Rishi Sunak اضطراری مینی بودجه: چه مالیات بر ارزش افزوده تخفیف معنی برای هتل ها و سینماها و جاذبه ؟

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد یک قایق از اقدامات در چهار شنبه 8 ژوئیه طراحی شده برای راه اندازی مجدد اقتصاد بر

توسط FARDAALEFBA در 19 تیر 1399

صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد یک قایق از اقدامات در چهار شنبه 8 ژوئیه طراحی شده برای راه اندازی مجدد اقتصاد بریتانیا و مردم با استفاده از مهمان نوازی و خدمات گردشگری دوباره.

اگر چه مستند-کاهش اقدامات اجازه بازگشایی, میخانه ها, رستوران ها, هتل ها, B&Bs, گالری های هنری, سینما و دیگر مهمان نوازی جاذبه های از 4 جولای – دولت هنوز نگران کمبود مصرف کننده اعتماد به نفس در Covid-19-اقدامات امنیتی.

آقای Sunak گفت: مجلس عوام در موقع ناهار: "من می دانم که مردم با احتیاط در مورد بیرون رفتن اما ما نمی خواهد که لغو این محدودیت اگر ما نمی فکر می کنم ما می تواند انجام این کار با خیال راحت."

او توضیح داد هتلداری و گردشگری دو از "سخت ترین ضربه بخش" در طول همه گیر شد اما برخی از بزرگترین کارفرمایان در سراسر کشور; 1.4 m کارگران شده اند furloughed در این بخش بالاترین از هر صنعت است. "اقتصاد ما متکی بر مصرف به خصوص اجتماعی, مصرف," او اضافه شده است.

در تلاش برای تشویق مشتریان به استفاده از این خدمات در طول تابستان Mr Sunak اجرا کرده است یک کاهش در مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) موثر از چهارشنبه آینده (15 جولای).

این به چه معنی است ؟

مالیات بر ارزش افزوده در مهمان نوازی و گردشگری است و در حال حاضر در شارژ 20 درصد اما برای شش ماه آینده این خواهد بود به کاهش پنج درصد در مواد غذایی اقامتی و جاذبه های.

از بعد از چهارشنبه تا 12 ژانویه 2021 آقای Sunak گفت: این اقدام می توانست به مناطق زیر هزینه های مصرف کننده: غذا خوردن در یا غذای آماده مواد غذایی از رستوران ها و کافه ها و بارها اقامت در هتل ها, B&Bs, کمپینگ و کاروان سایت.

و همچنین به عنوان ورود به جاذبه های مانند سینما و پارک و باغ وحش و بیشتر آن شده بودند.

اگر چه مالیات بر ارزش افزوده قطع خواهد شد نمی شود به الکل خدمت در میخانه ها و یا رستوران.

"این است که چهار میلیارد پوند کاتالیزور برای مهمان نوازی و گردشگری با بهره گیری بیش از 150 ، 000 کسب و کار و مصرف کنندگان در همه جا – از همه کمک به حفاظت از 2.4 متر مشاغل," او به این نتیجه رسیدند.

اندازه گیری در حال حاضر شده است به نام برای مهمان نوازی و سازمان های تجاری از جمله UKHospitality انگلیسی آبجو و میخانه انجمن و کمپین واقعی آل که همه امضا نامه ای مشترک به صدراعظم قبل از شنبه را به عهده گرفت.

آن را به نام برای مالیات بر ارزش افزوده کاهش به پنج درصد – استفاده از مواد غذایی و نوشیدنی, محل اقامت و مکان های توریستی. در یک بیانیه مشترک تجارت در بدن گفت: "اشتغال, درآمد و ارزش های اجتماعی برای جوامع ارائه شده توسط بارها حیاتی خواهد بود به بهبود اقتصاد ما به عنوان ما بازگشت به حالت عادی با فاصله اقدامات در محل مشتریان کمتر و هزینه های بالاتر را به شدت تحت تاثیر سودآوری و بقا چشم انداز کسب و کار مهمان نوازی."

چه مالیات بر ارزش افزوده ؟

مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) است که مالیات وضع شده بر فروش کالا و خدمات در انگلستان است. آن است که یک نوع سنتی از مالیات (اعمال خود را payslip از کارفرمای خود) اما یکی این است که بر اساس مصرف به آن اضافه شده است به مواردی است که مردم از خرید.

آن نیز شناخته شده به عنوان یک مالیات غیر مستقیم به دلیل آن است که گرفته شده به طور مستقیم توسط دولت بلکه توسط کسب و کار به نمایندگی از دولت است.

اکثر کالا و خدمات در انگلستان مانند هتل ها بلیط سینما و پارک را به عنوان یک استاندارد مالیات بر ارزش افزوده شارژ از 20 درصد است. تنها برخی از آنها به طور معمول کاهش می یابد و پنج درصد (برای مثال کودکان صندلی ماشین و یا صرفه جویی در انرژی و مواد در خانه).

مواردی که هیچ مالیات بر ارزش افزوده شامل کودکان و تمبر و اکثر مواد غذایی – آیتم های در نظر گرفته ملزومات (بدون مالیات بر ارزش افزوده است که متهم در دشت بیسکویت یا کیک زمانی که شکلات اضافه شده است آن را تبدیل به یک لوکس است و موضوع را به مالیات بر ارزش افزوده).

وقتی کسی به شما اتهامات عنوان شده علیه مالیات بر ارزش افزوده آنها را چند برابر قیمت فروش خود را با نرخ مالیات بر ارزش افزوده برای محاسبه مقدار مالیات بر ارزش افزوده را به اتهام. آنها سپس اضافه کردن این به قیمت فروش به شما قیمت شما در واقع پرداخت این است که به نام "ناخالص' قیمت.

در حال حاضر مالیات بر ارزش افزوده در انگلستان اضافه شده است قبل از نقطه معامله – پس از آن که شامل هزینه آیتم شما در حال خرید. هیچ مالیاتی اضافه شده است هنگامی که شما پرداخت (بر خلاف برخی از کشورهای دیگر).

گاهی اوقات شما خواهد شد مالیات بر ارزش افزوده در یک خط جداگانه در قبض خود را و یا فاکتور این به این معنا نیست شما پرداخت اضافی آن را فقط نشان می دهد که چقدر از قیمت مالیاتی است.

چگونه می شود این تخفیف مالیات بر ارزش افزوده کار می کند ؟

راهنمایی در وب سایت دولت می گوید: "راهنمایی بیشتر در محدوده این امداد رسانی منتشر خواهد شد توسط HMRC در روزهای آینده." این شامل راهنمایی در مورد چگونگی کسب و کار می تواند پیاده سازی تغییرات و آنچه مصرف کنندگان می توانید انتظار برای دیدن.

اما از آن است که به احتمال زیاد مشتریان فقط برای دیدن تاثیر مستقیم بر هزینه خدمات – منجر به کاهش قیمت.

برای خدماتی مانند هتل یک گزارش Ernst & Youngتایید مالیات بر ارزش افزوده باید جلوتر پیش از ارائه خدمات – پس از آن است که به احتمال زیاد هزینه خواهد شد کاهش می یابد برای مهمانان.

و جاذبه های که در آن مردم در حال خرید, بلیط, هزینه بلیط ارزان تر خواهد بود.

لوک دیویس مدیر عامل شرکت IW سرمایه می گوید مستقل: "این دوره شده است و فوق العاده به چالش کشیدن برای هر بخش از کسب و کار و به خصوص بخش مهمان نوازی که در آن بسیاری از کسب و کار با تکیه بر فضاهای بسته بندی شده را بیشتر سفارشی.

"امروز اطلاعیه خواهد آمد به عنوان یک افزایش خوش آمدید به این بخش به عنوان تشویق مردم و مشتریان است که بسیار آگاهانه از منابع مالی خود را به بازگشت به بارها و رستوران ها."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب