کوئنتین تارانتینو طرفداران تماس برای مدیر نهایی فیلم بیل را بکش 3: ‘آن را ‘زمان’

Kill Bill طرفداران خواستار کوئنتین تارانتینو را به یک سوم فیلم – و آنها می دانند که دقیقا چه چیزی را باید در تمرکز.

2003 فیلم مجموعه خود را برای یک آینده قسط در یکی از صحنه های اول. پس از عروس (اوما تورمن) جان Vernita سبز (Vivicia فاکس) او متوجه دختر جوان او را شاهد همه چیز است.

عروس, آشنایی با جاذبه چه دختر را دیده است می گوید: “این هدف من نیست برای انجام این کار در مقابل شما. برای من که متاسفم. اما شما می توانید از کلمه من برای آن مادر خود را به آن در آینده. هنگامی که شما رشد می کنند, اگر شما هنوز هم می خام در مورد آن منتظر می مونم.”

تارانتینو همیشه اشاره کرد که یک سوم تفرج – پس از سال 2004 را Kill Bill Vol 2 – می توانید ببینید یک نسخه سبز دختر را در تورمن شخصیت.

اما با هر فیلم جدید به نظر می رسید کمتر احتمال دارد با توجه به تارانتینو ساخته شده است که هیچ سری از این واقعیت که او می خواهد به بازنشسته پس از ساخت 10 فیلم. اگر او به میله های این فیلم بعدی خود را آخرین.

با وجود این طرفداران نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که پس از 17 سال, سبز, دختر خواهد بود آماده به عروس.

در یک صدای جیر جیر است که آیا دور در رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه (9 جولای) جسی مک لارن نوشت: “این 17 سال بعد. زمان برای این عاقبت.”


فقط در سال گذشته تارانتینو گفت: Happy Sad اشتباه پادکست: “من و اوما باید در مورد آن صحبت کردیم به تازگی رک و پوست کنده به شما حقیقت را بگویید. من در مورد آن کمی بیشتر است. ما صحبت کردن در مورد آن به معنای واقعی کلمه در هفته گذشته. اگر هر یک از فیلم قرار بود به بهار از دیگر من این خواهد بود یک سوم بیل را بکش.”

تارانتینو در تازه ترین فیلم Once Upon a Time in Hollywoodبود که خود بزرگترین ضربه است. آن فروش $374.3 m (£297m) در جهانی box office و برنده دو اسکار از جمله بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای براد پیت.

یک نظریه اخیر در مورد این فیلم پیشنهاد کرد که لئوناردو دی کاپریو شخصیت بازیگر ریک دالتون بود که در یک بازی خیلی بد نقش Calvin Candie در سال 2012 فیلم Django Unchained.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید