Odeon و جهانی را 'تاریخی' معامله بیش از فیلم منتشر شده پس از دیوهای جنجال

پس از یک ماه-طولانی دشمنی جهانی و Odeon زده اند یک معامله است که به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای تغییر آیند

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

پس از یک ماه-طولانی دشمنی جهانی و Odeon زده اند یک معامله است که به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای تغییر آینده سینما و جریان.

AMC Theatres که خود Odeon در انگلستان سر قفل شده پس از جهانی تصمیم به انتشار دیوهای تور جهانی در سینماها بسته شدند در طول این بیماری همه گیر.

جهانی دو برابر کردن بر روی تصمیم خود را با مدیر عامل جف پوسته حاکی از این است که صفحه اصلی منتشر می شود بخشی از استودیو مدل کسب و کار از اینجا.

AMC Theatres توصیف این حرکت به عنوان "غیر قابل قبول" و قول به تحریم هر یک از جهانی فیلم که منتشر شد در خانه.

این معامله جدید است که مارک "تاریخی", را ببینید, جهانی, فیلم, منتشر شده در خدمات دیجیتالی در خانه تنها 17 روز پس از بیرون آمدن در سینما.

این به این معنی است که برخی از استودیو های آینده فیلم در دسترس خواهد بود در خانه به تماشای کمتر از سه هفته پس از اکران.

با توجه به مهلتبالقوه پرفروش مانند Fast & Furious 9, هالووین جان و جهان ژوراسیک: Dominion به احتمال زیاد دیگر سینما را قبل از اجرا منتشر شده در صفحه اصلی.

این معنا هر چند که باید cinemagoers دست شانس برای تماشای کوچکتر جهانی انتشار آن در دسترس خواهد بود برای خرید در صفحه اصلی به جای.

این استودیو است که به وضوح به امید این منجر خواهد شد به قرار گرفتن در معرض بیشتر برای فیلم های مستقل مبارزه در دفتر جعبه را.

ترول عاقبت, که منتشر شد, دیجیتالی در 10 مارس ساخته شده حدود 100 متر (£77m) در آمریکای شمالی به تنهایی پس از کمتر از سه هفته از انتشار.

پیدا کردن یک لیست کامل از هر فیلم که به تاخیر افتاده است با توجه به Covid-19 و جدید خود را, تاریخ انتشار, در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب