Elon Musk نشان حفاری تونل به عنوان او با هدف از بین بردن ترافیک شهرستان

Elon Musk نشان داد کدها از اول تجاری ایستگاه ساخته شده تحت لاس وگاس توسط تونل حفر سرمایه گذاری خسته کننده شرکت

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

Elon Musk نشان داد کدها از اول تجاری ایستگاه ساخته شده تحت لاس وگاس توسط تونل حفر سرمایه گذاری خسته کننده شرکت.

این مدیر عامل شرکت تسلا تاسیس و راه اندازی در سال 2016 به عنوان یک "سرگرمی شرکت" از سرخوردگی با ترافیک در اطراف زادگاه خود از لس آنجلس.

تونل حفر شده توسط خسته کننده شرکت با هدف ارائه یک رادیکال گزینه جدید برای حمل و نقل شهری بدون تداخل با زیرساخت های موجود, pinging اتومبیل و مسافر غلاف در سرعت های بالا به 155mph همراه برقی اسکیت.

یک نمونه اولیه از این سیستم برای اولین بار نشان داد در سال 2018 و تجاری سیستم حلقه تنظیم شده است برای باز کردن بعد از این سال. آن ارائه خواهد شد مسافران راه را برای ایجاد مایل سفر طولانی از یک طرف مرکز کنوانسیون لاس وگاس دیگر در کمتر از دو دقیقه.

آقای مشک توییتی یک تصویر از رندر هاب حمل و نقل با عنوان "به زودی."

این مجموعه شامل چندین تسلا مدل 3 پارک شده در خلیج را همراه با اطلاعات هیئت مدیره نمایش زمان و سفارش هر وسیله نقلیه الکتریکی را ترک خواهد کرد.

یک پوستر بر روی دیوار ایستگاه ریف خاموش محبوب لاس وگاس ماکسیم بیان کرد: "آنچه در اینجا اتفاق می افتد فقط در اینجا اتفاق می افتد."

اصلاح تسلا مدل X برق خودرو وارد یک تونل قبل از یک رویداد برای رونمایی خسته کننده شرکت Hawthorne تونل در Hawthorne, کالیفرنیا, 18 دسامبر 2018 (رکس امکانات)

جزئیات بیشتر در مورد لاس وگاس حلقه شد در ماه مه منتشر شده توسط کنوانسیون لاس وگاس و اقتدار بازدید کنندگان آشکار است که سه ایستگاه در حال ساخته شده است برای کمک به حرکت هزاران نفر از شرکت کنندگان کنوانسیون در اطراف آن 200 هکتار محوطه دانشگاه.

دلار 52.5 میلیون دلار (£41m) پروژه در حال تکمیل در نرخ 100ft هر روز و پس از تکمیل خواهد شد که از ظرفیت حمل و نقل به 4,400 مسافر در هر ساعت.

هنگامی که آن را برای اولین بار باز می شود مرکز کنوانسیون حلقه را با استفاده از انواع خودروهای تسلا کارکنان با رانندگان هر چند در نهایت آن را امیدوار به استفاده از به طور کامل خودمختار شاتل.

"این سیستم دارای پتانسیل برای توسعه آینده و اتصال به استراحتگاه در نوار لاس وگاس, McCarran International Airport, و فراتر از آن" لاس وگاس اقتدار نوشت.

خسته کننده شرکت ادعا می کند سیستم تونل می تواند راه مردم به سفر در اطراف شهر در سراسر جهان و در حال حاضر ساخته شده اولیه معاملات با چندین شهر ایالات متحده.

"یک شبکه بزرگ از تونل بسیاری از سطوح عمیق خواهد کمک به کاهش تراکم در هر شهر مهم نیست که چگونه بزرگ آن را رشد (فقط اضافه کردن سطوح)," وب سایت شرکت متحده است.

"کلید برای ساخت این کار تونل زنی افزایش سرعت و حذف هزینه ها توسط یک عامل از 10 یا بیشتر - این است که هدف از این خسته کننده شرکت است."

یک نقشه نمایش راه های پیشنهادی برای اولین تونل شبکه تحت لس آنجلس ساخته شده توسط خسته کننده شرکت. (خسته کننده شرکت)

اول مایل طولانی نمونه تونل تحت LA حفر شده بود در هزینه $10 میلیون با توجه به آقای مشک که او مدعی شد بهبود قابل توجهی در هزینه زمان خسته کننده فن آوری.

یکی دیگر از پتانسیل استفاده از حفاری فرایند است که زمین برداشته شده توسط تونل-ماشین آلات حفاری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ساختن آجر برای ساختمان سازه.

"در نمونه تونل زنی پروژه های, کاوش های باستان شناسی خاک حمل متشکرم برای دفع مکان" شرکت متحده در وب سایت خود را. "این فرایند پر هزینه و وقت گیر و پر سر و صدا است و می تواند برای محیط زیست خطرناک است. خسته کننده شرکت توسعه فن آوری بازیافت زمین است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب