شاهزاده خانم آن پس به نام کسی احمق ترین فرد پس از فراموش کردن به روشن کردن میکروفن خاموش

شاهزاده خانم آن پس از توصیف یک عضو از کمیته های المپیک لندن به عنوان "احمقانه ترین در جهان ورزش" غافل که او می

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

شاهزاده خانم آن پس از توصیف یک عضو از کمیته های المپیک لندن به عنوان "احمقانه ترین در جهان ورزش" غافل که او میکروفون هنوز روشن بود در آن زمان می گوید: Sebastian Coe.

به افتخار شاهزاده خانم سلطنتی آینده 70 تولد در 15 اوت ITV تولید یک فیلم مستند با عنوان آن: شاهزاده خانم سلطنتی در 70.

چند نفر از افراد که می دانند ملکه دختر تنها پرداخت ادای احترام به او در این فیلم از جمله کو که ریاست کمیته سازماندهی برای بازی های المپیک 2012 لندن.

در این مستند کو به یاد می آورد کار با شاهزاده خانم آن در طول بازی های المپیک دومی که رئیس جمهور از المپیک و فدراسیون های سابق المپیک.

جهان پهلوانی رئیس جمهور صحبت در مورد زمانی که او و سلطنتی بودند و صحبت با اعضای لندن بازی های المپیک کمیته.

"من به یاد داشته باشید پس از یک جای بلند نفس interjection توسط یکی از اعضای کمیته او در واقع فراموش شده به نوبه خود میکروفون خاموش" کو گفت توصیف این حادثه به عنوان یکی از "مورد علاقه لحظات".

"او موفق به مطلق جاویدان کلمات:" من فکر می کنم این فرد احتمالا احمقانه ترین فرد در جهان ورزش است.' و این تکرار در اطراف اتاق."

با توجه به کو در حالی که شخص دیگری ممکن است cringed در اشتباه خود شاهزاده خانم آنه خود را حفظ خونسردی و "هرگز flinched".

"آن را به عنوان هر چند آن را هرگز اتفاق افتاده است و ما فقط نقل مکان کرد و در" او گفت:.

شاهزاده خانم آن شد اولین عضو از خانواده سلطنتی برای رقابت در بازی های المپیک, روش سوارکاری, ملکه اسب نیت در بازی های المپیک 1976 در مونترال.

پنج سال پیش از این او رای دادند BBC Sports Personality سال یک عنوان نیز عطا دختر زارا فیلیپس در سال 2006.

در این مستند شاهزاده خانم آن صحبت در مورد لحظه ای که او جان سالم به در برد مسلحانه آدم ربایی و حمله.

فقط چهار هفته پس از ازدواج با کاپیتان مارک فیلیپس, زن و شوهر بودند در راه بازگشت به خانه از یک رویداد خیریه که یک ماشین از خود را مسدود رانده راننده رولز رویس مجبور خودرو متوقف شود.

راننده یک افسر امنیتی و نزدیک تلخیص روزنامه نگار بودند به ضرب گلوله توسط خودرو راننده که پس از آن گفت: شاهزاده خانم آن به بیرون از ماشین.

او حاضر گفتن مسلح: "نمی خونین به احتمال زیاد."

شما می توانید به تماشای مستند کامل آن: شاهزاده خانم سلطنتی در 70 در ITV Hub اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب