ماسک صورت: شما باید آنها را بشویید و یا پرتاب آنها را دور ؟

در 11 ماه مه دولت بریتانیا در نهایت به دنبال در قدم به قدم از دیگر ملت ها و توصیه پوشیدن "پوشش صورت" زمانی که

توسط FARDAALEFBA در 3 تیر 1399

در 11 ماه مه دولت بریتانیا در نهایت به دنبال در قدم به قدم از دیگر ملت ها و توصیه پوشیدن "پوشش صورت" زمانی که در فضاهای سربسته مانند رفتن به سوپر مارکت و یا با استفاده از حمل و نقل عمومی.

همانطور که از 15 ژوئن پوشیدن پوشش صورت اجباری شد در حمل و نقل عمومی.

جدید مشاوره گوید: "اگر شما می توانید پوشیدن چهره و پوشش در یک فضای محصور در خشکی که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نمی باشد و که در آن شما را به تماس با مردم شما به طور معمول نه ملاقات. این است که مناسب ترین برای دوره های کوتاه مدت در داخل خانه در مناطق شلوغ به عنوان مثال در حمل و نقل عمومی و یا در برخی از مغازه ها.

"شواهد نشان می دهد که پوشیدن صورت پوشش محافظت نمی کند شما. اگر شما در حال آلوده اما هنوز در حال توسعه علائم آن ممکن است به ارائه برخی از حفاظت برای دیگران شما را به تماس با."

دولت با استفاده از اصطلاح "صورت پوشش" به جای "ماسک" به دلیل آن را مشتاق مشتاق به تمایز بین سابق و "فولاد ماسک یا ماسک استفاده توسط بهداشت و درمان و دیگر کارگران به عنوان بخشی از تجهیزات حفاظت شخصی. این باید همچنان محفوظ است برای کسانی که به آنها نیاز به محافظت در برابر خطرات در محيط کار است."

این دستورالعمل نشان می دهد چهره خود را پوشانده اند در صفحه اصلی به جای. اما آنچه شما باید انجام دهید برای اطمینان هر صورت پوشش شما با استفاده از امن و موثر است ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

چگونه شما پوشیدن پوشش چهره "به درستی"?

دولت مشاوره متحده شما باید با استفاده از پوشش صورت "درست". عنصر کلیدی است برای اطمینان حاصل شود که هر آنچه که شما با استفاده از به طور کامل پوشش بینی و دهان خود را در حالی که اجازه می دهد تا شما به راحتی تنفس و برای شستن دست های خود را قبل از قرار دادن آن و یا مصرف آن را خاموش.

اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی یا دهان در همه زمان ها و لمس نیست جلوی صورت پوشش یا بخشی از صورت را پوشش شده است که در تماس با دهان و بینی خود را. پس از حذف مطمئن شوید که شما پاک کردن هر سطح به صورت پوشش را لمس کرده است.

این دستورالعمل همچنین دولت است که پوشش صورت استفاده باید توسط کودکان با سن کمتر از دو و یا کسانی که ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به "مدیریت آنها را به درستی"; برای مثال کودکان دبستانی که تنهاست و یا کسانی که در حال حاضر شرایط تنفسی.

چه کار کنم با یک بار مصرف ،

یک ماسک یکبار مصرف طراحی شده است مورد استفاده قرار گیرد یک بار نه چند بار – نمی شود وسوسه به استفاده مجدد از آن است. شما باید با استفاده از این نوع ماسک یک بار قبل از پرتاب آن را دور و همچنین باید از آن دور اگر آن را می شود در همه مرطوب, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

قبل از قرار دادن یکی در شستن دست های خود را برای اولین بار و بررسی کنید که آیا وجود دارد هر سوراخ و یا اشک در ماسک هنگامی که شما آن را از بسته بندی خود را. ترین ماسک یکبار مصرف را بالا و پایین – بالا سمت است که سفت و همینطور لبه طراحی شده به قالب در اطراف بینی خود را.

نیز وجود دارد یک جبهه و پشت به ترین ماسک یکبار مصرف: این رنگ جانبی است که معمولا جلو و باید به دور از شما. زمانی که اتصال به ماسک یا روابط و یا حلقه ای که در اطراف گوش خود را, اطمینان وجود دارد که هیچ شکاف بین ماسک و صورت خود را با فشار دادن و همینطور بالا قطعه پس از آن شکل در اطراف بینی خود را.

سعی کنید به دست زدن ماسک در حالی که با پوشیدن آن و اگر شما را شستن دست های خود و یا استفاده از دست sanitiser پس از آن. هنگامی که از بین بردن, ماسک, سعی کنید به لمس مقابل آن – با استفاده از روابط به جای. پرتاب آن را در یک بن بسته و شما حدس زده آن دستان خود را بشویید.

چه کار کنم با استفاده مجدد ماسک یا پوشش?

اگر شما هر نوع قابل استفاده مجدد ماسک یا پوشش, پوشیدن آن تنها نیمی از نبرد – همچنین شما می توانید آن را بشویید.

توصیه های متفاوت در مورد چگونه اغلب شما باید انجام دهید این است. در حالی که رادیو فردا می نویسد: "خود را ماسک صورت باید شسته شود حداقل یک بار در روز. ما نمی توانیم این به اندازه کافی استرس," دولت انگلستان مشاوره به سادگی بیان می کند شما باید آن را بشویید "به طور منظم". در ضمن کیت Grusich یک سخنگوی مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) می گوید که این فرکانس که با آن شما شستن صورت پوشش باید وابسته به چگونه اغلب شما آن را می پوشند.

Infinite کاربر نشان می دهد چگونه به یک ماسک صورت با استفاده از جوراب.mp4

"اگر شما فقط گاه به گاه سفر به داروخانه ها و سوپر مارکت هفتگی شستشو مناسب باید به عنوان طولانی به عنوان ماسک نیست مشخصه خاکی," او گفت: GQ. "اگر آن را آلوده و یا اگر شما شده است در اطراف کسی که با تایید و یا مشکوک Covid-19 صورت پوشش شسته شود باید بلافاصله پس از استفاده."

هنگامی که شما حذف چهره خود را پوشش دولت توصیه ذخیره سازی آن را در یک کیسه پلاستیکی تا زمانی که شما باید یک فرصت به آن را بشویید و از شستن دست های خود را پس از استفاده. این پوشش می تواند با دیگر لباس های شسته شده خود را با استفاده از مواد شوینده معمولی. اما چه درجه حرارت برای شستن آن ، با توجه به CDC شما باید با استفاده از "گرمترین مناسب آب تنظیم و خشک اقلام به طور کامل". داغ شستشو توصیه می شود پس از 60 درجه یا بالاتر است.

چه می توانم استفاده به عنوان یک چهره پوشش?

اگر شما یک ماسک واقعی دولت دستورالعمل دولت است که "می توان آن را به عنوان ساده به عنوان یک روسری یا دستمال که روابط پشت سر".

آنها همچنین راه های در ساخت چهره خود را پوشش از یک تی شرت یا مربع از پارچه های پنبه ای. دیگران باید نشان داد که چگونه شما می توانید تبدیل جوراب به یک ماسک صورت با استفاده از فقط چند روش ساده کاهش است. ببینید ما راهنمای خود را ساخت ماسک صورت در اینجا.

با توجه به مطالعه انجام شده توسط محققان دانشگاه شیکاگو و آزمایشگاه ملی آرگون در ایلینویز موثر ترین مواد برای پوشش صورت است که یک ورق محکم بافته شده پنبه به علاوه دو ورق نوعی پارچه ابریشمی ساخته شده از پلی استر و اسپندکس. این ترکیب یافت می شد برای فیلتر کردن 80 تا 99 درصد از ذرات بسته به اندازه خود.

این تیم پیشنهاد این ترکیبی بود که در رقابت با N95 ماسک های مورد استفاده توسط متخصصان پزشکی. محکم بافته شده از پنبه و ابریشم طبیعی یا جامه فلانل یا پشمی نیز به خوبی کار می کرد.

اما اگر شما دسترسی به انواع مواد ساده پنبه به خوبی کار می کند به عنوان یک چهره پوشش مواد ارائه میدهد و برخی از تصفیه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب