Nicolas Pepe celebrates scoring for Arsenal

نیکولاس په په جشن برای آرسنال به ثمر رساند ( AP )

شفیلد یونایتد خوش آمدید آرسنال به Bramall لین در جام حذفی به مرحله یک چهارم نهایی این بعد از ظهر.

تیغه را تحمل کرده اند مشکل اجرا از فرم پس از راه اندازی مجدد پس از جمع آوری فقط یک نقطه و دچار جامع back-to-back شکست برابر نیوکاسل و منچستر یونایتد. آنها دریافته اند موفقیت در برابر آرسنال در این فصل هر چند در نظر گرفتن چهار امتیاز از دو لیگ برتر نشست.

آرسنال در نهایت خود را به ارمغان آورده بدبختی اجرا از فرم به پایان با پیروزی برابر ساوتهمپتون و در حال پیگیری برای اولین بار جایزه زیر سر مربی Mikel Arteta. اما شاید از همه مهمتر با این باشگاه هنوز بیحال شدن در نهم جدول جام حذفی در حال حاضر ممکن است در حال حاضر ارائه خود را تنها مسیر به فصل آینده لیگ اروپا. دنبال اکشن زنده:

39 mins: McBurnie و Willock برخورد به تیغه گرفتن توپ به آرسنال جعبه. مردان سقوط بر روی عرشه و دیده توسط کارکنان پزشکی. در آن طول می کشد یک زن و شوهر از دقیقه به بررسی آنها بیش از, اما آنها هر دو قادر به ادامه.

SUBS

35 mins: Lundstram نمی خواهید به قادر به ادامه این physios بیا یک نگاهی به شانه خود را قبل از او را جایگزین برگ.

کارت زرد

33 mins: Fleck نشان داده شده است یک کارت زرد برای غواصی در Lacazette فقط گذشته نیمه راه خط. Lundstram ممکن است صدمه دیده اند از شانه خود را در کشمکش با Willock. او قطعا به آن شدید مالش.

Tierney می شود رایگان پایین سمت چپ برای آرسنال او می فرستد و یک صلیب به جعبه و Stephens سر آن را دور. آرسنال نگاه بسیاری با اعتماد به نفس بیشتر در حال حاضر.

تبلیغات

30 دقیقه: Fleck طول می کشد یک ضربه آزاد برای شفیلد یونایتد و بازدید از دیوار قبل از David Luiz, چکمه, آن را دور. آرسنال به سرعت حرکت می کند تا زمین را با یک توپ است. Lacazette گذارد و آن را برای په په در لبه جعبه. په په بازدید یک و هندرسون به شیرجه رفتن به سمت چپ خود را به فشار توپ پشت یک گوشه.

27 mins: تیم های آب ، چه چرخش. تیغه تا به حال یک هدف مجاز و در حال حاضر آنها رفته است. Basham نمی نیاز به ایجاد چالش در Lacazette این یک تصمیم ضعیف و بوده و برای آن مجازات شوند.

هدف!

25 دقیقه: هدف! Sheffield United 0 - 1 Arsenal - (په په)

په په طول می کشد مجازات ها و شکاف های آن را به زیبایی به گوشه پایین سمت راست. آرسنال سرب در Bramall خط.

تبلیغات

22 mins: پنالتی برای آرسنال! گوشه ای سر دور اما آرسنال دوباره توپ و دوباره. آن را به Lacazette فقط داخل جعبه Basham از پشت می آید و کلیپ های خود را از پا در آوردن او را.

21 mins: په په و Willock کار به خوبی با هم در سمت راست به په په رایگان به byline. او عبور توپ به داخل جعبه اما Lacazette تنها زرادخانه مرد در منطقه و توپ رهبری را برای یک گوشه.

18 mins: آرسنال دیده می شود بسیاری از توپ اما آنها هیچ کاری انجام نمی, با, بدون نفوذ, هیچ, سرعت توپ, فقط بیکار عبور آن را در اطراف هافبک. این همه بسیار آهسته در دقیقه از توپچی ها.

تبلیغات

15 دقیقه: رابینسون قرار می دهد یک پرتاب بلند به جعبه. Mustafi طرفداران توپ و McGoldrick تقریبا شیپور خاموشی را در پست دور اما نتواند توپ هنگامی که او غواصی در آن است.

12 دقیقه: درام اوایل در این کراوات. آرسنال بسیار فقیر بودند که تنظیم قطعه گرفته شده است این آسیب پذیری برای آنها. تیغه را برخی قلب از مجاز و هدف است.

9 mins: هیچ هدف! VAR چک هدف و Lundstram شد آفساید زمانی که McBurnie سر توپ را در سراسر این هدف است. آرسنال دریافت کردند.

تبلیغات

هدف!

8 mins: هدف! شفیلد یونایتد 1 - 0 آرسنال (Lundstram)

Norwood عبور توپ به داخل جعبه. McBurnie سر آن را به عقب در سراسر هدف و Lundstram سر آن را به پشت net.

7 دقیقه: McGoldrick می رود در یک اجرای خوب به سمت چپ از جعبه و کاهش توپ را به جک رابینسون. او طول می کشد یک شات است که منحرف پشت یک گوشه.

6 mins: آرسنال نگاه محتوا به حفظ توپ و چند رشته می گذرد با هم عمدتا در اطراف خود دفاع. زمانی که آنها ارسال توپ بیشتر در زمین Lacazette می دهد توپ را دور.

تبلیغات

3 دقیقه: تیغه های برنده شدن در یک ضربه آزاد در سمت راست از زمین در نیمه آرسنال. Norwood می فرستد و آن را به شش حیاط جعبه اما صلیب بیش از حد دور از McGoldrick در پشت پست و توپ به بیرون می رود برای یک هدف و پا زدن.

لگد کردن

لگد زدن: آرسنال لگد کردن بازی اما شفیلد یونایتد برنده توپ اوایل. Fleck تلاش می کند توپ را به اجرا پایین سمت چپ اما میتلند-نیلز تکل او می دهد و تیغه پرتاب در.

این تیم در زمین, موسیقی, فروزان از سخنرانان در Bramall خط. یک چهارم نهایی شماره دو جام حذفی است که در مورد به جریان است. که پول خود را ؟

تبلیغات

آرسنال سر مربی, باکاری سانیا, به روز رسانی در David Luiz گفتن BT Sport:

"آن همیشه به بازی یک جام کراوات. ما می دانیم چقدر خوب آنها بوده ام در خانه, چگونه قوی آنها در اینجا. از آن خواهد شد یک بازی سخت اما همیشه در یک چهارم نهایی.

"[David Luiz] شده است آموزش واقعا خوب او قادر به بازی دوباره به طوری که او می شود یک فرصت دوباره به بازی. ما چند راه مختلف از بازی است و ما باید برای انطباق با نقش خود و سعی کنید برای قرار دادن همه در سمت راست."

Sheffield United مدیر, کریس وایلدر می دهد افکار خود را به BT Sport قبل از بازی گفت:

"فقط به بازی بعدی است حواس پرتی خوب از دیدگاه ما. ما نیاز به پس گرفتن اجرای برنامه قبل از اینکه این مستند بیش از هر چیز. ما کمی کوتاه در حال حاضر, اما ما باید برخی از بازیکنان بزرگ به عقب است و ما علاقه داشتن به شانس ما.

"ما فقط باید به تمرکز بر روی خودمان ما خیلی به پر قدرت که خوب است برای ما و ما تا به حال یک زن و شوهر از روز های خوب. ما تا به حال یک زن و شوهر از روز خاموش بود دیروز واقعا مثبت جلسه آموزش از دیدگاه ما بنابراین ما آماده هستیم و امیدوارم شما خواهید دید که در عملکرد."

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.