هیچ فیشال قبل از درمان, دوش, دوش گرفتن و حرارت چک: چشمه های معدنی چگونه نگاه خواهد کرد زمانی که آنها پس از بازگشایی مستند

پس از چند ماه از مستند صرف دستکاری کار از خانه با پدر و مادر, نگرانی های بهداشتی و مشکلات مالی بسیاری از ما شد

توسط FARDAALEFBA در 24 خرداد 1399

پس از چند ماه از مستند صرف دستکاری کار از خانه با پدر و مادر, نگرانی های بهداشتی و مشکلات مالی بسیاری از ما شده اند در سمت چپ احساس مضطرب و خسته و به شدت حساس است.

اگر وجود داشت همیشه یک وقت برای مراقبت از خود را در حال حاضر. نهایی آبگرم تجربه چیزی است که بسیاری از ما از جان گذشته به افراط در, با نور خورشید-گرسنگی پوست و استقرار فقیر اشتیاق آرام با دست یک حرفه ای در حالی که احاطه شده توسط اسطوخودوس معطر spritzes و موسیقی نرم.

اما با صنعت مهمان نوازی بسته برای کسب و کار با توجه به شیوع کروناویروس یک ماساژ بافت های عمیق و یا آروماتراپی صورت است که متاسفانه خاموش کارت.

درست مثل آرایشگری و سالن زیبایی تمام چشمه های معدنی بسته شده اند پس از بوریس جانسون اعمال شده در سراسر کشور مستند در 23 مارس و در حالی که بسیاری از محدودیت ها را شروع کرده اند به سهولت چشمه های معدنی هستند به احتمال زیاد به یکی از آخرین رسانه ها برای باز کردن.

تاریخ grand بازگشایی مراقبت شخصی موسسات شده است تبلیغ به عنوان 4 جولای هر چند نخست وزیر آن را روشن ساخته است این است که موضوع را به دولت پنج هدف برآورده شود که شامل ساخت مطمئن شوید که بیمه خدمات درمانی می تواند در مقابله; a 'پایدار و سازگار' در سقوط روزانه مرگ و میر; نرخ عفونت کاهش به سطوح قابل کنترل'; حصول اطمینان از عرضه آزمون و PPE می تواند برآورده تقاضا در آینده و با اعتماد به نفس هر گونه تنظیم نمی خواهد خطر دوم که اوج خواهد پایمال بیمه خدمات درمانی.

صنعت مهمان نوازی تاکید شده است که در این مرحله کسب و کار داده نشده است روشن هدایت را به عنوان زمانی که آنها می توانند به طور رسمی باز کردن درهای خود را و در حالی که آنها با هدف به سمت مذکور تاریخ آنها نمی خواهید به حرکت به جلو بدون پاک کردن دستورالعمل های ایمنی.

"تاثیر مستند در حال حاضر کاملا فلج کننده به کل بخش که منجر حدود £7bn به اقتصاد بریتانیا و بسیاری از کسب و کار خواهد شد و نه فقط زنده ماندن تا بسته شدن برای بسیاری دیگر می گوید:" لسلی بلر صندلی BABTAC (انجمن بریتانیایی زیبایی درمانی و لوازم آرایشی). "این یک وضعیت غیر ممکن است زیرا در حالی که صنعت ما از جان گذشته است برای بازگشت به کار ما نیز یک صنعت است که وظیفه ما مراقبت از مشتریان ما بسیار جدی و در نتیجه باید هدایت علمی و تحقیقاتی دولتی و مطابق با آنها."

در حالی که هر دو خودی صنعت و آبگرم را برانگیخت مشتاق به بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول ایمنی و بهداشت همچنان اولویت اول برای هر دو طرف و با توجه به نیاز به چنین نزدیکی و لمس فیزیکی بسیاری از افراد بوده است و شاید اگر از چشمه های معدنی خواهد بود قادر به عملکرد به همان شیوه آنها در روز قبل از coronavirus.

هیچ مجله سلامت, چک و PPE همه جانبه

خود طبیعت, چشمه های معدنی همیشه بسیار سخت پروتکل های بهداشت پس از این است که در حال حاضر داخلی بخشی از راه کار می کنند اما در حالی که پروتکل های موجود را در محل باقی می ماند وجود دارد نیز به به روز رسانی اضافی و احتیاطی اضافی گرفته شده برای محافظت از سلامت هر دو مهمان و درمانگران.

این زیبایی بریتانیا شورای مشورت با برخی از بریتانیا پیشرو در صنعت آرایشی بدن برای تولید یک خلاصه ای از دستورالعمل پیشنهادی برای بازگشایی با کارت تنها پرداخت و PPE برای همه کارکنان و مهمانان فقط برخی از قوانین مشخص شده در گزارش.

اقدامات دیگر که پیشنهاد شده است عبارتند از: مدیریت دقیق از مناطق جمعی مانند قفل اتاق, اجرای, از دست sanitising ایستگاه ها و زمین نشانه گذاری برای تشویق اجتماعی فاصله در سراسر.

همانطور که برای تغییرات است که به طور مستقیم تحت تاثیر مشتریان Cecily آبگرم در هرتفوردشایر می گوید: هر کسی از دیدن یک آبگرم باید انتظار به درجه حرارت خود را چک قبل از شروع درمان و حاضر به فدا کردن برخی از کلید تجملات مانند مجلات گوشی شارژر و غذا و یا تنقلات.

(سلطنتی Crescent Hotel & Spa)

اندرو زیر شیروانی stembridge, مدیر اجرایی, یاد هتل های لوکس که مدیریت یک مجموعه ای از هتل ها و چشمه های معدنی از جمله Chewton گلن در نیوهمشایر, توضیح می دهد که فرایند رزرو نیز ممکن است نگاه متفاوت به مهمانان که خواسته خواهد شد که برای تکمیل یک بررسی سلامت قبل از قرار ملاقات خود را.

"فرآیند مشاوره و انجام خواهد شد قبل از ورود و در حال حاضر شامل اضافی بررسی سلامت نسبت به هر گونه علائم مهمان ممکن است در مقابل مداوم شرایط و یا مسائل مربوط به سلامت" زیر شیروانی stembridge توضیح می دهد و اضافه کرد که دیگر آبگرم اقدامات ایمنی را معنی معرفی یک طرفه سیستم که در آن ممکن است و sanitising loungers, دستگیره درب و دست ریل هر 20 دقیقه.

با توجه به رزرو خدمات آبگرم معافیت برخی از موسسات نیز ممکن است نیاز به مهمانان به دوش قبل و بعد از درمان در حالی که دست دادن معرفی جایگزین خواهد شد با دست راست به قلب حرکات یا تایلندی با سلام با کف دست با هم فشرده در نماز-مانند مد

انجمن در حال منو

چشمه های معدنی مترادف با صمیمی تجربه اما همانطور که ما وارد یک "طبیعی" به نظر می رسد بعید است که کسب و کار قادر خواهد بود به جای مهمانان در همان راه آنها را قبل از.

در حالی که سالن و چشمه های معدنی خواهد بود آگاهانه را تجربه مشتری به عنوان شخصی که ممکن است با توجه به اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های بسیاری از رسانه ها پیش بینی ارائه شده به شدت کاهش می یابد منوها. چه نوع از درمان شما قادر به?

(Cecily Spa)

هلنا Grzesk مدیر کل انگلستان آبگرم انجمن می گوید که در حالی که اکثر ماساژ گزینه های در دسترس خواهد بود به مهمانان دیگر خدمات مانند لوله ممنوع خواهد شد.

"ما انتظار داریم یک رویکرد مرحله به مرحله با امکانات محدود در بازگشایی," او توضیح می دهد. "درست یا غلط خود را به طور کلی انتظار می رود این صنعت که در صورت درمان ممکن است نیاز به به طور موقت به حالت تعلیق. وجود استدلال که یک ماساژ بدن ممکن است یک گزینه بهتر برای چشمه های معدنی برای ارائه به عنوان مهمان را دور از درمانگر."

زیر شیروانی stembridge موافق است و اضافه کرد که در حالی که جوانان کمتر به احتمال زیاد به رخ می دهد بلافاصله پس از بازگشایی با PPE مناسب از جمله ماسک صورت پشت بام ها و مالش آنها باید ممکن باشد بیشتر پایین خط.

یک بررسی اخیر از متخصصان صنعت انجام شده توسط انگلستان آبگرم انجمن نشان داد که این به نظر می رسد در سراسر کشور با رویکرد جوانان چشم و درمان های زیبایی شناسی در میان درمان های کسب و کار با توجه به طور موقت از بین بردن از منوهای خود را.

به منظور اطمینان حاصل شود که ماساژ و لمس درمان می تواند با خیال راحت بسیاری از چشمه های معدنی خواهد بود درخواست هر دو کارکنان و مهمانان به پوشیدن ماسک صورت در طول هر جلسه بیشتر به کاهش خطر.

(Cecily Spa)

علاوه بر این برخی از خواهد بود با استفاده از الکترواستاتیک "foggers" برای پاکسازی هوا و بپرسید درمانگران به استفاده از روغن های ضروری حاوی خواص ضد عفونی کننده در حالی که دیگران انتخاب خواهد شد به طور کامل حذف هر تخت دامن duvets بالش از اتاق درمان.

وقتی که می آید به بازگشایی درمان حرارتی مانند استنشاق اتاق یخ, اتاق, سونا و جکوزی چشمه های معدنی هنوز در انتظار تایید از دولت است. اما آبگرم می شکند و نشان می دهد که این باید حد بسته به منطقه و شدت شیوع. اگر در مناطق مرطوب در دسترس هستند برای استفاده از آن آمده است که چشمه های معدنی باید در نظر بگیرید اجرای دقیق اجتماعی فاصله اقدامات با محدود کردن تعداد مهمان مجاز به استفاده از آنها در یک زمان.

زمان را به سلامت یک اولویت

با وجود این واقعیت است که چشمه های معدنی ممکن است قادر به عملکرد در ظرفیت کامل پس از بازگشایی به نظر می رسد که اکثریت مردم به دنبال به جلو به بازگشت به نقطه مورد علاقه. بر اساس یک نظرسنجی از 5000 آبگرم را برانگیخت توسط انگلستان آبگرم انجمن 80 درصد از شرکت کنندگان گفت: آنها را به بازگشت به چشمه های معدنی فورا و یا در چند ماه آینده با همان شماره در انتظار به صرف فقط به عنوان مقدار زمان و پول در چشمه های معدنی را به عنوان قبل از بحران بهداشت و درمان.

Grzesk می گوید او معتقد است که این حس فوریت برای بازگشت به آبگرم محیط زیست تا حد زیادی بر اساس تغییر در درک عمومی از جمله کسب و کار صرفا بر اساس pampering و بیشتر در مورد آناتومی و فیزیولوژی از جمله مراقبت از عضلات سیستم عصبی و ایمنی بدن و یک رویکرد پیشگیرانه برای سلامت روانی و جسمانی و تندرستی.

"حالا بیشتر از همیشه مردم در حال تبدیل شدن بسیار آگاه است که این صنعت می رود دست در دست با سلامت روان و ارائه جایگزین مراقبت های بهداشتی ارائه شده که کمک در بسیاری از سطوح," او توضیح می دهد. "چشمه های معدنی و مراکز سلامتی (همراه با سالن های ورزشی و اوقات فراغت صنعت) در جامعه و مراکز ارائه حس خویشاوندی و همچنین ارائه کمک های قابل اندازه گیری با کاهش استرس و بهبود تغذیه و ورزش - همه مناطق, من مطمئن هستم که شما به توافق برسند حیاتی امروز در شرایطی."

(Chewton گلن)

مایک Ogden, آبگرم مدیر در رویال هلال هتل و آبگرم در حمام می گوید: همه گیر باعث شده است که بسیاری از مردم شروع به اولویت بندی سلامت و تندرستی خود را اضافه کرد که چشمه های معدنی باید دقیقا تخصص بسیاری از نیاز به کمک به آنها را از استرس.

"در طول این بیماری بیشتر و بیشتر مردم شده اند با تمرکز بر سلامتی و تناسب اندام از آموزش آنلاین برای فعالیت در فضای باز پس از آن خواهد بود برای کمک به آنها را برای ساخت در این زمانی که زندگی عادی' ضربات پشت در," او می گوید. "بسیاری از مردم از دست رفته فرصت برای لذت بردن از لوکس و آرامش و من فکر می کنم ما می بینیم بسیاری از مردم در نیاز به برخی از جسمی و روانی TLC پس از دو هفته استرس و عدم قطعیت است. تا چشمه های معدنی باید آماده و کارکنان آماده به طوری که مشتریان می توان به استقبال بازگشت به لذت بردن از استراحت و تمرکز بر سلامت و تندرستی خود را."

یا نه جدید راه اندازی خواهد شد و منجر به آرامش چیزی است که تنها مهمانان خواهد بود قادر به تعیین. اما با چند ماه گذشته داشتن ثابت فوق العاده استرس زا برای بسیاری از, به خودتان فرصتی برای فراموش کردن در مورد جهان خارج و حتی برای یک لحظه فقط می تواند یک چیز خوب است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب