چگونه است که دولت کردند طرح تغییر در 1 جولای ؟

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس و پس از آن مستند بسیاری از مردم مجبور به انطباق با شیوه های جدید کار مانند

توسط FARDAALEFBA در 10 تیر 1399

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس و پس از آن مستند بسیاری از مردم مجبور به انطباق با شیوه های جدید کار مانند کار از خانه و یا نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله زمانی که تعامل با مشتریان است.

اما کسانی که قادر به کار بودند قرار داده شد در دولت کردند طرح را فعال کنید که کارفرمایان برای حفظ کارگران خود را در حقوق و دستمزد در حالی که دولت اسلاک 80 درصد از دستمزد خود را.

Coronavirus کار احتباس طرح که در پوش £2,500 در هر ماه به ازای هر کارمند در اصل قرار گیری در ماه مه قبل از اینکه تمدید برای ماه اکتبر این سال است.

در حالی که این طرح ادامه دارد برای چند ماه آینده وجود خواهد داشت برخی از تغییرات با شروع از 1 جولای. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

چه به روز رسانی است که اتفاق می افتد به طرح کردند از 1 جولای ؟

زمانی که صدراعظم Rishi Sunak اول اعلام کردند طرح در ماه مارس آن را در ابتدا در دسترس ساخته شده برای کسب و کار تا 31 مارس.

این بود که بعد از تمدید به پایان تاریخ در پاییز اگر چه درصدی از کارکنان دستمزد پرداخت شده توسط دولت را کاهش از سپتامبر.

در حالی که این به این معنی است که هنوز هم وجود دارد چند ماه تا کردند طرح اتحادیه تغییرات به برنامه های در حال وقوع در حال حاضر.

دولت قبلا مشخص شده است که از 1 جولای تنها کارکنان برای آنها کارفرمایان باید "با موفقیت به ادعا های قبلی گرانت" از طریق coronavirus کار احتباس طرح خواهد بود واجد شرایط برای کمک های مالی بیشتر.

این کارکنان را به حال شده است furloughed برای حداقل سه هفته متوالی در دوره بین 1 ژانویه و 30 ژوئن.

این به چه معنی است ؟

مطابق با این دستورالعمل کارفرمایان دیگر قادر خواهد بود به اضافه کردن کسانی که جدید به طرح کردند.

به عنوان کارگران در سوال را تا به حال شده است furloughed برای یک دوره سه هفته ای تا 30 ژوئن اخیر تاریخ که در آن آنها می توانند شروع کردند برای اولین بار خواهد بود 10 ژوئن.

"این ممکن است اگر شما یک کارمند از بازگشت از قانونی مرخصی والدین" دولت اضافه شده است.

بعلاوه "اولین بار شما قادر خواهید بود به ادعای روز در ماه جولای خواهد بود 1 تیر" دولت گفت.

"31 جولای آخرین روز است که شما می توانید ادعا می کند برای دوره پایان دادن به و یا قبل از 30 ژوئن است."

خواهد من را تحت تاثیر قرار?

اگر شما در حال حاضر در کردند تا حداقل سه هفته متوالی قبل از 30 ژوئن کارفرمای شما می توانید درخواست برای کمک های مالی بیشتر برای شما از طریق coronavirus کار احتباس طرح.

اگر شما شده است furloughed برای کمتر از سه هفته متوالی قبل از این تاریخ کارفرمای شما باید تصمیم بگیرید که آیا شما می توانید از بازگشت به کار یا نه از 1 جولای.

چه کردند طرح به پایان رسید ؟

این طرح کردند را رسما به پایان رسیده است در 31 اکتبر.

قبل از آن تغییرات به کروناویروس کار احتباس طرح را همچنان به رخ می دهد به عنوان توضیح داده شده توسط دولت در یک برنامه ریزی دقیق.

در طول ماه جولای دولت خواهد پرداخت 80 درصد از furloughed کارکنان دستمزد "به یک کلاه £2,500 برای ساعت کارمند در کردند" در علاوه بر این به کارفرما سهم بیمه ملی و سهم بازنشستگی برای ساعت آنها را در کردند.

دولت ادامه خواهد داد به پرداخت 80 درصد از furloughed کارگران در طول ماه اوت است.

این خواهد بود به کاهش 70 درصد در ماه سپتامبر با یک کلاه £2,187.50 ساعت کارگران در کردند.

سپس در ماه اکتبر این کاهش خواهد یافت و دوباره به 60 درصد با یک کلاه £1,875.

"کارفرمایان خود ادامه خواهد داد و قادر به انتخاب کنید تا به بالا کارمند حقوق و دستمزد بالاتر از 80 درصد مجموع و £2,500 کلاه برای ساعت نه مشغول به کار در هزینه های خود را اگر آنها می خواهید. کارفرمایان مجبور به پرداخت کارکنان خود را برای ساعت های کار" دولت اعلام کرد.

بررسی های اخیر نشان می دهد که یک چهارم از furloughed کارگران می تواند برکنار آمده سپتامبر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de