Ricky Gervais نشان می دهد این دفتر خواهد بود ساخته شده متفاوت در حال حاضر: “مردم باید خود را از دست داد حس طنز و زمینه’

Ricky Gervais ادعا کرده است این دفتر ممکن است ساخته شده است متفاوت امروز به دلیل “بی بی سی باید بیشتر و بیشتر مراقب باشید”.

آمار طنزهای که زد برای 14 قسمت از سال 2001 تا 2003 دیدم Gervais بازی چپ دست و توهین آمیز مدیر دفتر دیوید برنت و کمک به راه اندازی یک موج از “انقباض غیر ارادی ماهیچه کمدی”.

در مصاحبه ای با بار رادیو, Gervais ادعا کرد که پخش “آیا نگرانی در مورد برخی از افراد و جوک, حتی اگر آنها به وضوح مضحک و ما خنده شد در این دلقک بودن ناراحت کننده در اطراف تفاوت”.

“این نشان می دهد در مورد همه چیز,” او اضافه شده است. “آن را در مورد تفاوت آن در مورد جنسیت و نژاد و تمام چیزهایی است که مردم از ترس حتی به بحث گذاشته شود و یا صحبت در مورد در حال حاضر در مورد آنها می گویند چیزی اشتباه است و آنها لغو شود.”

“من فکر می کنم اگر این که از قرار معلوم در حال حاضر برخی از افراد خود را از دست داد حس طنز و زمینه.”

نظرات آمده در میان گسترده تر اجتماعی و بحث و گفتگو در مورد به اصطلاح انصراف از فرهنگ است. در اوایل این هفته تعدادی از دانشگاهیان و نویسندگان از جمله جی کی رولینگ, مارگارت اتوود و چامسکی امضا نامه ای سرگشاده نخوری اتهام فرهنگ عمومی بشود و دفاع از حق خود به آزادی بیان است.

در این نامه آمده است تحت انتقاد خود را برای ضمنی ارتباط با رولینگ نظرات اخیر ساخته شده در رسانه های اجتماعی که به طور گسترده ای شده است به نام “transphobic” به عنوان به خوبی به عنوان آن تلفیق از پاسخگویی با خاموش کردن.

در حالی که Gervais اظهار داشت در رادیو است که وجود دارد “خشم اوباش که همه چیز را خارج از چارچوب” او استدلال کرد که آزادی بیان بود نه همان انتقاد-آزادی بیان است.

“برخی از مردم فکر می کنم آزادی بیان یعنی من باید قادر به می گویند هر چیزی را بدون عواقب,” او گفت:, “و این به آن معنا نیست که.”

پرسید که آیا او “لغو ضد”, Gervais گفت: “من نه لغو-اثبات من فقط اهمیتی نمی دهند.

“من لغو اثبات این معنا است که من به اندازه کافی پول [در حال حاضر]. اگر آنها شروع به گرفتن همه چیز به عقب پس از آن من می خواهم نگران باشید.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>