10 بزرگترین AC/DC آهنگ ها از Whole Lotta روزی به عقب در

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 5 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Forty سال پیش تا امروز افسانه ای AC/DC آلبوم بازگشت در سیاه و سفید منتشر شد – بود و بسیاری در آن است. برای یک چیز, این گروه اولین آلبوم خود را با جدید خواننده برایان جانسون بود که جایگزین Bon Scott پس از مرگ نابهنگام فقط چند ماه قبلا. عذاب تجار پیش بینی کرد که این گروه هرگز بازیابی از این به ظاهر انسانی اما خود effacing شخص ثابت می شود الهام گرفته از انتخاب. پشت در, سیاه شد یک پیروزی نقطه شروع برای بسیاری که آمده بود در hard rock و heavy metal.

اغلب typecast به عنوان مشت کردن کودکان, اما اغلب lyrically درخشان, AC/DC نیست tinkered بیش از حد با فرمول برنده قبل یا پس از بازگشت در سیاه و سفید. مغز متفکر گروه را ضرب و شتم قلب مالکوم جوان و لنگر توسط اسکات و جانسون yelping خواننده AC/DC بزرگ بخش ریتم مجاز Angus Young مهار کامل به چماق زدن شنوندگان با انگشت خود-خرد تکنوازی در نتیجه خام اولیه تستوسترون-سوخت راک اند رول که در آن یافت می شود درست metier در یک محیط زندگی می کنند. اما همه چیز انجام شده است با نمایی شوخ طبعی و عشق خود را از هنر و به عنوان آلیس کوپر گفت: "اگر آنها هر گونه پیچیده تر آنها را از دست خود را به لبه. به مناسبت سالگرد 40 از پشت در سیاه و سفید این است که من انتخاب AC/DC بزرگترین آهنگ.

10) "Hells Bells" – Back in Black, 1980
یک 2000lb bell tolls برای Bon Scott با عنوان "Hells Bells" باز می شود مهم ترین آلبوم های AC/DC, حرفه ای, و آن را یک دقیقه کامل و نیم تا Brian Johnson جیغ زدن شنیده است برای اولین بار در یک AC/DC رکورد. Unfazed توسط یکی از Angus Young بزرگترین ریف Johnson بلافاصله مجموعه یک نشانگر ("من می آیم" در like a hurricane") و هر گونه شک و تردید است که او نمی تواند آن را قطع در حال زدوده قبل از این آهنگ epic نتیجه گیری.

9) "این یک راه طولانی به بالا (If You Wanna Rock 'n' Roll)" – T. N. T., 1975
بسیاری از اعمال را اهل indignities آنها را تحمل کرده اند تراورس مسیر سنگی از موسیقی کسب و کار – اما این تنها مثال من فکر می کنم که دارای نشاط بخشی skirl از bagpipes. و این اشاره به AC/DC اسکاتلند از ریشه مش درخشان با جوان برادران دوقلو گیتار در یک جزئی تک ضربه که بسیاری از انگلستان طرفداران مقدمه اول به گروه.

8) "برای کسانی که در مورد به سنگ (ما به شما درود می فرستم)" – For Those About to Rock, 1981
"برای کسانی که در مورد به سنگ" به معنای واقعی کلمه می افزاید: توپ به گروه آرسنال اما این هیچ حیله. این صاعقه وار کرنش عمدی بود و بسیار تلاش موفق به نوشتن زنده showstopper بر. آن را مدتها پیش به دست آورده final encore وضعیت و عنوان تبدیل به یک catch-all برای کل سبک راک.

7) "You Shook Me All Night Long" – Back in Black, 1980
برایان جانسون داشتن زحمت گذشت استماع به عنوان گروه جدید خواننده خود را در شیوه ای بی نظیر (او می تواند یافت نمی شود در زمان مقرر به عنوان او پایین بازی استخر با همسفران) وظیفه بود توسط برادر جوان به آمده تا با برخی از اشعار خود را قریب الوقوع آلبوم. بنابراین او نوشت: "You Shook Me All Night Long" به مقصد برای تبدیل شدن به ناب AC/DC ورزشگاه سرود و به لحاظ جنسی بی شرمانه به عنوان هر چیزی که Bon Scott خود را می گذراند.

6) "سوار بر" – Dirty Deeds Done Dirt Cheap, 1976
این شکوه آهسته بلوز آهنگ یادآور اولیه رایگان, دلپذیر, AC/DC گوش-خونریزی استاندارد و نزدیک به یک تصنیف که آنها تا به حال آمد. "سوار بر" می یابد Bon Scott تأمل در تنهایی از خود الکل خیس, راک اند رول, شیوه زندگی یک روح-تحمل ظالمانه درک عمیق برش پر از پشیمانی برای یک زندگی همیشه به خوبی زندگی می کردند.

AC/DC در سال 1977 (رکس امکانات)

5) "Thunderstruck" – لبه تیغ, 1990
افتخارات در عين دهه هشتاد نیست بهترین دهه برای AC/DC, اما آنها باز دهه نود با قصد. "Thunderstruck" بر اساس یک حادثه و هنگامی که یک هواپیما با Angus Young پردازنده گرفتار شد در یک رعد و برق, تبدیل ساعت به عقب با کمال سهولت با آنگوس را قادر مطلق arpeggios این thumping شیار و فوتبال تراس شعار اثبات غیر قابل مقاومت.

4) "Whole Lotta روزی" – Let There Be Rock, 1977
به عنوان unrepentantly non-PC-به عنوان آنها می آیند بن اسکات ode to a plus-اندازه گرفتن با آنها او تا به حال یک شب ایستاده باقی می ماند بالا در لیست AC/DC طرفداران' مورد علاقه های شما. مانند بسیاری از AC/DC آهنگ ها, آن تشکیل شده بود با یک چشم بر روی آن زندگی می کنند اصلی و بر این اساس گلاسکو آپولو نسخه از سال 1978 را اگر شما می خواهید خون شما آن را کردم حتی بهتر از اصل.

3) "Let There Be Rock" – Let There Be Rock, 1977
هرگز ترس به چالش گاو مقدس و نشان می دهد که خود شعر می تواند بسیار بیشتر از جنسی کنایه, Bon Scott اقتباس از داستان آفرینش برای پسران بسیار خود را در چگونه روح القدس از راک اند رول آمد. "اجازه دهید وجود داشته باشد درامز/ اجازه دهید وجود داشته باشد گیتار/ Let there be rock," لیسه اسکات. آمین به آن است.


2) "بزرگراه به جهنم" – Highway to Hell, 1979
Bon Scott آخرین آلبوم ثابت می شود AC/DC بین المللی دستیابی به موفقیت با Mutt Lange تولید کننده بسیاری از لبه های خشن از قبل ثبت شده است. این گروه خام اولیه قدرت باقی مانده است اما, و این آلبوم حصيري با هیولا ریف. افسانه ای عنوان مسیر باقی مانده قطعی زندگی در جاده ها, سرود با افتتاح آن ریف یکی از قابل تشخیص و بزرگترین در راک تاریخ است.

1) "در سیاه" – Back in Black, 1980
عنوان آهنگ از گروه بزرگترین آلبوم هر دو ادای احترام اتصالات به Bon Scott ("فراموش نعش کش چون من هرگز نمی میرند") و توجهی بیانیه از قصد. یاد باز ریف و زیبا و بی شتاب شیار درایو "در سیاه" و این آهنگ که در آن برایان جانسون که به قلم عاطفی شعر واقعا طول می کشد در اختیار داشتن مشعل که یک بار متعلق به Bon Scott.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب