا کمپینگ سرگرمی در یک محیط نسبتا تاریک. مناسب برای کسب و کار و یا آموزش ارائه.
  • ساخته شده در باتری و طول عمر لامپ: مینی پروژکتور می شود شما را از طریق یک 1.5-2.5 ساعت فیلم در یک بار. انعطاف پذیر برای استفاده در هر نقطه و لازم نیست شارژ همیشه. طولانی عمر لامپ تا 45000 ساعت. اگر استفاده از آن را برای 3 ساعت در هر روز که 40 سال است.
  • اتصال گسترده: این پروژکتور قابل حمل می تواند به طور گسترده ای اتصال به یک لپ تاپ, تلویزیون, جعبه, دی وی دی, قرص, دوربین های PS3/4 و گوشی های هوشمند و غیره. از طریق پورت HDMI به لذت بردن از انواع سرگرم کننده منابع از بسیاری از دستگاه های. را در اتاق نشیمن خود را تبدیل به یک سینمای خانگی!
  • صفحه نمایش بزرگ HD فیلم: پیشرفته DLP فن آوری فراهم می کند 70% تصویر روشن تر و 50% تصویر واضح تر. پشتیبانی از full HD 1080P با 1000:1 نسبت کنتراست و 854 x 480 رزولوشن. شما می توانید لذت بردن از 30-100″ صفحه نمایش بزرگ صفحه نمایش در 1-4 متر فاصله.

Sony PSR PlayStation
Sony PSR PlayStation
Sony PSR PlayStation
Sony PSR PlayStation

Razer Kishi Controller for Android: Compatible with Most USB-C Android Phones - Cloud Gaming Ready - Type-C Passthrough Charging - Clickable Analog Thumbsticks
Razer کیشی کنترل کننده برای آندروید: سازگار با اکثر USB-C گوشی های آندروید – Cloud Gaming آماده – نوع-C Passthrough شارژ – قابل کلیک آنالوگ Thumbsticks

  • قابل کلیک آنالوگ Thumbsticks برای دقت و بازخورد لمسی: اصلاح و هدف خود را اعدام با یک آشنا کنسول کنترل کننده تجربه های پشتیبانی شده توسط آرایه ای از صورت و سپر دکمه و همچنین به عنوان یک D-pad برای ورودی اضافی.
  • متناسب با اکثر دستگاه های آندروید به صورت بدون درز سازگاری: کنترل طراحی انعطاف پذیر اجازه می دهد تا آن را به صورت کشیده و محکم بر روی انواع گوشی ها و تبلت ها ارائه امن نگه دارید که شما هرگز سست است.
  • پوشیدگی-بازی رایگان بازی برای کنترل صاف: بر خلاف بلوتوث بی سیم, کنترل, که تولید تاخیر این کنترل صفر پوشیدگی چرا که آن را متصل به طور مستقیم به دستگاه شما پورت شارژ—که به معنی فوری دکمه پاسخ.
  • نوع C پورت شارژ به شارژ دستگاه خود را در حالی که در استفاده کنید: اگر گوشی یا تبلت در حال اجرا پایین در حالی که شما در حال بازی با کنترلر هنوز هم متصل شده و به سادگی به قلاب کردن یک کابل شارژ به کنترل خود را به دستگاه شارژ.
  • طراحی ارگونومیک برای راحت دستی گرفتن: طراحی شده برای جلسات انجمن کنترل کننده احساس می کند بزرگ برای نگهداری و بهینه سازی دکمه دادن مطمئن شوید که هر دکمه را فشار دهید احساس طبیعی و شهودی است.

جایزه 3D نقشه برداری پروجکشن ویدئو