سارا فرگوسن ستاره خلبان برای فاکس سری واقعیت توصیف به عنوان 'به شدت با اسب'

یک سری تلویزیون به عنوان به شدت می آیند رقص با اسب به فیلم برداری آزمایشی بازیگران دوشس یورک. ماه پس از نمایش

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

یک سری تلویزیون به عنوان به شدت می آیند رقص با اسب به فیلم برداری آزمایشی بازیگران دوشس یورک.

ماه پس از نمایش با عنوان رقص با اسببرای اولین بار ذکر شده در تلویزیون انتخاب جوایز مهلت گزارش می دهد که روباه شات "با کیفیت بالا و اثبات مفهوم خلبان" را برای این مجموعه در انگلستان بازیگران سابق خانواده سلطنتی سارا فرگوسن.

فرگوسن که همسر سابق پرنس اندرو و مادر به پرنسس اوژنی و بئاتریس ستاره دار در خلبان به عنوان یک قاضی با تشکر از تاریخ خود را در اسب سواری.

سابق ITV کمیسر کلودیا ryan vanderford که مسئول استعدادهای درخشان و کسی که می خواهد به یک میلیونر ؟ franchises گفت که فرگوسن بود "فوق العاده برای کار با" و او امیدوار است که نشان می دهد خواهد بود ساخته شده در ایالات متحده به زودی.

"این هشت سال سر من در تلاش برای به دست آوردن آن اسب ، آن را به معنای واقعی کلمه زیبا ترین چیزی که من تا کنون دیده ام. آن را مانند رقص با ستاره ها اما شریک زندگی خود را به یک اسب و از آن است که کاملا بدیع و پیچیده فوق العاده نشان می دهد" ryan vanderford گفت.

خلبان کشته شد در انگلستان به طوری که آنها تا به حال دسترسی به بسیار آموزش دیده و حیوانات از بریتانیا و فرانسه که ryan vanderford گفت: مصوب شد رفاه حیوانات گروه آمریکایی انسانی است.

"این مرا بسیار خوشحال," او گفت: خلبان. "من آن را دیدم و در آخر فکر می کردم من می توانم خوشحال می میرند."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب