بوکر جایزه: معاون سابق رئیس جمهور را انکار می کند تراجنسی اتهامات پس از حذف شدن از پست

سابق افتخاری معاون رئیس جمهور از بوکر جایزه را رد کرده است اتهامات تراجنسی و همجنسگرا ستیزی پس از سازمان حذف ا

توسط FARDAALEFBA در 8 تیر 1399

سابق افتخاری معاون رئیس جمهور از بوکر جایزه را رد کرده است اتهامات تراجنسی و همجنسگرا ستیزی پس از سازمان حذف او از این موقعیت.

اما نیکلسون که به کمک ایجاد معتبر ادبی جایزه شد انتقاد توسط نویسندگان این هفته است. آنها در توصیف "بسیار عمومی و قدرتمند همجنسگرا ستیزی" و به نام او حذف.

بارونس نیکلسون که تاسیس موسسه خیریه کودکان Lumos با نویسنده جی کی رولینگ رای دادند در برابر ازدواج همجنسگرایان بیل در سال 2013. در اوایل این ماه او پیشنهاد کرد که مقدمه ای از ازدواج همجنسگرایان که در آن سال تا به حال تخریب "وضعیت زنان و دختران... به عنوان یک فایل باینری کلاس".

"این که ما در حال حاضر اتفاق افتاده و ادامه دارد, بنابراین من در حال حاضر به عنوان یک فایل باینری, کلاس, در, دشوار[y] در حال حاضر," او نوشت: در یک سری از توییت.

در ماه مه نیکلسون بیوه از سر مایکل کین در نامه ای به وزیر بهداشت مت Hancock مخالف نما دسترسی مردم به تک جنس NHS بخش.

نما مدل و فعال Munroe Bergdorf توییتی این هفته به می گویند او خواهد بود اشاره محافظه کار نظیر به مجلس کمیسر استانداردهای پس از بارونس نیکلسون لقب او را "عجیب و غریب موجود" در توییتر.

رمان نویس Damian بار که یاد گرفتیم از بارونس نیکلسون را در ارتباط با این جایزه پس از Bergdorf در اطلاعیه ای به چالش سازمان و گفت که "به عنوان یک نویسنده گی من احساس می کنم بسیار نگران آن است که یک فرد است که به طور فعال و علنا تبلیغ ضد همجنس نمایش دارای یک موقعیت از چنین قدرت و پرستیژ خود را به درستی محترم سازمان".

در پی این جایزه بوکر تلاش برای فاصله خود را از بارونس نیکلسون نمایش و صادر روشن بر ماهیت عناوین افتخاری.

"پس از بازنشستگی اش از هیئت مدیره در سال 2009 بارونس نیکلسون ساخته شده بود افتخاری معاون رئیس جمهور نقش که به او گویند در حکومت و یا عملیات پایه و اساس و یا جوایز" این جایزه بوکر امنا در بیانیه ای گفت. "در روز های اخیر شده است وجود دارد برخی از سردرگمی در مورد ماهیت عناوین افتخاری استفاده با پایه و اساس است. بیش از حد بسیاری بر این باورند که این عناوین در برخی از راه نماد جوایز. این است که چنین نیست.

"ما امروز تصمیم گرفتیم که این عناوین و نقش باید با اثر فوری متوقف به وجود داشته باشد. کسانی که در برگزاری آنها مطلع شده است و تشکر خود را دیرینه و علاقه است."

در یک مصاحبه امروز برنامه در رادیو 4, بارونس نیکلسون انکار کرد که او ضد همجنس و یا transphobic. او همچنین در پاسخ به, واکنش به انتقاد او از Bergdorf.

"من هرگز به معنای هر صدای جیر جیر به علت غم و اندوه و بدبختی و روشن است که سهوا آن را انجام داده است تا" او آغاز شد.

"من نمی دانم [Bergdorf] من نمی دانیم او صدق گذشته او با l'oréal او گذشته با NSPCC و عمده کار او انجام داده است برای کمک به دیگر مردم," او ادامه داد. "من احترام است و من درخواست خود را اگر ما می تواند یک وعده غذایی با هم شاید ما ممکن است پیدا کردن ما مشترک زیادی شما هرگز نمی دانید."

بارونس نیکلسون گفت که او تا به حال شده است متهم به نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی و تراجنسی از ردیف شروع شد و با رد همه این اتهامات است. او گفت که او یک "تعهد مادام العمر" به برابری و تنوع و نظر خودش یک فمینیست "در وسیعترین مفهوم کلمه".

"من نمی transphobic," او گفت:. "من به طور کامل پشتیبانی [trans مردم را] حقوق و هر کس دیگری حق."

"من شده اند متاثر شده این واقعیت است که بوکر اعلام کرده است این است که چگونه آنها را ببینید من," او گفت: "بعد اضافه کرد: "شما باید بگویم که در مورد مردم مگر اینکه شما برخی از نسبتا سخت شواهد است."

علامت Damazer صندلی از بوکر جایزه بنیاد قبلا در ظاهر نشان می دهد برای توضیح نظر خود را در مورد چرا بارونس نیکلسون از آنها خواسته شده بود ،

"آن بود و نه در مورد او رکورد رای گیری در مسائل را با ازدواج همجنسگرایان و نه آن را به انجام با موضع خود در رابطه بین ترانس و حقوق و مسائل چگونه فضاها و امکانات که من می دانم که بسیاری نه در میان آنها JK Rowling, فکر می کنم باید برای بیولوژیکی تعیین می شود آن را به عنوان شد زنان تنها," او گفت:.

"همه که نه برای بوکر جایزه بنیاد به یک نقش در تصمیم گیری. اما آنچه بارونس نیکلسون آیا وجود او حرفه ای ها در زندگی, اما من می ترسم آنچه او انجام داد این بود که صدای جیر جیر در یک شیوه ای است که باعث قابل توجهی جرم به ترانس مردم است."

آخرین مطالب