Cosmic Radio Bursts Deep Space 157-Days
عکس های اعتباری: Yecun یو پکن افلاک
دانشمندان با استفاده از Lovell تلسکوپ به مطالعه یک شی شناخته شده به عنوان یک تکرار سریع رادیو پشت سر هم (FRB) که ساطع می کند بسیار کوتاه مدت روشن رادیو پالس. این تیم پیدا کرده است انتشار از FRB 121102 به دنبال یک الگوی چرخه ای با رادیو انفجار مشاهده شده در یک پنجره ماندگار حدود 90 روز است که پس از آن پس از یک دوره سکوت از 67 روز. این همان رفتاری است و سپس تکرار هر 157 روز. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.وجود دارد در حال حاضر هیچ زمینه ای الگوی تکرار بنابراین ستاره شناسان را قادر می سازد برای پیش بینی زمانی که FRB 121102 خواهد بود و “در” و یا “خاموش”. برخی از اعضای تیم فکر می کنم که قدرتمند انفجار مرتبط مداری حرکت از یک ستاره نوترونی ستاره و یا یک سیاه چاله است.

فروش

Gskyer Telescope, 70mm Aperture 400mm AZ Mount Astronomical Refracting Telescope for Kids Beginners - Travel Telescope with Carry Bag, Phone Adapter and Wireless Remote
Gskyer تلسکوپ 70mm دیافراگم 400 AZ کوه فصل Refracting Telescope برای کودکان و مبتدیان – سفر تلسکوپ با حمل کیسه تلفن آداپتور بی سیم و از راه دور

  • کیفیت اپتیک: 400mm f/5.7) فاصله کانونی و 70mm دیافراگم به طور کامل پوشش داده و اپتیک لنز شیشه ای با بالا انتقال پوشش ایجاد تصاویر خیره کننده و محافظت از چشم خود را. مناسب برای تلسکوپ ستاره شناسان به کاوش ستاره ها و ماه.
  • بزرگنمایی: با دو تعویض eyepieces و یکی 3x بارلو لنز.3x بارلو لنز trebles بزرگنمایی قدرت هر چشمی است. 5×24 یاب محدوده با نصب و استقرار براکت و صلیب مو خطوط را داخل محل اشیاء به راحتی.
  • از راه دور بی سیم: رایگان شامل یک تلفن هوشمند آداپتور و یک دوربین بی سیم از راه دور برای کشف ماهیت جهان به راحتی از طریق صفحه نمایش و شگفت انگیز در چین تصاویر.
  • قابل تنظیم سه پایه: این تلسکوپ اجازه می دهد تا برای بسیاری از های مختلف مشاهده موقعیت با یک تنظیم آلیاژ آلومینیوم سه پایه و یک کیسه حمل تلسکوپ و سه پایه مناسب می تواند در داخل کیسه های آسان برای سفر و ذخیره سازی.
  • رضایت: عمر نگهداری. اگر شما هر گونه سوال در مورد محصول و خدمات, لطفا احساس رایگان برای تماس با ما و ما بهترین های ما برای کمک به شما در 24 ساعت.

این هیجان انگیز است که نتیجه آن را به عنوان تنها سیستم دوم که ما معتقدم که ما می بینیم این مدولاسیون در پشت سر هم فعالیت. تشخیص یک تناوب فراهم می کند مهم محدودیت در منشاء انفجار و فعالیت چرخه می تواند استدلال می کنند در برابر یک precessing neutron star,” دکتر گفت: Kaustubh Rajwade از دانشگاه منچستر که منجر به تحقیقات جدید است.