جام رایدر 2020 به تعویق افتاد تا 2021

2020 جام رایدر به تعویق افتاده است 12 ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس دهندگان را تایید کرده اند. این دوسالانه مسابقه بین گلف بازان از ایالات متحده آمریکا و اروپا برنامه ریزی شده بود را در سوت زدن تنگه ویسکانسین در 25-27 سپتامبر اما در حال حاضر محل در سال آینده از 24-26 سپتامبر.

پس از آن رایدر فنجان را در حال حاضر سقوط عجیب و غریب در سال 2022 مسابقات در رم تغییر به 2023 و رویداد های زیر در فرمینگدل نیویورک در حال حاضر در حال وقوع در سال 2025 است.

رئیس جمهور جام بین ایالات متحده آمریکا و سایر نقاط جهان به استثنای اروپا نیز قرار است در ماه سپتامبر و نیز به تعویق افتاد, یک سال.

در بیانیه سازمان گفت: “این تصمیم به برنامه ریزی مجدد جام رایدر بود و بر اساس راهنمایی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و در رابطه با ایالت ویسکانسین و Sheboygan County با سلامت و رفاه همه درگیر به عنوان اولویت بالا.”

جام رایدر مشهور است برای آن فضای خشن و سازمان ها به وضوح مشتاق برای جلوگیری از یک سناریو است که در آن طرفداران نمی تواند به عنوان شده است در مورد بسیاری از رویدادهای ورزشی جهان بازگشت تا کنون پس از همه گیر آغاز شد.

اروپا کاپیتان Padraig Harrington گفت: “زمانی که شما فکر می کنم جام رایدر شما فکر می کنم مشخص فضای تولید شده توسط تماشاگران مانند در اطراف سه راه اول در Le Golf ملی دو سال پیش گفت:” 48 ساله ایرلندی سه زمان اصلی برنده است.

“اگر که نمی توان مسئولانه دوباره در سوت زدن تنگه در ماه سپتامبر و سپس آن را درست است که همه ما صبر کنید تا زمانی که می توان آن را.”

سه نفر از چهار سالانه مردان رشته هنوز به جای برنامه ریزی شده در سال 2020 همه در ایالات متحده پس از باز کردن در رویال سنت جورج در کنت که قرار بود به جلو بروید در هفته آینده لغو شد.

که بخواهند صفحاتی دوباره مرتب USPGA قهرمانی مجموعه برای اولین بار عمده ای از سال برگزار می شود و بدون طرفداران در سن فرانسیسکو از 6-9 ماه اوت است. ما باز در بالدار پا, ایالت نیویورک برگزار خواهد شد از 17-20 سپتامبر با کارشناسی ارشد پس از 12-15 ماه نوامبر در آگوستا ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>