'من اضافه وزن از دوران کودکی است. بوریس جانسون چاقی استراتژی کار نخواهد کرد'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ثانیهarriet, 56, از مرکزی اسکاتلند شده است اضافه وزن همیشه از او یک کودک بود. در 1970s خرید یک مدرسه است که او را نصب مورد نیاز بدن گرفتن به طور کامل لباس های مختلف از دیگر دانش آموزان است. او در حال حاضر احساس می کردم که او ایستاده بود. هنگامی که او رفت و شنا, مردم, را, نظرات, خیره یا شرم ، بعد از رفتن به ورزشگاه و برخی از تجهیزات نمی تواند او را وزن ساخته شده است که او را می خواهید به پنهان و دور از جهان به جای ورزش است.

هریت پدر و مادر او را به دیدن یک متخصص تغذیه اما او می گوید آن را "اتلاف وقت" به عنوان مشکل این نیست که او را درک نمی کنند اصول غذا خوردن سالم, غذا خوردن کمتر و یا بیشتر ورزش; کسانی که او در حال حاضر به شدت آشنا با درس او به عنوان توصیف "ریشه دوانده". "مردم تصور شما احمق هستند," او می گوید مستقل.

به عنوان یک بزرگسال پزشکان به او گفت که او به عنوان چاق طبقه بندی شده (رایج ترین NHS اندازه گیری BMI یا شاخص توده بدن است که محاسبه وزن خود را در برابر ارتفاع خود را). "این خنده دار است وقتی دکتر می گوید شما چاق هستند. هیچ sh** شرلوک. من آگاه تر از اندازه و اثرات آن بر زندگی روزانه من از آنها هستند". هریت می گوید برای او از دست دادن وزن است "مادام العمر موضوع".

مانند هریت تقریبا دو سوم (63 درصد) از بزرگسالان در انگلستان طبقه بندی شده به عنوان اضافه وزن یا چاق بودن – و یکی از سه فرزند ترک مدرسه ابتدایی اضافه وزن یا چاق. چاقی و بیماری های مربوط به هزینه بیمه خدمات درمانی حدود شش میلیارد دلار در سال با توجه به بخش مراقبت های بهداشتی و اجتماعی.

در 27 جولای دولت انتشار جزئیات جدید "سلامت بهتر" کمپین به هدف چاقی است. "ضرورت مقابله با چاقی بمب زمان آورده شده است به جلو بر اساس شواهد لینک به افزایش خطر از Covid-19" یک سخنگوی گفت. این کمپین بسیار شخصی برای بوریس جانسون معتقد است که وزن خود را عاملی برای جدیت خود را coronavirus را دیدم که او را بستری شده در بخش مراقبت برای یک هفته در ماه آوریل است.

آن را شامل اقدامات مانند: ممنوعیت غذایی ناسالم آگهی های قبل از 9 شب به پایان 'خرید یکی از دریافت یک رایگان' معاملات در مواد غذایی سرشار از چربی و نمک و یا قند برچسب رستوران منوها با کالری و برچسب نوشیدنی های الکلی با "مایع کالری".

جیمی الیور آمده است در پشتیبانی از اقدامات و گفت این یک "گام بزرگ در جهت درست". اما وجود دارد شده است انتقاد در راه اندازی همزمان با غذا خوردن به کمک طرح که incentivises خانواده به ناهار خوردن در رستوران ها از تام سرخ, مدیر ملی چاقی فروم که می گوید این اقدامات هستند "کافی نیست" و اختلال در غذا خوردن موسسات خیریه که نگران شمارش کالری است.

آقای فرای گفت: نخست وزیر بود "به طور کامل نادیده گرفته" سابق افسر ارشد پزشکی, پروفسور Dame سالی دیویس' 2019 گزارش در چاقی دوران کودکی. "او 49 توصیه های گرفته شده با هم, آیا مبارزه با شانس انجام آنچه را که دکتر دستور داد اما جانسون ناچیز لیست می افتد محزون می خوانی کوتاه گفت:" آقای فرای. افراد مبتلا به چاقی نیز گفت: مستقل نمىآورند و استراتژی مناسب است.

هریت می گوید او فکر می کند این استراتژی نشان می دهد که جهل در بخشی از دولت: "آن نیست آدرس علت ریشه ای چاقی را نشان می دهد و در کل عدم درک." او توضیح می دهد چاقی در همان شرایط به عنوان اختلالات خوردن مانند بی اشتهایی: "اگر من خواندن مردم احساس تاسف برای من. اگر من کشیدن موهای من به خاطر وسواس و یا آسیب رساندن به خود از راه های دیگر مردم نمی گویند فقط انجام آن را متوقف. به نظر می رسد قابل قبول هنوز به هو کردن در افراد چاق."

در این راه او می گوید: چاقی یک "چرخه" است که نمی تواند شکسته شود به عنوان اگر آن را یک انتخاب شیوه زندگی به سادگی با اضافه کردن کالری به یک منو و یا نمایش آگهی تلویزیونی. "ما [افراد] احتمالا می تواند به شما بگویم کالری در مواد غذایی بهتر از یک آدم نازک," او می گوید. "ویتامین عامیانه می تواند به شما بگویم که خیلی در مورد رژیم های غذایی مختلف اثر خود استخوان و قلب و کبد و از آنجا که ما با بمباران آن است."

"و محدود کردن مواد غذایی آشغال آگهی فقط مزخرف. آن را پشتیبانی نمی کند و یا تشویق مردم کاملا معکوس. آن است که گفت: ما بیش از حد احمق نمی خواهید یک برگر زمانی که ما یکی را ببینید. دوباره, آن را در مورد گناه. شما باید احساس گناه در مورد چربی می شود."

سوفی, 26, از Stockport که طبقه بندی شده به عنوان چاق حدود پنج سال نیز معتقد است که بهداشت روانی است که اغلب ریشه و علت به جای نمی دانستند تعداد کالری در یک کیک در مقابل یک قطعه از میوه. "حتی اگر درمان چاقی بودند به عنوان ساده به عنوان کمتر خوردن و که در آن می تواند سال ها طول بکشد و حتی رسیدن به یک 'اضافه وزن' BMI. آن را یک شبه اتفاق نمی افتد و شما هیچ ایده چه کسی است تا به در سلامت خود سفر فقط با نگاه کردن به آنها."

"من فکر می کنم این طرح چیز جدیدی نیست. این همان spiel و می افزاید: به این کلیشه از افراد چاق; آنها بی سواد تنبل slobs که خوردن بیش از حد بسیاری از takeaways چرا که آنها حریص است. این نقاط در 'ثابت' در حال حاضر افراد چاق به جای جلوگیری از چاقی است. من هم فکر می کنم آن را بسیار غنی و زمانی که آنها فقط اعلام تخفیف در امثال Pizza Hut," او می گوید.

خواهد شد, 39, از منچستر وزن 17 سنگ است و همچنین از لحاظ فنی طبقه بندی شده توسط دکتر خود را به عنوان چاق, با وجود اینکه سالم تر از بسیاری از دوستان خود را (او یک فاصله دوم نوشیدنی در حد متوسط است و یک گیاه خوار). او فکر می کند که استراتژی جدید است "به دنیا آمد و از دولت مایل به دیده می شود به انجام کاری به جای در واقع انجام کاری است".

او می گوید: "راه محافظه کاران درمان همه چیز را به عنوان آزادی در خلاء با این فرض که هر کس شیوه زندگی است که قابل ساخت آسان را انتخاب کند. این طرح به نظر می رسد بخشی از حرکت کلی به سمت سرزنش افراد به صورت جمعی شکست و خاص این تلاش به نظر می رسد بیشتر ham-fisted از بیشتر است."

ماری, 42, از لافبورو شده است به عنوان چاق طبقه بندی شده توسط دکتر پس از سن 10 سالگی. به عنوان یک بزرگسال - تحصیل برای دکتری تغذیه - او شده است موضوع را به چربی بشود توسط همکاران. "آنها گفت: من بیش از حد چربی به طور جدی گرفته شود." در سنگین ترین او 32, سنگ, او در حال حاضر یک اندازه 20-24 در لباس.

یکی از ماری مشکلات با "چاقی" طبقه بندی استفاده شده توسط پزشکان است که آن را ترک اتاق را برای nuance - فقط دیدن مردم به عنوان "چربی". "چیزی که من واقعا سخت است که زمانی که من در هر دو اندازه و طبقه بندی همان بود. من از دست داد 11 سنگ و فکر آن را یک دستاورد بود تا زمانی که من بازدید GP من," او می گوید.

او می گوید: با استفاده از عباراتی مانند "مبارزه با چاقی" در قلمرو خطرناک آن را به عنوان می تواند اشتباه است که شما یا در "خوب یا بد". بر خلاف دیگران او فکر می کند که استراتژی خوب است در اصل اما شیطان در جزئیات است. "تمرکز بر کاهش وزن به تنهایی است کمی در مورد هر گونه بهبود در شاخص های سلامت و ورزش یک گام مثبت."

سوفی می گوید: یک رویکرد بهتر خواهد بود به incentivise مغازه ها و کشاورزان به بازار و تولید بیشتر غذاهای کامل مانند سبوس دار و میوه و سبزیجات به آموزش مردم در پخت و پز و قیمت پایین تر از مواد تشکیل دهنده. "یک کیسه هویج هزینه های 52p در Asda به عنوان مخالف به یک اندازه پادشاه دیگ ماکارونی برای 70p. اگر شما فقیر هستند و به گذشته خود fiver شما در حال رفتن به را انتخاب کنید آنچه که احساس می کند بیشتر شبیه به یک وعده غذایی بدون در نظر گرفتن سلامت است."

ماری می گوید آن نیز مفید خواهد بود برای پرداختن به مسائل اجتماعی است که منجر به چاقی نه فقط تلاش برای بدست آوردن مردم را به خوردن کمتر است. "توnless کسی نشان داده شده است که چگونه به انجام این کار و آن جا را به یک زندگی پر مشغله این یک بی فایده پاسخ. آموزش و پرورش و روانشناسی خوردن تمام بازی یک بخش کلیدی. علاوه بر ملاحظات اجتماعی مانند افزایش مواد غذایی بانک ها و محرومیت نمی توان نادیده گرفت. آنچه به نظر می رسد از دست رفته است که چاقی نه فقط در مورد بیش از خوردن آن نیز نشانه ای در برخی از موارد سوء تغذیه" او می گوید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب