Dave Chappelle: طرفداران تگرگ طنز را "دردناک" و "زیبا" جدید جورج فلوید ویژه 8:46

Dave Chappelle جدید مواد جورج فلوید مرگ خوشحال است طرفداران خود که آن را بیشتر شبیه به یک "خطبه" از یک کمدی خا

توسط FARDAALEFBA در 23 خرداد 1399

Dave Chappelle جدید مواد جورج فلوید مرگ خوشحال است طرفداران خود که آن را بیشتر شبیه به یک "خطبه" از یک کمدی خاص است.

این ویدئو با عنوان 8:46 بعد از چند دقیقه مامور درک چوین زانو در Floyd گردن قبل از درگذشت او منتشر شد در Netflix بکشد است یک شوخی کانال یوتیوب در روز پنج شنبه (11 ژوئن).

در زیر تصویری وجود دارد که یک پیام از Chappelle گفت: "به طور معمول من نمی خواهد به شما نشان می دهد برخی از[چیزی] بنابراین تصفیه شده, من امیدوارم که شما را در درک."

Chappelle ویژگی های خاص برخی از جوک است اما بیشتر یک مونولوگ در مورد Floyd the Black Lives Matter تظاهرات و دیگر آفریقایی-آمریکایی است که فوت کرده اند در دست پلیس است.

در طول زمان خود را در مرحله Chappelle بازگشت به هشت دقیقه و 46 ثانیه است. "من نمی تونم که تعدادی از سر من بود زیرا من در زمان تولد در شناسنامه من," او می گوید. "من متولد شد و در 8:46 صبح و آنها به کشته شدن این n**** * * * در 8 دقیقه و 46 ثانیه است."

او همچنین در پاسخ به منتقدان که گفته اند فلوید یک مشکل قهرمان به دلیل سابقه کیفری. "ما نمی را انتخاب کنید او را به عنوان یک قهرمان شما می گوید:" Chappelle.

"آنها او را کشتند و این درست نیست پس او مرد. ما از جان گذشته برای قهرمانان در جامعه هر n**** چه کسی زنده می ماند این کابوس من است goddamn قهرمان است."

این ویدئو باعث یک واکنش در رسانه های اجتماعی با یک فن به tweeting: "هیچ چیز Chappelle تا به حال انجام شده است تا کنون آمار من سخت تر از آن است. و می خندد شد و چند دور بین. توسط طراحی خود را. آره ما می توانید نرم افزار یک شوخی در اینجا وجود دارد اما ain't s*** خنده دار در مورد این."

دیگری نوشت: "Dave Chappelle پیشرفته است او حتی نمی باید به یک شوخی و.. مردم را فقط به او گوش دهید بحث جدی s***."

"Dave Chappelle یکی از یک نوع گرامی او" اضافه شده یک سوم. "شما می توانید شنیدن درد در صدای او صحبت کردن در مورد جورج فلوید."

بسیاری از مشاهیر آوازی است در مورد نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا و انگلستان پس از مرگ فلوید و پس از آن سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در سراسر جهان است.

Stormzy متعهد به اهدای £10m در طول دهه آینده به سازمان های خیریه و حرکات مقابله با نابرابری نژادی و عدالت و اصلاحات و توانمندسازی در انگلستان است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن