اوله گونار Solskjaer hails 'دستاورد بزرگ' پس از منچستر یونایتد برنده 'مینی مسابقات' به صورت بالا-چهار نقطه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اوله گونار Solskjaer مورد ستایش قرار داد تیم خود ثبات و بهبود پس از منچستر یونایتد مسجل بالا-چهار پایان در روز پایانی فصل لیگ برتر.

2-0 برنده شدن در شهر لستر را دیدم شیاطین سرخ را, سوم, نقطه, فقط جلوتر از چلسی با روباه داشتن را با انجام پنجم و بیستم لیگ برتر با وجود داشتن شده است سوم زمانی که فوتبال از سر گرفته شد در ماه ژوئن.

ایالات مدیر با اشاره به این تیم بهبود پس از راه اندازی مجدد و مقایسه فرکانس از بازی ها به رقابت های جام حذفی به جای معمول هفتگی لیگ فرمت.

"پسران انجام می شود یک دستاورد بزرگ است. که در آن ما قبلا در این فصل به پایان سوم فوق العاده است," او گفت: آسمان ورزشی.

"ما می خواهم به یاد بگیرند که برای برنده شدن در بازی های مثل این است که ما نیاز به یک نتیجه در.

"این مانند یک مینی مسابقات در راه اندازی مجدد و آن را به نظر می رسد مانند آن را ما خسته و پایه دار نه همان است که ما شده ایم در اوایل, اما ما تا به حال برای گرفتن [تا] بسیاری از نقاط و بسیاری از اهداف و ما آن را انجام داده ام."

در اجرا از نتایج که دیده است ایران را به یک آرزو لیگ قهرمانان نقطه Solskjaer گفت: این تنها چیزی است که انتظار می رود از این باشگاه است.

رئیس همچنین پیشنهاد بهبود بیشتر مورد نیاز خواهد بود بعد از مدت ها و چرخش در این فصل در لیگ اروپا که در آن پشتیبان گیری و جوانان را به حال شانس خود را برای درخشش ممکن است به عنوان مکرر.

"من فکر می کنم که پسران به دنبال بیشتر شبیه به یک ایالات تیم [پخش] ایالات متحده در راه است. ما می تواند به عقب نشسته و استراحت و تلاش برای رسم اما آن را در DNA ما بنابراین ما فقط رفته برای آن است.

"[لیگ قهرمانان اروپا] به معنی مخالفت بهتر و بزرگتر ها در سال آینده. ما نیاز به گام آن را قطعا به دلیل اواسط هفته شما رو به رفتن خود را با بهترین تیم.

برونو فرناندز از منچستر یونایتد را جشن می گیرد (گتی ایماژ)

"این سال ما استراحت بازیکنان در لیگ اروپا داده می شود دقیقه به جوان دهندگان پس از آن سنگ پله – شما رو به نازی و قوی تر.

به این منظور مدیر خواسته شده بود در مورد تابستان recruitments و اینکه آیا ایران نیاز به صرف با لیگ قهرمانان پول در حال حاضر به ورودی.

Solskjaer همچنین اذعان کرد که این باشگاه در سلسله مراتب آگاه هستند از آنچه که او درخواست کرده است در نظر پیشرفت اما متوقف کوتاه نشان می دهد چه میزان از هزینه های آنها می خواهم به دنبال در.

"این که طرف دیگر از لیگ قهرمانان. این باشگاه می دانم آنچه که من احساس می کنم ما نیاز دارند و ما سعی خواهیم کرد به آن را دنبال کنند."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب