Ferrari F15 Ventilator
فراری همچنان به کمک اقدامات متقابل در برابر COVID-19 و خود را آخرین تلاش FI5 باز-منبع ونتيلاتور. طراحی فقط در پنج هفته این آسان به جمع آوری یک بهینه سازی مصرف اکسیژن و می توان به راحتی با استفاده از مواد موجود در کاهش هزینه ها از در حال حاضر در دسترس ریوی هواکش. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.این "فی" نشان دهنده حروف اول از مرنللو مارکی و موسسه تحقیقاتی مستقر در جنوا در حالی که شماره "5" نشان می دهد تعداد هفته های مورد نیاز برای تولید به طور کامل عملکرد نمونه اولیه شروع از ابتدا. فراری در حال حاضر تولید دریچه های ریوی و تنفس و اتصالات برای ماسک محافظ و همچنین به عنوان شروع یک "در مسیر" برنامه برای اطمینان از ایمنی این شرکت را در محیط کار به عنوان چیزهایی که به تدریج به حالت عادی بازگشت.

LEGO Speed Champions Ferrari F40 Competizione 75890 Building Kit (198 Pieces)
قهرمان سرعت لگو فراری F40 Competizione 75890 ساختمان کیت (198 قطعه)
  • ساخت مسابقه و نمایش فراری F40 Competizione با minifigure کابین متحرک شیشه جلو به علاوه تعویض ماشین اخلال گران و هود به نوبه خود Competizione به کلاسیک F40 جاده ماشین!
  • شامل یک فراری مسابقه راننده minifigure با کلاه
  • فراری F40 Competizione, ماشین, ابزار جنسی, اقدامات بیش از 1 اینچ (4 سانتی متر) بالا 5 اینچ (13 سانتی متر) طول و 1 اینچ (5 سانتی متر) عرض
  • 198 قطعات – ماشین مسابقه ای اسباب بازی برای دختران و پسران در سن 7+ و برای طرفداران و بچه ها در تمام سنین
  • این قهرمان سرعت لگو فراری F40 Competizione 75890 سریع ماشین playset ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو ساختمان و آجر لگو برای خلاق ساختمان

چالش COVID-19 بود یکی از ما می خواست را در. FI5 است که سهم ما به عنوان Scuderia, فیلدینگ جوهر بسیار از آنچه باعث می شود یک تیم فرمول 1 و مهمتر از همه از ویژگی های که باعث فراری خاص آن شور و خلاقیت خود و تمایل خود را برای بهبود" گفت: Mattia Binotto مدیر عامل Gestione Sportiva و تیم اصلی.