آغاز به کار 10 سال در: Michael Caine هنگامی که حقیقت آشکار در مورد نهایی صحنه کریستوفر نولان فیلم

آغاز به کار منتشر شد 10 سال پیش به این معنی که جهان رها شده است تعجب در مورد کریستوفر نولان فیلم مبهم پایان بر

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

آغاز به کار منتشر شد 10 سال پیش به این معنی که جهان رها شده است تعجب در مورد کریستوفر نولان فیلم مبهم پایان برای کل یک دهه است.

چه برخی از طرفداران ممکن است از دست رفته هر چند یکی از بازیگران آن اعضای به ظاهر پاک کردن آنچه در واقع اتفاق افتاده در صحنه نهایی.

در سال 2018 آقا Michael Caine معرفی یک نشان از فیلمهای به عنوان بخشی از فیلم 4 تابستان صفحه نمایش در سامرست خانه, زمانی که او نشان داد نولان به او گفت که صحنه های واقعی بودند و بودند که یک رویا است.

"زمانی که من این اسکریپت از آغاز به کارمن کمی متعجب و متحیر شده توسط آن و من به او گفت: "من نمی فهمم که در خواب است'," کین به جمعیت گفت.

"من گفت:" هنگامی که آن را رویایی و هنگامی که آن را واقعیت؟' او گفت: "به خوبی زمانی که شما در صحنه این واقعیت است.' به طوری که اگر من در آن این واقعیت است. اگر من در آن هستم این یک رویا است."

بحث در اطراف آن آغاز به کار'در پایان ادامه داد: تا کنون از انتشار آن در ماه جولای سال 2010. برخی از مردم فکر می کنم صحنه نهایی واقعی است در حالی که دیگران آن را باور تمام طول می کشد محل در رویای رهبری شخصیت Dom کاب (لئوناردو دی کاپریو).

صحنه در سوال -- که در آن کاب اجازه دسترسی به آمریکا پس از داشتن سابقه کیفری وی پاک شده – را می بیند به او پیوست با فرزندان و پدر, بازی های برگزار شده توسط کین.

مخاطبان به مدت طولانی تعجب که آیا این صحنه رویایی با تشکر نولان نهایی شات از یک چرخش بالا – کاب "توتم" است که چرخش به طور نامحدود در حالی که او خواب اما واژگون در جهان واقعی است.

این فیلم به پایان می رسد قبل از بینندگان یک شانس برای پیدا کردن اگر آن را واژگون.

چرخش بالا "توتم" در آغاز به کار' (Warner Bros Pictures)

نولان به طور مستمر حفظ این پایان است "ذهنی" و گفت که تنها چیزی که مهم است این است که در این مرحله از فیلم کاب مراقبت می کند اگر او خواب است یا نه.

رفتن Caine کلمات اگر چه ظاهر خود را در این صحنه به نظر می رسد برای تایید شد همه واقعی است.

در سخنرانی خود Caine مارک نولان "جدید David Lean" نسبت داده و او را با کسی که "دوباره [خود] بازیگری زندگی" پس از مصاحبه او در سال 2005 فیلم بتمن آغاز می شود.

"من توجه او را به عنوان خوش شانس من جذابیت چون زمانی که من به سن حدود 70 و جهان شروع به بسته شدن در من آمد و به من با یک بتمن آغاز می شود و او دوباره من بازیگری زندگی," او گفت:. "از آنجا که از آن پس در زمانی که من فکر کردم شما به 70,75 و شما فکر می کنم آن را بیش از همه من پس از آن ساخته شده و هفت نفر از بهترین فیلم های من همیشه در."

کین همچنین ستاره دار در اعتبار, شوالیه تاریکی, شوالیه تاریکی, Interstellar و صدای cameo در دانکرک. او علاوه بر این به نظر می رسد در مدیر آینده تریلر جاسوسی شعاراست که در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای عرضه در 12 اوت.

پیدا کردن رتبه بندی ما از نولان 10 فیلم در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب