Hayden Panettiere آدرس های گذشته به اتهام سوء استفاده داخلی پس از دوست پسر سابق دستگیر شدند: "امید من داستان را توانمند سازی دیگران

Hayden Panettiere به اشتراک گذاشته است شماره تلفن برای استفاده داخلی تدریس خصوصی در خانه و گفت که او امیدوار ا

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

Hayden Panettiere به اشتراک گذاشته است شماره تلفن برای استفاده داخلی تدریس خصوصی در خانه و گفت که او امیدوار است به "توانمند سازی دیگران" بعد از او را دوست پسر سابق برایان Hickerson دستگیر شد و به اتهام جنایت حمله.

روز جمعه به مردم گزارش داد که Hickerson دستگیر شده بود در چندین اتهام از جمله چهار اتهام صدمه بدنی یک مرد متاهل/cohabitant دو اتهام حمله و تهدید آمیز یک شاهد. او در حال حاضر در بازداشت است و برگزار می شود در $320,000 وثیقه یک سخنگوی لس آنجلس کلانتر تایید نمایید.

گزارش زیر از Hickerson بازداشت این قهرمانان ستاره خطاب به اتهام سوء استفاده در طول سال-and-a-half-ارتباط طولانی در یک بیانیه مشترک به توییتر.

"من آینده رو به جلو با حقیقت در مورد آنچه برای من اتفاق افتاد با این امید که داستان من را توانمند سازی دیگران در روابط سوء استفاده به کمک آنها نیاز و شایسته" 30 سال نوشت. "من آماده ام برای انجام بخشی از من را به مطمئن شوید که این مرد هرگز لطمه می زند و هر کسی دوباره.

"من سپاسگزار برای حمایت سیستم که به من کمک کرد پیدا کردن شجاعت برای به دست آوردن صدای من و زندگی من است."

Panettiere متصل آنلاین لینک و شماره تلفن به سوء استفاده hotline نتیجه رسید: "شما تنها نیستید."

در یک بیانیه مشترک با مردم, Panettiere وکیل گفت که او تا به حال "آغاز روند بازگشت به زندگی" پس از "درد و رنج برای سال ها به عنوان قربانی روحی و روانی و عاطفی و جسمی شدید سوء استفاده".

"هیدن پیدا کرده است قدرت و شجاعت برای به اشتراک گذاشتن حقیقت در مورد سوء استفاده و آزار دهنده و او در نظر دارد برای کمک به دادستان برای دیدن است که در خدمت عدالت است. به عنوان یک بازمانده او به رسمیت می شناسد که او دشوار سفر از شفا به تازگی آغاز شده است" این بیانیه می خواند.

دستگیری پس از Panettiere ثبت سفارش محدود در برابر Hickerson این هفته پنج ماه بعد از او دستگیر شد Jackson, وایومینگ و شارژ با باتری داخلی و مداخله پلیس با توجه به مردم. Hickerson التماس کرد گناه نیست به شارژ.

شما می توانید تماس ملی خط تلفن برای تجاوز به عنف و سوء استفاده جنسی ارائه شده توسط بحران تجاوز در جنوب لندن با تماس 0808 802 9999. خط تلفن باز است بین 12 و 2.30 ساعت و 7 و 9.30 ساعت در هر روز از سال است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب