Richard west bromwich albion عذر خواهی برای 'خطرناک' خشونت خانگی مشاوره ستون: "من قضاوت نادرست این یک

Richard west bromwich albion به عذر خواهی کرد برای کمرنگ جلوه دادن خواننده نگرانی در مورد خشونت خانگی در ستون

توسط FARDAALEFBA در 12 تیر 1399

Richard west bromwich albion به عذر خواهی کرد برای کمرنگ جلوه دادن خواننده نگرانی در مورد خشونت خانگی در ستون مشاوره.

این مجری تلویزیون به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار دارد برای نظر دهی در روز شنبه (27 ژوئن) دیلی تلگرافکه در آن او گفت که یک خواننده ناشناس نگران "چتری و سقوط و فریاد" که از همسایگان خود: "اگر آنها قصد کشتن آنها می خواهم که آن را انجام داده در حال حاضر."

پس از محکومیت تعدادی از خشونت های خیریه west bromwich albion توییتی در روز سه شنبه (30 ژوئن): "سلام به همگی. منتقدان من 2روز هستند کاملا حق با شماست – من قضاوت نادرست این یکی tonally و در محتوا. خیلی اذیت با خود."

او ادامه داد: "باید درباره این 2 بعد از ظهر مختلف مردم به عذر خواهی + آدرس آن را در چهار مقاله است. Mea Culpa."

West bromwich albion دیده می شد به تطهیر نگرانی های ابراز شده توسط Bedfordshire مبتنی بر خوان نوشت که در این نامه: "من نگران است که چیزی می تواند به نور در آینده و من احساس گناه به خاطر من هیچ چیز با وجود احساس دل و روده که همه چیز در حال درست نیست."

در پاسخ به این شخصیت تلویزیون پیشنهاد کرد که زن و شوهر تا به حال احتمالا فقط و است که خواننده باید "توقف نگران کننده است که همه چیز مناسب نیست'."

"اگر نوعی از سوء استفاده جدی درگیر شد شما می خواهم که متوجه آن (در شکل چشمان سیاه از بریده شدن لب و مانند آن و یا در اواخر شب در بازدید از پلیس پس از مستی 999 تماس)," او نوشت.

استفاده داخلی موسسه خیریه پناه در توئیتر خود نوشت: "این وحشتناک و خطرناک مشاوره @richardm56. زنان در ترس زندگی می کنند از شرکای خود در سراسر کشور – بسیاری از آنها جدا شده و به تنهایی به معنای واقعی کلمه به دام افتاده است. زندگی زنان بستگی دارد مردم را از سوء استفاده... جمع شدن این ASAP."

هر کسی که نیاز به کمک و یا پشتیبانی می توانید با ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن است که باز 24/7 365 روز در سال در 0808 2000 247 و یا از طریق وب سایت خود را nationaldahelpline.org.انگلستان/tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن