Alexandra Burke می گوید: او گفت: به سفید کننده پوست او پس از برنده شدن در X Factor

Alexandra Burke نشان داده است او گفته شد به سفید کننده پوست او پس از برنده شدن فاکتور X در سال 2008. خواننده ص

توسط FARDAALEFBA در 31 خرداد 1399

Alexandra Burke نشان داده است او گفته شد به سفید کننده پوست او پس از برنده شدن فاکتور X در سال 2008.

خواننده صحبت در مورد او چگونه بوده است بدرفتاری با مردم در صنعت موسیقی در یک گریان و 15 دقیقه Instagram تصویری ارسال شده در جمعه شب (19 ژوئن) با عنوان: "من احساس آن زمان به صحبت کردن... این است که یک لحظه ترسناک برای من... اما آن چیزی که حق انجام دهد. بنابراین در اینجا من حقیقت است."

در این ویدئو برک را پوشش می دهد همه چیز را از آپارتاید به میکرو-محیطی او را تجربه کرده است در طول زندگی خود به او را از مرگ مادر در سال 2017.

صحبت در مورد تجربه خود در صنعت موسیقی و برنده ایکس فاکتور سن 19 برک گفت: او گفته شد او را به کار 10 برابر سخت تر از یک هنرمند به دلیل رنگ پوست خود را.

او گفت: "به من گفته شد" شما نمی توانید نوارهای شما نمی توانید یک افریقایی شما باید به مو است که تجدید نظر به مردم سفید تا سفید مردم می توانند شما را در درک بهتر است.'

"من گفت: به سفید کننده پوست من. که چیزی بود که من حاضر به انجام این کار به دلیل آن را پوچ به من کسی می تواند به کسی می گویند, 'سفید کننده پوست خود را, بنابراین شما می توانید نگاه سفیدتر.' هنوز به این لحظه این دل من می شکند."

به عنوان یک برنده ایکس فاکتور, برک دریافت یک قرارداد ضبط با Simon Cowell رکورد برچسب Syco است که شرکت متعلق به Sony Music Entertainment.

برک در آیات آمده در پی Misha B متهم سابق X Factor قاضی Tulisa Contostavlos نژادپرستی در نشان دادن اتهامات که او را رد کرده است.

میشا ادعا کرده است که تولید کنندگان مجبور یک "عصبانی سیاه" روایت او در هشتم سری در سال 2011.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب